Fair Trade (S04E05) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2019, 49 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

SPOILER. Koza pitomá. A to jsem ještě hodně slušná. Nechtěla si zničit postavu a teď půjde sedět do vězení. A dítě jim zřejmě seberou.(2.4.2020)

• mira007

Vražda studentky Zahry byla mírně nadprůměrná zápletka , ale hned jak se objevila Bernášková s polštářem tak to bylo jasné.(24.9.2019)

• Ozzy2

Bohužel, po odchodu Zadražila a Prachaře šla úroveň rapidně dolů a už se na to přestanu dívat.Dejdar je totálně mimo a Hána ještě víc.(24.9.2019)

• Johny44

Často se stává, že si herci před svou rolí, chodí prohlédnout reálné pracoviště své postavy. Co si tito herci prohlíželi, to nevím. U Jakuba Štáfka bych tipoval, že hanbaté časopisy. Za to u scenáristů, to vím úplně přesně. Ti určitě na čumendu u kriminálky nebyli. Protože by nenapsali příběh o tak blbých policistech, kterým trvá asi dva dny a dlouhé hodiny vyšetřování, než zjistí, že podezřelá není těhotná a má břicho pouze vycpané. O to smutněji vzhledem ke scénáři působí fakt, že pětiletý syn mého kamaráda proběhl kolem televize, kouknul na herečku Bernáškovou a začal křičet : "" Tatí, tatí, ta paní má v břiše polštář! ". Ke cti našich televizních kriminalistů slouží, že to na konci dílu po dalších asi deseti indiciích také pochopili. Diváci se za hodinu dočkali předem jasného konce, a můj kamarád? Ten je naštěstí od scénáristů soudný a nešel se zeptat, zda by nepřijali jeho pětiletého syna k policii, že by jim určitě pomohl. Proto jen vytočil číslo televize Nova, a zeptal se, zda by na post šéfa kriminálky místo Martina Dejdara v příští sérii neobsadili jejich Matýska. Díky tomu by mohly být díly o hezkých pár minut kratší a zbylo by více místa na reklamu.(24.9.2019)