Když si Emily (Amy Schumer) vyrazila se svou velmi opatrnou maminkou (Goldie Hawn) na dovolenou do Ekvádoru, určitě nečekala, že se stanou oběťmi únosu. A tak jim teď nezbývá, než se z této nemilé šlamastiky nějak dostat. Pokud možno živé, vcelku a bez vážnějších zranění. V útěku jim brání nejen jejich únosci, ale také pořádná džungle. (CinemArt)

Mark1983

Dle mého úhlu pohledu je tato komedie dosti obyčejná, přesto místy úsměvná a některé momenty dokážou i zaujmout. Přesto doporučuji neočekávat neočekávané, ač je film - tak částečně - zpracovaný jako televizní snímek, a ty většinou - až na excepce - jsou průměrné a v některých případech podprůměrné. Tato komedie je spíše průměrná, ale to s tou tasemnicí bylo docela dobré. ()

mrmartinrohr

Pokud rádi sledujete trampoty naprosto nesnesitelé báby (a její stejně nesnesitelné mámy, se kterou se celý film jenom hádá [Moc příjemné a strašně vtipné téma…]), která už ani není vtipná tím, jak je blbá, je tohle film přesně pro vás… Šílené je zde snad naprosto vše a pár momentů hodných lehkého pousmání to fakt nezachrání. Radioaktivní materiál. ()

ficek10

Prvnich 45 minut filmu super, celkem originální vtipy. Na dvouch mistech jsme se s pritelkyni opravdu zasmali a musel jsem se krotit abych nerusil ostatni v kine.Zbytek filmu je take vtipny ikdyz cast v amazonskem pralese byla uz nucenejsi. Pokud to shrnu, prvni pule za 5 hvezd, druha 3 s odrenyma usima. Celkove 4 hvezdy. Urcite se do budoucna podivam na tenhle film i s ceskym dabingem. ()

majorzeman13

Jednodušší,relax,odpočinková komedie s Goldie Hawn a Amy Schumer. Stravitelný,koukatelný,snesitelný film a to díky dvěma zmíněnými ženami ! Má to je nějakých 85. minut a to je fakt velké plus tohoto snímku !! ()

Rimina

Ani jsem to kvůli kravskému chování hlavní postavy nedokoukala do poloviny. Vážně se odmítám koukat na Ejminu, jak si vytírá pipku na hajzlíku se slovy, že jinak jí smrdí jak polívka.Chápu, že někomu tenhle styl nevadí,ale jsou mnohem lepší komedie. Mám hrozně ráda Goldie Hawn a jednu hvězdu dávám jen za to, že po patnácti letech zase v něčem hraje.Doufám, že bude hrát dál.Ale už ne v něčem takovým. ()

pravda1

Nudááááá.Úplne hnusná herečka v hlavne roli - také tlsté,nevychované trápne prasa - otras.Goldie Hawn tiež už za zenitom a pred kamerou úplné trápenie.Dej sme tu už mali v rôznych podobách niekoľko krát takže nič svetoborné.Jediná hviezda za lokality natáčania.Sklamanie ..... ()

horal3310 odpad!

Dlouho jsem se nekoukl na žádnou komedii. Dámská jízda mě znechutila komedie nejméně na měsíc dopředu.Já to snad ani nechci komentovat.Fakt.Nechci..... ()

Melodrama

Nenáročná komedie, která má prostý děj, ale odreaguje se. Některé vtipné momenty. Pokud hledáte "klub náročného diváka", tak ten nenajdete. Pokud hledáte ztřeštěnou komedii, je to volba pro Vás. ()

Kovy325

Klenot celosvětové kinematografie to nebude, ale jako sobotní večerní odreagovačka super. Já jsem se bavil, takže komedie účel splnila. ()

pupidup

Tohle bylo fakt dost zoufale...hlavni hrdinka zoufala.. a hrozna, nedalo se na ni moc koukat. Jednu hvezdu za maly kousek humoru v koutku. ()

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně