Když si Emily (Amy Schumer) vyrazila se svou velmi opatrnou maminkou (Goldie Hawn) na dovolenou do Ekvádoru, určitě nečekala, že se stanou oběťmi únosu. A tak jim teď nezbývá, než se z této nemilé šlamastiky nějak dostat. Pokud možno živé, vcelku a bez vážnějších zranění. V útěku jim brání nejen jejich únosci, ale také pořádná džungle. (CinemArt)

sedm.1

Jonathan Levine je tvůrcem vesměs poměrně netradičních, zároveň ale zábavných a stylových dramokomedií, nicméně tímto snímkem šlápnul do pořádného lejna, a i když se i během této podívané objeví pár výrazných a vážně vtipných scén, tak jako celek to působí strašně tuctovým a především naivním dojmem, což jen potvrzuje navíc to úvodní upozornění, že se jedná o film inspirovaný skutečnými událostmi, čemuž při sledování této hlouposti nemůže věřit snad ani ten největší trouba a naivka. Hlavně tedy obě ústřední postavy mě strašně vytáčeli, což ovšem neházím na hrb jejich hereckým představitelkám, které to zvládli asi v rámci svých i filmových možností dobře, ale prostě ty samotné postavy působily po celou dobu jednak fakt na přesdržku a jednak vážně nepřesvědčivě, ostatně ale stejně jako celá zápletka, která bohužel nabízí jen skutečně tradiční hollywoodsky teatrální vývoj, charakterizovaný slovem Nedůstojný, což je ale právě vzhledem k jménu režiséra velká škoda. Každopádně musím ale i připustit, že díky obsazení a pár opravdu vydařeným vtípkům se to dá přežít bez nějaké větší újmy, ovšem vážně jen s pořádnou dávkou tolerance a zalíbením v daném žánru, či lépe řečeno, v podobně pitomoučkých podívaných. ()

caffelina

Amy Schumer a jej humor a stand-ups zbožňujem..no ani to v spojení s Goldie nezachránilo veľa nudného cliché v tejto komédii. Dá sa na to relaxačne pozerať ako na priemernú americkú komédiu (hlavne vďaka Amy) a je tam pár scén kde som vybuchla smiechom ale inak priemer. Takže 3* . ()

F.W.Colqhoun

Jméno Goldie Hawn najdete v titulcích uvedené až na třetím místě za jistým Ike Barinholtzem. Kéž by to byla jediná vada na kráse tohoto sympaticky neambiciózního filmu. Gravitačně nezanedbatelným těžištěm fascinace, okolo něhož obíhá zájem o snímek, je samozřejmě Amy Schumer, dívka, která staví kariéru na tom, že je tlustá a ošklivá, a zároveň docela vtipná (což jí odlišuje třeba od Melissy McCarthy, která není šeredná tak vyzývavě). Jestliže v některých dřívějších filmech udivovala hlavně vůlí nechat se nesmyslně obsazovat jako žádoucí kráska, ve Snatched přijala odvážně roli na (nevábné) tělo. To je bohužel vykoupeno skutečností, že duo Schumer / Hawn nefunguje před kamerou zdaleka tak dobře jako teoreticky na papíře a ani těch gagů není tolik, aby jejich úhrn nahradil jejich přinejmenším průměrnost, vulgárnost a nanicovatost. Honba za diamantem for girrrrls tohle tedy vážně není... Snad se na komerčně mizerném přijetí filmu podepsalo i to. Amy se poučila a točí cosi s pracovním titulem I Feel Pretty:-). ()

Greg25

Spousta amerického humoru, který je ještě navíc parodován americkým stylem humoru, spousta humoru z amerických skečů za mikrofonem, parodie amerických filmových schémat a témat na straně jedné, na druhé straně humor trapnosti (ale to stejně tak může být americký humor, nebo parodie amerického humoru, těžko říct, tady to fakt dost splývá) a spousta nelogičností, a teď mi nejde o ty nelogičnosti, které vypadají, že jsou parodovány, ale spíš o ty, které působí jako scénáristické berličky. Výsledek filmu je těžko uchopitelný, Amy svojí postavu hrotí do obyčejně normálního extrému ve stylu, co dělají dívky mého věku, když se nikdo nedívá (ačkoliv částečně velmi dobře vystihuje plácání životem jen tak, kdy hledáte něco a nevíte co) a valnou většinu si připadáte jako looser. Velmi těžko hodnotitelný film, kde je občas problém poznat i to, co je a co není zesměšnění klišé. A v tom je možná ten problém, nějak to nedrží celé pohromadě. Každá scéna vás střídavě přesvědčuje o své humorné genialitě, aby vám ta další nafackovala fakt něčím trapným, otřesně otřepaným, nebo jen zdlouhavě zbytečným. Velmi nesourodé. 50% ()

pilarius

Tomuhle filmu chybí tempo. Vtipy jsou dobré, hudba taky, ale jako celek je to moc roztahané a prázdné. Podle trailerů jsem čekal něco dost jiného. ()

Sydonai

Jo čekal jsem děsnou kravinu a ejhle...dostal jsem děsnou kravinu, ale pozor! Překvapivě originálně zábavnou. Když jsem si myslel, že mně pitomý humor už nemůže překvapit, Amy to dokázala! Lehce vyčnívající letní blbost :) ()

BOURQUE

Nenáročná „komédia“ s menším počtom ozajstne sympatických scén. Nie príliš sympatický výkon od A. Schumer. Po toľkých rokoch bolo dobré opäť vidieť G. Hawn, ktorá je vo skvelej forme a prakticky je najistejším pilierom filmu. Dúfajme, že jej od teraz budeme vidieť častejšie. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

Olík

Amy Schumer, bezesporu bohem obdařená komička, ale například její pózu ženské Apatowky (Vykolejená) jsem jí vůbec nevěřil. Tady však šla na věc od lesa a vsadila na zlatou cestu středu a to kompotem z "ujeté", "jednoduché" (s tím si vystačí sama) a "rodinné"(pojištěno Goldie Hawn) komedie. No a tohle už bylo. Ano, laciné, ale účinné. Čtu tady názory o zbytečnosti této komedie a máte v pointě pravdu. Určitě její existence nezachrání žádný z ohrožených druhů od jeho vyhubení a i já bych bez jejího bytí dál žil život jaký doposavad.......ale pobavila!!! ()

Rathalos

Goldie Hawn som mal velmi rad,jej komedie z cias jej mladosti boli dobre a bavili ma,ale toto bolo velmi slabe,takmer vobec som sa nesmial a este k tomu vsetkemu aj nesympaticka Amy Schumer,jedna hviezdicka za hudbu...:-) ()

Hpatrik

U několika scén jsem se hodně zasmál, docela příjemně se to nebere vážně, takže nějaké menší logické lapsy vůbec neřešíte. ()

mardun

Byl jsem rad za Goldie Hawn, bal jsem se Amy Schumer a tady me kupodivu nevadila. Jinak tu kravu nesnasim. 3 hvezdicky za Goldie. ()

kluzo

Docela slabý scénář. Určitě se dalo vytěžit více. Humor místy překvapil, ale těch míst bych si na komedii dovedl představit více. Díky za Goldie Hawn, už jsem i pomalu zapomněl, že nějaká taková herečka existuje. ()

Torgal

Oceňujem, že si niekto spomenul na Goldie Hawn a dal jej rolu vo filme, no zjavne má za sebou toľko plastík, že sa na seba už ani nepodobá. Film ako taký je dno primitívnej zábavy s minimom vtipu, no zato s dvoma ustavične sa hádajúcimi hysterickými kravami v hlavných úlohách. 3/10 ()

nwx

Docela fajn oddechovka, Amy Schumer si ze sebe umí dělat prdel. Goldie Hawn už je tedy hodně babičkovská a ty její plastiky.. Celkově myslím zábavné. ()

Pavel82

Dva forky zaměřené na ženské partie nezapomenu. Zbytek je ale až příliš průměrný a stokrát viděný. Na holky se dá dívat a celkem ta chemie matky s dcerou funguje, ale unešenej jsem z toho prostě nebyl. ()

Likan7

Ztřeštěná, bláznivá komedie, kterou přežijete jen pokud vám nevadí humor Amy Schumer. Občas je to zábavný, občas přes čáru a občas se stydíte a říkáte si "pane bože". Já sice nejsem její fanda, ale přežít se to dá, na rozdíl od CGI záběrů. Proč proboha? Pokud nemám peníze, tak se na tyhle záběry vykašlu, nebudu pak všem k smíchu. Fanoušek Goldie Hawn taky nejsem, takže se bez mučení přiznám, že nejsem nejspíš cílovka, ale na úterní večer s přítelkyní dobrý. ()

mira.l odpad!

Špatný. Moc špatný. Protivná máma, škaredá dcera. Škaredá máma, protivná dcera. Anebo škaredá protivná máma a škaredá protivná dcera? Ono je to vcelku asi i jedno, tohle bylo fakt dost hrozný. ()

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně