Když si Emily (Amy Schumer) vyrazila se svou velmi opatrnou maminkou (Goldie Hawn) na dovolenou do Ekvádoru, určitě nečekala, že se stanou oběťmi únosu. A tak jim teď nezbývá, než se z této nemilé šlamastiky nějak dostat. Pokud možno živé, vcelku a bez vážnějších zranění. V útěku jim brání nejen jejich únosci, ale také pořádná džungle. (CinemArt)

Aleee89

V podstatě je to takové, jaké jsem čekala. Ne moc vtipné, místy spíše trapné, s mnoha dějovými nelogičnostmi, nefungujícím scénářem. Amy Schumer nemusím a tady se mi to jen potvrdilo. ()

dyfur

...trápne...nudné...nevtipné....jedna hviezda za snahu a jedna za Godie Hawn,že sa ukázala po čase na plátne... ()

M.i.k.e

Amy Schumer mi není vyloženě nesympatická,ale zároveň ani ne úplně sympatická a její humor mi není úplně vlastní.Od toho se odvíjí i názor na Dámskou jízdu.V jádru to není nic víc než standardní prefabrikát,kde se postavy nechovají ani trochu logicky a slušné fóry by se daly spočítat na prstech jedné ruky.Goldie Hawn navíc vypadá jak vypadá a měl jsem problém jí vůbec poznat...40% ()

Aljak

Zozačiatku to vyzeralo ako fakt skvelá komédia, veď už samotná Amy Schumer bola dostatočnou predzvesťou toho, že to bude mať ten správny feeling. A až do chvíle, kým nedošlo k tomu únosu, tak to skutočne bolo nadpriemerné a zábavné. A potom úroveň skvelej komédie padla pod náporom hlúpeho akčného spádu. Aj keď je pravda, že aj naďalej si to udržalo ten zábavný štýl, na ktorom sa dalo často zasmiať, ale po dejovej stránke to už nebolo ani zďaleka také dobré ako na začiatku. Takže celá tá akčná zápletka bola z môjho pohľadu skôr na škodu ako na úžitok. ()

Rodriguez

Dámská jízda dvou pipinek nebo spíše matky a dcery někam do řitě Ejmeriky jenom proto, aby nás u teleobrazovek mohl někdo blond pobavit. Jenže ouha, ono tohle propojení vážného a komediálního snímku moc dobře nefunguje! 30% ()

Streeper

Goldie Hawn opět ve filmu, to jsem musela vidět. Trvalo to chvilku déle, ale nakonec jsem se k filmu dostala. Jen škoda, že to bylo s Amy Schumer, jejíž humor je mi hodně, hodně, hodně vzdálený a cizí. Její trapné scénky, sprostá mluva mi prostě nidky nepřišly vtipné, není to prostě můj šálek kávy. Zasmála jsem se asi jen dvakrát a to je u komedie prostě málo. Nejvíce mě bavily scény s Joan Cusack a Wnadou Sykes, škoda, že nedostaly více prostoru. ()

mortak

Mohla to být slušná dramedy o tom, jak jedna dysfunkční americká rodinka cestu k sobě našla a i do světa se podívala. Jenže takto to plně funguje pouze u postavy agorafobního bratra. Goldie Hawn se snaží, ale problémem je Amy Schumer, která si prostě jede dál tu svoji one-single-desperately-without-man-show jak ji známe z TV, a svými kreacemi rozbíjí celý film (vypadlé ňadro je fakt zoufalství). Amy zapomněla, že musí hrát v součinnosti s ostatními a nikoliv za sebe, a že hlavní je ve filmu příběh a nikoliv ona. Humor by měly obstarávat vedlejší postavy, které jsou tu ale hodně v pozadí (indianajonesovský "lovec" či němá ex-agentka). A zrovna ony dodávají v podstatě smutnému příběhu tu šťávu. ()

majo0007

Amy Schumer - to je tá tlstá čůza, čo je akože "nad vecou", že je tlstá a šeredná jak sviňa - s ňou som nevidel ani jeden vtipný film alebo program a tento nie je výnimkou, Goldie Hawn - "goldie" časy už dávno skončili, prakticky len prihráva vatu na trápnosti Schumerovej, Joan Cusack - nechápem, ako sa k tomuto dostala, vo filme nepovie ani slovo. Pousmial som sa presne 2x - pri "rape" píšťalke a "whale-cum" a zajtra si už nespomeniem ani na to (všetky ako-tak schopné fóry sú v trailery, pozerať film je vlastne zbytočné). Rezultát - otravné! ()

alisa.upir

Některé scény byly fakt výborný (napr. dobrodruh v pralese co se tam orientuje podle mapy z restaurace - úplně vidím některý my kamarády schopny toho stejnyho :-D ), celkově si nemůžu stěžovat. Smaly jsme se v kine na Ladies Movie Night všechny. Doporucuju jako film na čtvrtek vecer, kdy vám došly nápady na co koukat. ()

Johnny.ARN odpad!

Nehorázne otrlá píčovina. Malo jeden moment, pri ktorom si poviete, že po tom katastrofálnom začiatku sa to hádam teraz rozbehne, ale kdeže, furt to bude píčovina, od začiatku do samotného konca. Desné. ODPAD! ()

Castrator

Několik hodně dobrých vtipů (tetování, propast, velrybí mňamka, mytí vagíny - viz trailer), pak jeden nebo dva vtipy průměrné a tím to hasne. Na rozdíl od příšerných Krotitelek duchů je tento film o půl hodinu kratší, takže se to dá ještě snést, plus je ve Snatched o těch asi pět vtipů více než v KD, je tedy i vtipnější. Zaplatit za lupen stopade, ohodnotím jednou hvězdou, protože jsem viděl zdarma v zemi svobody, dávám dvě, na televizní film (jinam se film nedostane), který bude k vidění zdarma na komerční televizi, to není zas tak špatné. ()

Mishqo

50% ... Áno, väčšinou je to až príliš cez, ale sú tam miesta, kde sa človek môže úprimné zasmiať. Amy je proste Amy a bolo milé vidieť Goldie po dlhom čase vo filme. Streštené a ujeté. ()

Wade

Proč ? Proč ? Proč jsem se na to díval. Náhodný výběr ze seznamu chci vidět s poznámkou - doporučeno dobrá komedie -. Až si vzpomenu kdo mi to doporučil fakt mu nepoděkuji spíš mu zakážu další doporučení čehokoliv. Snatched aneb trapná komedie bez humoru ne děkuji už nikdy víc. Jediné plus z celého filmu je jedna scéna,která mě opravdu pobavila a to ta s liánou v hlavní roli u té jsem se fakt zasmál a hlavně díky ní dávám 1*. 2/10 IMDb ()

blackkocour

Amy Schumacher nemá od takových keporkaků a velryb daleko. Ať má svůj humor, svoje herectví v Sandlerových končinách, a ať už jsou ty americké komédie v útrap splašek hoven, hulení a sexuálních narážek plnejch, tohle byla správně mrdlá píčovina, která si robí řiť sama ze sebe. ()

h0n24 odpad!

Zapomenutelné. Nedoporučuji. Amy Schumer a Goldie Hawn je komické duo, které funguje. Něco mi říká, že je nevidíme spolu naposledy. Je škoda, že do snímku schází "něco více". Není nic horšího, než točit film dopředu s tím, že to bude průměrné béčko a o víc se nemá smysl snažit. ()

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně