Když si Emily (Amy Schumer) vyrazila se svou velmi opatrnou maminkou (Goldie Hawn) na dovolenou do Ekvádoru, určitě nečekala, že se stanou oběťmi únosu. A tak jim teď nezbývá, než se z této nemilé šlamastiky nějak dostat. Pokud možno živé, vcelku a bez vážnějších zranění. V útěku jim brání nejen jejich únosci, ale také pořádná džungle. (CinemArt)

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Film o hláškách a ujetých scénách, jinak příběhově celkem chaotické. Goldie bez energie a Amy zachraňovala "zvráceným" humorem co se dalo. ()

Mr.Ward

Já jsem se tak zasmál :-D Žádný Oscar tady nehrozí, ale na večerní zábavu, proč ne? Tak 3 a půl hvězdy, ale hodím sem 4, ať trochu nadzvednu ty nízká procenta tady. ()

Dixieboy

Ach jo... miluju Goldie Hawn a čekal jsem 15 let jestli se vrátí k filmu a pokud ano, tak jak? A tohle je zklamání. Ne že by to nějak vybočovalo z jejich ulítlých komedií, ale tohle byla doslova promarněná šance. Tvůrci tohoto bezmyšlenkovitého slepence amerických komediálních klišé už asi ani nebavilo vymýšlet nové vtipy a situace. Amy Schumer mám hodně rád a její humor je hodně na mojí vlně... s Goldie jsem vyrůstal a její životní optimismus z ní udělal jednu z mých nejoblíbenějších osobností... Chris Meloni, Wanda Sykes a Joan Cusack jsou také mými oblíbenci, tak proč mám sakra pocit, že si z filmu nic nepamatuju a možná ani nechci? Příběh opravdu hloupé zoufalky, která skončí se svojí přespříliš opatrnou matkou v ekvádorské džungli a vytáhnout je z problémů musí úplně debilní figurka bratra/syna... no to už je doslova vykrádačka úplně všeho. Došlo samo i na nepostradatelný emocionální patos a vše to vyústilo dojmem, že nechat se zajmout bandou... počkat, co to vlastně bylo za gang?... a pak utíkat džunglí, když vlastně ani nevíte kam, je ohromná pohoda plná vtipných situací. Škoda. Amy i Goldie jsou zatraceně vtipné, tak proč tohle někdo nevyužil v plné síle. Goldie nelze vinit, ta si ve svých 71 letech očividně užívá návrat z výslužby, ale u ostatních se opravdu divím, že tak strašně vychvalovali tohle průměrné béčko při jeho promo turné. Každopádně... za úplný odpad to označit nemůžu. Goldie mě prostě bavila a Chris taky. Třetí hvězdičku dávám za pár povedených vtípků. Ach jo. ()

baclajean

Komédia s humorom v štýle "blbý a blbší". Tento humor bol ale vždy fajn, a aj napriek tomu, že si z tohto filmu divák asi veľa neodnesie, dokázal pobaviť. Posledná tretina bola asi najlepšia, čo sa tiež ráta. ()

mr.twizta

Jonathan Levine uz v minulosti dokazal, ze dokaze z papirove hovadiny udelat koukatelny film. Tentokrate ale bohuzel ne, Snatched je prehlidkou bizarnich hereckych kreaci, zkratkoviteho vypraveni a pozoruhodne spatneho CGI. Skoda penez i talentu, jako zdejsi expert na Psychora nemuzu pustit vic nez dvojecku. ()

Popinodan odpad!

Hrozný-nudný-o ničem! Jen mi je líto že Vojín Benjaminová-G.Hawnová,si po 15leté herecké pauze zahraje zrovna týhle bejkovině. Slušela by jí malinká role v nějakém pořádném a kvalitním filmu. Tak snad příště...... ()

mstychov

Blazniva komedie. Hlavni hrdinky mi jsou od zacatku dost nesympaticke a to pokracuje v prubehu celeho filmu. Obcas se nasmejete, ale to je tak vse. Dobra kulisa k peceni cukrovi. ()

p.a.douch

Ač tady měla být za hlavní hvězdu Amy Schumerová, u mě si tenhle film ukradla pro sebe Goldie Hawnová. Tahle komedie není žádný zázrak, ale rozhodně neurazí a člověk se zasměje. No a to od komedie čekám - zasmát se. Takže jestli tenhle film dávají zrovna v telce a vy se chcete zasmát - klidně si ho pusťte. Možná bych přidal na kadenci vtipů, ale nemůžu chtít všechno. Některé hlášky obou dam jsou dost dobrý. ()

DJMaroko odpad!

A tohle mělo jako být co ?! Je to totální hovadina, nevýrazná a debilní Amy. Scénář o ničem se spoustou děr a komedie to zcela určitě nebí. Ztráta času, ale přetrpěl jsem to až do konce. ()

BaHa

Ale jo, chápu všechny negativní komentáře, ale mně se to prostě líbilo a hlavně pobavilo. Scénář mohl být silnější, něco šlo určitě ještě dotáhnout, ale celkově je to takový pohodový film, který si člověk klidně pustí někdy znova. ()

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně