Irena (J. Bohdalová) je majitelkou a šéfkou velké prosperující firmy. Když přežije těžkou autohavárii, změní jí to život. Rozhodne se firmu prodat a ze získaných milionů podporovat i zcela neznámé lidi, kteří se ocitli v těžkých životních situacích. Takový nečekaný zvrat v Irenině myšlení a její charitativní úmysly se nelíbí nejen jejímu synovi (O. Vetchý), ale především jeho silně materiálně založené manželce (T. Vilhelmová). Do této doby charakterní a matku milující Jaroslav se tak nečekaně ocitne mezi dvěma dominantními ženami a prožívá osudové dilema. Má se dívat na to, jak jeho matka rozdává miliony, které měly už brzy spadnout do klína jeho rodině, nebo proti ní zakročit, a to s rizikem, že jejich vztah zůstane navždy ztracený? (Česká televize)

PanIncognito

Tento narozeninový počin pro představitelku titulní role je důstojný. Místy však dílo vrávorá, především kvůli pár přehnaně nevěrohodným situacím (například akce zásahové jednotky). Herecky však zůstává film na výši a proto jako pocta k narozeninám, rozhodně neuráží. Jde o průměrnou televizní práci, jenž není špatná. :) ()

BlackDemon odpad!

Tá stará pani by už nemala hrať! Prehliadka všetkých možných klišé postáv. To na toto išli peniaze českého koncesionára? Ja rozumiem, že okrem doblba reprízovaných zostrihov z estrád potrebuje čt vysielať aj niečo iné - ale toto? To fakt je niekto ešte zvedavý na starú udýchanú dôchodkyňu, ked máte toooľko talentovaných, mladých a krásnych herečiek? Fakt, na tú zmaľovanú spuchlinu sa už nedá pozerať. ()

Evan7

Film mi neprišiel tak kvalitný, ale tak bol robený do telky. Ani herecké výkony neboli bohviečo. Ale páčila sa mi téma filmu. ()

vetesnik011

Neskutečně silný film,který se dotýká i reality dnešní doby! Zanechal ve mě silné pocity a donutil k zamyšlení a slzám. Jiřina Bohdalová sehrála svou roli geniálně ()

Tonula

KAŽDÝ MILION DOBRÝ je slušný film. Jednoznačně dominuje Jiřina Bohdalová jako stárnoucí podnikatelka, která se na sklonku života rozhodla konat dobro proti vůli svých příbuzných. Ostatní herci své role poněkud přehrávají. Zklamala mne Vilhelmová, která v tom vede, ale ani Vetchý není zrovna přesvědčivý. Autoři vedou dějovou linku ostře po linii dobra a zla. Zlá snacha, zlý syn, zlí advokáti a vykonavatelé vůle syna a vedle toho hodná Boženka, hodný advokát Nebeský a hodný vnuk. Mám trochu výhrady ke konstrukci příběhu, kdy do domu vtrhne URNA a zatkne Dittrichovou. Vzhledem k tomu, že se nic nestalo, se domnívám, že v reálném životě by asi k zásahu podobné jednotky nedošlo. Ale jinak celkem dobré. Oceňuji, že má film spád, děj téměř nikde nestojí a je poutavý od začátku až do konce. Když jde o peníze, jsou lidé schopni spousty špinavostí, i když i zde to trochu drhne. Dittrichová by určitě dala libovolnou částku své rodině a nebylo třeba hnát věci konspirativním způsobem ke ztrátě svéprávnosti. Kromě Bohdalové bych pochválil ještě V. Preisse, který je rovněž uvěřitelný a velmi přesvědčivý. Právě kvůli hereckým výkonům Bohdalové a Preisse (resp. hlavně kvůli nim) hodnotím film na 70%. I když někdo může Bohdalovou odsuzovat za její politické názory (a to je myslím důvod, proč někteří film odsuzují), i zde ukázala, že je Paní herečka. ()

SandroCZ

Je spousta horších filmů, co si budem ... na jedno zkouknutí když nejni do čeho píchnout je to dobrý. Herecký výkony taky nemá smysl hodnotit, herci jsou veskrz známí a každej hraje jak se od něj čeká. Děj je sice místy přehnanej a předvídatelnej ale furt to ještě jde. ()