poster

Tchyně a uzený (TV film)

Drama

Česko, 2011, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • annie8191
  ****

  Řekla bych, že si tento televizní film rozhodně zaslouží víc, než zde uvedených 62 procent. Nebo nevím, co všechno by ještě televizní divák chtěl. Já seděla celou dobu u obrazovky jako přikovaná, ze začátku jsem se dobře bavila, postupem času jsem stále více trnula, jak jsem s hlavní hrdinkou soucítila, film skvěle gradoval a naprosto nepředvídatelně končil. Za mě minimálně 4 hvězdy, z televizní tvorby patří určitě k tomu lepšímu.(25.12.2013)

 • Radiq
  **

  Na zasmání tam byla jedině hláška, ve které se vyskytuje název filmu a jinak to bylo prostě o sviňské nerudné tchýni, takže se divím, že na začátku nebyla informace o tom, že film je založen na skutečné události. Jinak je to takovej obyč film, kterej neurazí ani nepotěší a proč se nakonec spolu ty dvě skámošily, to jsem asi nepochopil...(27.6.2015)

 • Malarkey
  **

  Zpracování klasicky televizní, herecké výkony Sandry a Jitky na pohodu. Problém mám ale s Monyovou, která má ty svoje lidský příběhy tak strašně našponovaný, až je to k neuvěření. V podstatě Sandra dostávala příšernou sodu a tchýně byla zralá na pěstí. Humor jsem v tom nenašel, spíš jsem výkon tchyně vnímal jako osobní trýzeň a sebemrskačství.(6.12.2015)

 • sandinista
  ***

  Děj filmu hroznej. Každou chvíli jsem měl nutkání to přepnout, protože tohle se v realitě skutečně děje. A to mi je velmi proti srsti. Libuše Švormová - panovačná matka, které jde její role uvěřit; Jitka Čvančarová - klasicky hrozná (vrať se do Ordinace a už se nevracej); Sandra Nováková - sexy, ale nechá ve filmu na sobě dříví štípat; Martin Trnavský - dobrák, ale ve vleku matky. Potěšilo mě, že se to odehrává v Brně, kde jsem některá místa poznal.(17.1.2011)

 • watchtower
  ***

  Jako ano, ale čekal jsem od toho daleko více. Čvančarka byla na tu roli dredaté zpěvačky docela stará. Navíc by tak působila že má dost věcí na háku a pak je z ní taková intrikánka..... Že má matka malý důchod? Vždyť z něj táhla i hospodyni. Tak jako výmluva na komplikaci s odstěhováním dost neobstojí. A ten konec.... to ji exsnacha přišla litovat, nebo se ji tiše smát? Jsem z toho takový rozpolcený.(17.1.2011)

 • - Natáčanie prebiehalo v Brne a Jevišoviciach. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace