Největší televizní dobrodružství začíná! Osmnáct odvážných Čechů bojuje na opuštěném ostrově o dva a půl milionu korun a titul prvního českého Robinsona. V cestě jim stojí hlad, vyčerpání, vzájemná rivalita i krutá příroda. Moderuje Ondřej Novotný. (TV Nova)

Tomiss13 odpad!

Trapný pokus nahradit originál. Česká scénáristická impotence (myslím tím smysl udělat show) je z toho cítit každou minutou... No a o tupém obsazení snad nemá smysl se rozepisovat. ()

LittleStar

Žolík? Kmenovka bez poroty? Hlasování, kdo rozhodne o vyloučení? Návrat již 2x vyloučeného hráče? Jeden hráč s 3 hlasy? Docela dost plivanců do tradic hry, kterou nezatraktivnily. Moderátor 50:50. Hráčský potenciál solidní. . ()

alkalit

Další z českých okopčených reality show ale za odvahu narušit stojaté vody nekonečných seriálů zasloužené dvě hvězdy. ()

Stehno89

Za mě na české poměry dost povedený survivor. Je fakt že dílů by mohlo být víc, lepší střih by taky neuškodil. Ale ti co sem dávají odpad a píšou tu něco o dildech a análech, se tu chtějí jen zviditelnit. Mě to baví, mě se to líbí, mě to nenudí... postavy vybrané na výbornou, ta jejich rozdílnost je skvělá... soutěže? Parádní, tak jak jsem zvyklí z dětských let z originálu. Je fakt, že v některých podmínkách to mají o něco jednodušší než zahraniční kolegové - vícero oblečení, spacáky, náplasti...nevím, ale tohle si ze survivora moc nepamatuju. ()

ForFan odpad!

Tak finále totálně zpackané, odfláknuté, směšné... Totální neschopnost štábu, okopírování origo survivoru, všechno pohřbila... Ať už se raději naše televize do ničeho nepouští, protože co převzatý pořad to tragédie... A vítěze je mi líto, že se této parodie účastnil... Z finálové poroty a jejich otázek, si může každý usoudit, jak na tom rozumově jsou ... Ikdyž co se dá od této party vyvrženců společnosti čekat... ()

Gagin

O jednu hvězdu jsem oproti původnímu hodnocení srazil a to hlavně kvůli posledním dílům, které se fakt nepovedli. A poslední kmenovka, otázky poroty což je vlastně vyvrcholení celé série? Uff tohle budu rozdejchávat jako fanoušek Survivora dlouho. ()

Vassa91 odpad!

Horší to ani být nemohlo. Jako velký fanoušek klasické americké verze jsem měl obavy zapříčiněné hlavně tím, co s tímto námětem minule předvedla Prima. Tohle bylo ale ještě daleko horší. Spousta dílů, ve kterých se vlastně nic neděje a jsou úplně zbytečné. Prostě to vůbec, ale vůbec nemá spád. Moderátor? Nebudu komentovat, protože Jeff Probst je prostě "klasa", ale zas taková tragédie to nebyla. Co mě ale naštvalo asi úplně nejvíc byl finiš soutěže. To, jak to Nova zbabrala, to se ani nehodí komentovat. Tím, že do konce hry museli soutěžící porazit své soky ve fyzických soutěžích je prostě absolutní tragédie, která úplně zdevastovala sociální aspekt hry. Stačí se podívat do USA, spousta vítězů je z kategorie totální "nesportovců", ze spousty soutěžících se staly legendy právě kvůli tomu, jak zvládaly sociální aspekt hry (za všechny vzpomenu třeba Cirie Felds). Vždyť to má být přece "přelstí, přehraj, přežij", a tady byly ty dva aspekty dost pošramocené. Hrůza. Na druhou řadu určitě koukat nebudu. ()

SNCIS

Česká verze - Kdo přežije! Moderátor: Ondřej Novotný byl dle mého názoru v pohodě. Hry a soutěže: mi někdy přišly směšné, ale i tak jsem to prožíval. Soutěžící: Je to různorodej matroš! Je tu kreativec a vtipálek Martin, válečný veterán Radovan, pobožná fitness trenérka Lucka, jednoduchá playmate Petra (IQ tykve), učitel bez chyb a snad vítěz všech soutěží David a nakonec student - podrazák Marek. Průběh: Intriky a podrazy + sledujeme soužití té smetánky. Vítěz: nebyl jsem spokojen, neboť vyhrál dle mého názoru ten nejhorší. Verdikt: Bavilo mne to i jsem měl svého favorita a doufám, že Nova bude v tomto projektu pokračovat. - 80%. ()

ROOOOD

Je to show. Akože "reality" ale je to podla scenára tak isto ako americká verzia. Pozorný divák si to určite všimne. Skôr či neskôr. Ale napriek tomu sa to občas dá pozrieť. ()