Reklama

Reklama

Zabijáci z maloměsta

  • Dánsko Dræberne fra Nibe (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Prudce nekorektní dánská komedie o tom, že najmout si ruského vraha vás vyjde levněji než se rozvést. Otázka zní: stojí to za ty následky? Když hledáte fajnové řemeslníky, Iba a Edwarda rozhodně nevolejte. Jsou to totiž flákači a hochštapleři. I takové řemeslo má ale zlaté dno. Úspory na horší časy utěšeně narůstají, teď ještě vypořádat se s neuspokojivým manželským životem. Jenže rozvod stojí peníze. Spoustu peněz. A Ib s Edwardem nechtějí platit víc, než je nutné. Přichází spásná myšlenka. Na internetu seženete všechno. I ruského nájemného zabijáka. Vražda možná vyjde levněji než rozvod, ale manželky neradno podceňovat... Divoký tanec začíná! (Film Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (80)

Forsberg11 

všechny recenze uživatele

Pohodová záležitosť s typicky severským/škandinávskym humorom. A musím povedať, že párkrát som sa z chuti zasmial. Mužské postavy pobavili, hlavne Proctor... (kto nechápe, pozrieť Banshee :), u žien už to bolo horšie. Herečky to boli slabé a nesympatické. Príbeh v pohode, síce prevarený ale tak krásne naivný a priamočiary, že som sa nestihol takmer vôbec nudiť. 65 %!! ()

0kozel 

všechny recenze uživatele

Tak tohle mi sedlo, ale přiznávám, že to rozhodně není pro každého. Ujetý film s černým humorem. Viktor mě několikrát neskutečně pobavil, hlavně scéna s Arabem v taxíku neměla chybu, nečekal bych, že něco takového dá někdo v dnešní době do filmu. Je vidět že na severu umí nejen kriminálky, ale i komedie. ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Oblíbenec Ole Bornedal je zpátky a je opět vynikající. Tentokrát si místo hororu střihl velice hořkou a černohumornou komedii řízlou Thrillerem a obě stránky fungují bezvadně. Herecky přesné, hlášky vytříbené, nájemní vrazi úžasní ( na opilého ruského vraha Igora jen tak nezapomenu). Moc dobře jsem se bavil. 80% ()

Franki69 

všechny recenze uživatele

Když je člověk stárnoucí zedník s poněkud přitroublým kamarádem v jednom z konců světa v severském městečku s několika domy a značně omezeným počtem zákazníků, tanečním sálem místo kostela a s jednou hospodou se spastickým číšníkem, jeho smysl pro rozlišení dobra a zla značně okorá. A když dojde k názoru, že to se stárnoucí manželkou už nemá tu jiskru jako zamlada, snadno dojde k přesvědčení, že ji klidně může nechat zabít…Tahle komedie je pěkně černě syrová, herci patřičně, zcela v duchu severské black noir comedy přehrávají až hanba a kromě toho, že se pobavíte (pokud severským komediím s krutějšími vtípky a značně nekorektními dialogy fandíte), nestrávíte s hlavními hrdiny moc času. Film má značně sympatickou stopáž a i přes občasné blbé dialogy celkem uteče. Dávám pěkných 60%, na stovku to bohužel fakt nebylo… ()

Georgex 

všechny recenze uživatele

Začínalo to jako fajnová bláznivá komedie, bohužel se to po velmi vtipném, ale také velmi krátkém, úvodu změnilo ve standardní nezáživnou frašku s pár dobrými momenty a absolutně nesympatickými hlavními hrdiny. Naštěstí to čas od času od úplného dna zachraňuje Marcin Dorociński v roli věčně opilého ruského zabijáka. Moje hodnocení 45%. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama