Zabijáci z maloměsta

Small Town Killers

Zabijaci z malomesta

Komedie / Krimi / Drama

Dánsko, 2017, 90 min

Měli jsme před lety s kámošem podobnej problém. Naše holky náš štvaly a my přemejšleli, co s tím uděláme. Padaly různý návrhy, nakonec jsme se s nima ale, my blbci, jenom normálně rozešli. Vědět, že s nájemným vrahem je taková sranda, neházelo by se tenkrát na zahradě korunou, ale volalo by se do Ruska.(21.8.2017)

Slušná dánská komedie s několika skutečně velkolepými gagy a scénami. Bohužel, po většinu času tyto plusy ustupují mínusům v podobě hluchých a zbytečných scén či rozvláčné příběhové linii, díky níž se film zdá jednou tak delší. Je to škoda, jelikož kdyby byl děj více zhuštěnější a prázdné záběry nahrazeny větším množstvím interakcí mezi hlavními postavami, jistě by se jednalo o překvapivý nadprůměr v rámci dánského filmu a komediálního žánru obecně.(17.6.2017)

Film ve kterém je spousta toho, co by už teď v amerických filmech být nemohlo. A právě proto je to ohromná prdel, ale jak to u seveřanů bývá, prosvítá z toho i smutek - tentokrát nad tím, kam lze až dojít po nějakých letech v manželství. Bavily mně skoro všechny postavy a smál jsem se celkem pravidelně po celou dobu - takže dobrý.(16.6.2017)

Severania to vedia, tentokrát si ukrojili krajec na ktorý nemali... Čierna komédia sa strieda s iróniou, žartovný národnostný aspekt funguje polovičato a samotná myšlienka filmu je v princípe jasná od počiatku. Podtitul filmu by som dal ako manželské problémy po dánsky. Priznávam, že som čakal viac.(22.6.2017)

Náběh filmu slušný, ale pak to tak nějak drhne a divák se baví jen proto, že se bavit prostě chce. Jeden dobrý for ale film nedělá a tak bruslení na tenkém ledě, mezi krimi a komedií vyzní celkem "na prázdno". A tak zas jen to otřepané: Nápad výborný, zpracování průměrné....škoda, ale jednou to přijít musí!(18.8.2017)