Zabijáci z maloměsta

• Austrálie

Small Town Killers

Komedie / Krimi / Drama

Dánsko, 2017, 90 min

Náběh filmu slušný, ale pak to tak nějak drhne a divák se baví jen proto, že se bavit prostě chce. Jeden dobrý for ale film nedělá a tak bruslení na tenkém ledě, mezi krimi a komedií vyzní celkem "na prázdno". A tak zas jen to otřepané: Nápad výborný, zpracování průměrné....škoda, ale jednou to přijít musí!(18.8.2017)

• Radek99

Opakované přirovnání k filmu Blbý a blbější přímo z úst protagonistů téhle komedie je trefné, ale ještě trefnější je označení Zabijáků z maloměsta za dánský Kameňák...také tam vystupují policisté a také to skoro vůbec není vtipné... Není všechno zlato, čím se dánská kinematografie pyšní...Zabijákům z maloměsta je lépe se vyhnouti obloukem!(25.6.2017)

Tahle komedie ma presne to, co ma dobra komedie mit a pokud je divakovi severska tvorba blizka, uspech je myslim zarucen. Nametem je reseni manzelske krize, ktere se trosku zvrtne. Film tezi z postav, ktere jsou vesmes vsechny vyrazne, i ty v malych rolich. A pak vyborne napsane dialogy a velmi dobre herecke vykony. Par hluchych mist se najde, zejmena na zacatku, tech vtipnych je ale tolik, ze v pohode utahnou mych pet hvezdicek. Videno v ostravskem Minikine, 25 divaku.(3.6.2017)

Oblíbenec Ole Bornedal je zpátky a je opět vynikající. Tentokrát si místo hororu střihl velice hořkou a černohumornou komedii řízlou Thrillerem a obě stránky fungují bezvadně. Herecky přesné, hlášky vytříbené, nájemní vrazi úžasní ( na opilého ruského vraha Igora jen tak nezapomenu). Moc dobře jsem se bavil. 80%(19.5.2017)

Film ve kterém je spousta toho, co by už teď v amerických filmech být nemohlo. A právě proto je to ohromná prdel, ale jak to u seveřanů bývá, prosvítá z toho i smutek - tentokrát nad tím, kam lze až dojít po nějakých letech v manželství. Bavily mně skoro všechny postavy a smál jsem se celkem pravidelně po celou dobu - takže dobrý.(16.6.2017)