V pasti času

• Nový Zéland

• Austrálie

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2018, 109 min

37%??? Děláte si srandu? A té kravině Ztraceno v překladu přes 70, fakt nerozumím. Já fantasy a sci-fi miluju a tak stejně se mi i líbilo tohle. Jako říkala jsem si, že tady bylo asi víc zeleného plátna než skutečných záběrů, ale jako v konečné verzi jsem z toho víc nadšená než z Avengers Infity war, a to jsem velká fanouška Marvelu.(4.6.2018)

• VanTom

Snaha o snovou magičnost se při prolétávání prvními fantaskními pohádkovými světy vcelku dařila, no záhy doplatila na neuchopitelnou podivnost námětu, a především ohromnou kýčovitost všeho. Rodina, láska (a světlo) porážejí temnotu korumpující lidská srdce, doslovněji to řečeno být nemohlo. Nijakou režii nezachránil ani barevný (byť opět často kýčovitý) trikový vizuál a líbivá hudba, natož až "kvótovaně" mezirasový casting.(25.7.2018)

• xxmartinxx

Asi je třeba ocenit, že film odevzdaný této estetice vůbec vznikl - jde o celkem odvážný úkrok oproti současnému americkému mainstreamu. To ale nic nemění na tom, že to je hnusné, až z toho oči bolí a hloupé, až mysl přechází. New age moudra přeříkávaná unuděnou Oprah, postavy předčítající scénář způsobem, kdy jsem předpokládal (nemíněno v nadsázce), že se z nich vyklubou skrytí mimozemšťané, a v neposlední řadě strašně mechanicky špatně sestavené vyprávění... Hodně nezvládnuté ve všem. Ale respekt za pokus.(30.6.2018)

• Sneaky

Nevím, proč mě trailer na tento film tak navnadil. Trailer bohužel ukazuje pouze krásné záběry z filmu, ale nezdá se mi, že by to na sebe vůbec nějak navazovalo. Film mě naprosto nudil už asi po 15 minutách. Kdybych film mohla popsat velmi krátce, tak by to bylo slovem BLBOST. Možná tam je něco o vesmíru nebo fyzice či nějakých zákonech, ale příběh postrádá smysl. Průběh vede divnými směry a nesmyslně se mění prostředí. Vše je rychlé a zbytečné. Možná by to zaujmulo dětské oko svými efekty, hudbou a kostýmy, ale nudná podívaná pro rodiče. Možná díky mým dětským očím a lásce k Disney filmům jsem přimhouřila oči při hodnocení. Nejneoblíbenější postava: Calvin. Co měl pořád s tím pohledem? Bylo mi nepříjemné se na to dívat... :D(9.3.2018)

Od Wrinkle in Time jsem absolutně nic nečekal, protože jsem věděl, že to byl propadák. Ale překvapil. V dobrém slova smyslu. Je to náhodou hezká pohádka, dokonce jsem i uvažoval o vyšším hodnocení, protože první polovina se mi fakt líbila, bohužel v druhé polovině trochu ztratila šťávu. Ale i tak fajn příběh, herci a příjemná podívaná.(8.6.2018)

• Gugu Mbatha-Raw

• - Kniha začíná slovy: „Byla to tmavá a bouřlivá noc.“ Zatímco film se koná v slunečném centru Los Angeles. (griph)

• - Natáčelo se v Los Angeles v Kalifornii (USA) a na Novém Zélandu. (griph)

• - V Česku i na Slovensku byla zrušená premiéra filmu z neznámého důvodu. (kytka.patrik)