Ženské zbraně (E05) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 30 min

Si dělaj prdel, ne? Místnost S? Kunda sem? A já se ptám: Kde je, kurva, ta motivace? „Já si je trochu naťuknu.“ Myšička, nene, že ne? Že to neřek? Ty díry(!) „No a není to škoda?“ Nemyslela Archová, že má Lada osud Studia trochu v ****? „Z neznámýho důvodu ještě nepřišla řeč na to odkud jseš.“„Jako z Dejvic?“ Lada boduje. Čaj kovskij. „Kterej blbec zase volá?“ „My to jenom dabujeme.“(9.2.2018)

"Řekni: Kundo, kundo, nebo tě zabiju." Režisér Janda mi chyběl, ale jeho slova při rekonstrukci činu mě potěšila. Stejně jako hláška, že takhle se režíruje běžně. Ovšem s dabováním nejlepší kapely, která kdy hrála v lidském rozkroku, mám trošku problém. Stejně jako s využitím firemního těla ve prospěch studia. To mě moc nebavilo.(26.3.2018)

• Necrotongue

Uf, to byl sešup. Pátá epizoda nebyla sice katastrofální, ale proti předchozímu dílu působila jako studená sprcha. Rekonstrukce incidentu ve studiu mě pobavila, ale pak už to šlo z kopce. Kapitán Filcka se okamžitě dostal přes čáru trapnosti a nepotěšila mě ani obětavá akce ženského osazenstva Studia Zero.(22.4.2018)

Tak nám spadnul hodně nejen Bitcoin, ale trochu i Dabing Street, ikdyž korelace mezi těmito dvěma světy je rovna nule. Všechny díly od 1 do 4 jsem si včera zopakoval a přidal bych půl hvězdy u všech, protože mě díly dostaly ze špatné nálady. Říkal jsem si jak je to super. Ale nechám to tak, protože a dnes zatím za 3*, protože kočky.... ty ženské zbraně ehm.... jste měly nějak slabějc nabroušené drápky, že? A to se to na začátku tak pěkně rozjelo. A pane Preissi..., všiml jste si, že jsem užil vokativu za to, jak jste se nám rozmluvil až Vás museli vypípat. Jandova léčba zabrala, že? :-) Ale i tenhle díl si pustím ještě minimálně jednou. Beztak je to asi jediné z celého týdne v TV, co mne dokáže dostat do lepší nálady krom nějaké pořádné energetické muziky. Už je to natočené celé a nějaké povzbuzování jak na pardubické bohužel nepomůže. Tož uvidíme. Ale co, kdyžtak si to doma aspoň předabujeme podle svého :-)(6.2.2018)

• honajz

Mám pocit, že dejvické-divadlo-melody-boys-and-girls se zapouzdřilo v nějakém svém vnitřním, paralelním světě, který sice reflektuje nějaké prvky z vnějšího světa, jenže v takovém tom pořadí, jak je sami znají. Takže zparodují češtináře, vztahy mezi obchodními partnery, kdy všichni víme nebo tušíme, jak se takové vztahy zařizují a upevňují, a tam to zhruba funguje. Jenže pak se pouštějí do parodie věcí, o nichž netuší zhola nic, jen to, co si přečetli od Tabéryho-boys v Respektu, a tak mají pocit, že na vyváženou rádoby inteligentního humoru (i když i o tom by se dalo hodně polemizovat) je nutno dodat ohromnou porci sprostých slov, fekálního humoru, a čekají, že to bude fungovat i u těch "diváků Kameňáků" a "buranských voličů Zemana". Nefunguje, sorry. Když si z prstu vycucáte nějakou premisu, která nemá s realitou nic společného, a na ni nebo podle ní děláte parodii, je to asi podobné, jako by někdo chtěl natočit parodii ze života chirurgů, aniž by sám byl chirurg či v tom prostředí nějakou dobu prožil. Navíc i tak je tam spousta nudných scén, hodně předvídatelných scén, spousta onoho "trapného" dejvického humoru, který neoblibuji, protože mi přijde sebestředný, takže i kdybych si odmyslel, kdo seriál točí a pro asi jakou cílovku, je to prostě takové nijaké. --- Btw, Myšičkův herní projev je identický s Trojanovým, teď je jen otázka, kdo od koho opisuje.(11.2.2018)