Ženské zbraně (E05) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 30 min

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Řekni: Kundo, kundo, nebo tě zabiju." Režisér Janda mi chyběl, ale jeho slova při rekonstrukci činu mě potěšila. Stejně jako hláška, že takhle se režíruje běžně. Ovšem s dabováním nejlepší kapely, která kdy hrála v lidském rozkroku, mám trošku problém. Stejně jako s využitím firemního těla ve prospěch studia. To mě moc nebavilo.(26.3.2018)

 • Cesty timem
  ***

  Tak nám spadnul hodně nejen Bitcoin, ale trochu i Dabing Street, ikdyž korelace mezi těmito dvěma světy je rovna nule. Všechny díly od 1 do 4 jsem si včera zopakoval a přidal bych půl hvězdy u všech, protože mě díly dostaly ze špatné nálady. Říkal jsem si jak je to super. Ale nechám to tak, protože a dnes zatím za 3*, protože kočky.... ty ženské zbraně ehm.... jste měly nějak slabějc nabroušené drápky, že? A to se to na začátku tak pěkně rozjelo. A pane Preissi..., všiml jste si, že jsem užil vokativu za to, jak jste se nám rozmluvil až Vás museli vypípat. Jandova léčba zabrala, že? :-) Ale i tenhle díl si pustím ještě minimálně jednou. Beztak je to asi jediné z celého týdne v TV, co mne dokáže dostat do lepší nálady krom nějaké pořádné energetické muziky. Už je to natočené celé a nějaké povzbuzování jak na pardubické bohužel nepomůže. Tož uvidíme. Ale co, kdyžtak si to doma aspoň předabujeme podle svého :-)(6.2.2018)

 • rakovnik
  ***

  Ani nevím, zda jsem nepřestřelil hodnocení, protože jsem se opravdu moc nebavil. Podobně jako u Čtvrté hvězdy, mi asi moc nesedí tento styl humoru. Několik vtipných momentů na začátku, pár vtipů dále, ale celkově spíš ve mě vzbuzuje seriál záporné pocity. Vulgarity byly už přes čáru, protože jediná elegantní vyšla z úst Viktora Preisse. Ostatní (jako seriál o filckách) už bylo na mě moc. Věřím, že se u natáčení tvůrci skvěle bavili, ale já jsem kroutil hlavou. Řekl bych, že jsem došel do fáze cimrmanovského diváka, který zůstal i na druhou polovinu představení, aby viděl, zda bude stejně slabá, jako první.(5.2.2018)

 • honajz
  **

  Mám pocit, že dejvické-divadlo-melody-boys-and-girls se zapouzdřilo v nějakém svém vnitřním, paralelním světě, který sice reflektuje nějaké prvky z vnějšího světa, jenže v takovém tom pořadí, jak je sami znají. Takže zparodují češtináře, vztahy mezi obchodními partnery, kdy všichni víme nebo tušíme, jak se takové vztahy zařizují a upevňují, a tam to zhruba funguje. Jenže pak se pouštějí do parodie věcí, o nichž netuší zhola nic, jen to, co si přečetli od Tabéryho-boys v Respektu, a tak mají pocit, že na vyváženou rádoby inteligentního humoru (i když i o tom by se dalo hodně polemizovat) je nutno dodat ohromnou porci sprostých slov, fekálního humoru, a čekají, že to bude fungovat i u těch "diváků Kameňáků" a "buranských voličů Zemana". Nefunguje, sorry. Když si z prstu vycucáte nějakou premisu, která nemá s realitou nic společného, a na ni nebo podle ní děláte parodii, je to asi podobné, jako by někdo chtěl natočit parodii ze života chirurgů, aniž by sám byl chirurg či v tom prostředí nějakou dobu prožil. Navíc i tak je tam spousta nudných scén, hodně předvídatelných scén, spousta onoho "trapného" dejvického humoru, který neoblibuji, protože mi přijde sebestředný, takže i kdybych si odmyslel, kdo seriál točí a pro asi jakou cílovku, je to prostě takové nijaké. --- Btw, Myšičkův herní projev je identický s Trojanovým, teď je jen otázka, kdo od koho opisuje.(11.2.2018)

 • Necrotongue
  **

  Uf, to byl sešup. Pátá epizoda nebyla sice katastrofální, ale proti předchozímu dílu působila jako studená sprcha. Rekonstrukce incidentu ve studiu mě pobavila, ale pak už to šlo z kopce. Kapitán Filcka se okamžitě dostal přes čáru trapnosti a nepotěšila mě ani obětavá akce ženského osazenstva Studia Zero.(22.4.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace