• Antal89
  *

  V tuto chvíli, kdy jsem ještě neviděl je podle mého tento díl vůbec nejslabší z celé série. Způsob syžetu zde jde opravdu na své hluboké dno. Namísto toho, aby se dostal celý příběh do prohloubení kolize, tak se akorát zmítá ve vlastní šťávě. Jediný světlý moment je na úplném konci, kdy se pokouší majorka rozjet vlastní návnadu na pachatele a málem přitom přijde o kejhák jedna z jejích podřízených. Způsob jakým se navíc dostávají kriminalisté do sítí svých protivníků by navíc šel popsat i napínavěji než tímto způsobem. Jarchovský a Tauš skutečně z tohoto sitcomu dělají skutečně nesmyslnou a únavnou podívanou.(14.3.2016)

 • jarmil8
  ****

  Z počátku to vypadalo, že se budeme opět pohybovat od jednoho minidramatu k druhému (konfrontace Melíškové s Krobotem je vynikající, ačkoli k opilosti inspektorce stačí málo a bůhví jak se v tom stavu dostala domů), ale převažuje detektivní linka. Tempo trošku sráží drama s domácím násilím, které zde působí jako vata.(13.3.2016)

 • Necrotongue
  ***

  Úvod epizody byl přímo příšerný, ta brutální dávka moralizování mě skoro zahlušila, takže jsem byl po několika minutách rozhodnut pro velmi nízké hodnocení, ale následný děj mě vcelku mile překvapil, takže jsem to překousl a něco málo jsem přisypal.(9.9.2019)

 • mh.mail
  **

  30% — Jít s hodnocením ještě níž, anebo nejít? To je, oč tu běží. Zatím zůstanu. Ale třetí díl jednoznačně ukázal, že tvůrci to se způsobem vyprávění myslí opravdu vážně. Na začátku jsme museli přetrpět opět nastavovanou trapnou scénu na téma svědomí bývalého estébáka. Další trapárna přišla s domácím násilím Martina Pechláta a jeho následným oplodňovacím pokusem na Tereze Voříškové. Jinak z případu se zde událo snad ještě méně, než v díle předchozím. I sympatický záporák David Novotný se nějak upozadil. Stále ještě čekám, že snad na nás tvůrci mají pro poslední díl připravené nějaké velké překvapení, se kterým přijde „wow-efekt“, ale podvědomě tuším, že nic překvapivého už nepřijde, protože karty jsou nejspíš rozdány už od začátku. Nebo že by se schylovalo ke grandióznímu finále?(14.3.2016)

 • Tom_Lachtan
  ***

  Za mě trochu slabší díl, místo vyšetřování se dostává do popředí řešení minulosti, nějaké to domácí fackování (a další nepěkné piškuntálie, za které by si jejich činitel zasloužil nakopat minimálně do kloaky), prostě až příliš soukromých linek, které ukrajují na atmosféře a intenzitě samotnému případu. Navíc je tu akutně málo Davida Novotného: nebo případně málo spoře oděných veverkoidních žen z planety Xc2.11.a... Proč tu nejsou žádné veverkoidní ženy z planety Xc2.11a?!?(13.3.2016)