Všechno nejhorší

• USA Happy Death Day (více)

Jak by se vám líbilo uvíznout v časové smyčce, kdy byste dokolečka prožívali ten samý den? A zrovna své narozeniny? A jak by se vám líbilo, kdyby vás na jeho konci pokaždé někdo zabil? Přitom, když se vysokoškolačka Tree probudila, bylo všechno normální. Ačkoliv, otevřít oči v posteli cizího kluka, který na vás vyděšeně zírá, a vůbec nic si nepamatovat, to úplně běžné není. Jenže Tree je tak trochu zlobivá holka, která se s ničím a nikým nepáře, a podobné věci se jí stávají celkem běžně. A zítra to bude asi podobné, protože Tree má dnes narozeniny a večer se chystá trochu kalit. Plány a krční tepnu jí však přetne podivné individuum s maskou. Když se Tree probudí, není ani v nemocnici, ani na onom světě, ale ve stejné cizí posteli stejného cizího kluka. Že by to byl jen špatný sen? To sotva, zvlášť když se to, co se v něm odehrálo, až příliš podobá prožívané realitě, včetně ukázkově morbidní tečky. S dalším probuzením už Tree začíná být jasné, že se ocitla v noční můře, která neskončí, dokud neodhalí identitu vraha s maskou. A tak se stává vyšetřovatelkou vlastní vraždy, která má oproti vrahovi jednu velkou výhodu – ví, co se stane v každé další minutě, a může se na to připravit. Ke své smůle si však svým dosavadním chováním zadělala na pěknou řádku nepřátel a pod maskou zabijáka se může skrývat kterýkoliv z nich. Tree si navíc nikdy nemůže být jistá tím, že i tu příští smrt dokáže přežít. (Cinemart)

HArna

Na hraně zítřka pro ženy. Ve všech ohledech horší, ale přes to to není špatný. Hlavní hrdinka je celkem sympatická. Taková oddychovka, která neurazí...70% ()

Corpsegrinder

Kravinka s provařeným konceptem kterej se sice snaží neustále opakující situace obměňovat, i tak to ale nemá tempo co bych od toho chtěl. Hlavní role je fajnově obsazená a film vypadá solidně, to je asi tak vše. Napětí nefunguje a humor taky moc ne, a bez toho už v hororový komedii moc nezbejvá. ()

F.W.Colqhoun

What lame little self-help book did you get that from? Film začal tak, že jsem se skutečně nemohl dočkat, až začnou umírat lidi. A jak by měl pokračovat, když slibuje smyčku bezmála téhož až do definitivního komba závěrečných titulků? Řekněme, že jsem co do kvalit obětí vybíravý: Jessica Rothe nejenže není hezká, ale prožitku i morálu filmu podráží nohy především to, jak přirozeně servíruje bi*a*tch na začátku a jak nevěrohodně působí její hodná/poučená holka na konci. Film skýtá příležitost v negativním smyslu ocenit, jak těžké je napsat a natočit události dokola se opakujícího jediného dne, aby na straně diváka nedostavila nuda. Naskytla se spousta prostoru pojmout podezření, že k vykradení Hromnic dospěli tvůrci na základě cynické ekonomické rozvahy: Lze spočítat, kolik ti hororoví fušeři ušetřili, když točili všechny scény nechronologicky v několika málo kulisách? Who's Bill Murray? → To je ten, který povznesl vousatý morál na úplně jinou úroveň, holčičko. ()

SpaceOdyseus

Je to blby, nudny a levny. Marne prmyslim, co me na tom bavilo? Slasher to neni, na timeloop sci-fi to ma fakt hloupy scenar a limonadova romantika me fakt nezajima. A i to polepseni hlavni hrdinky bylo uplne nezaslouzene a neodpracovane. ()

Adramelech

Pokud byste při sledování filmu získali dojem, že pouze kopíruje ideu filmu Na Hromnice o den více (jenom se slabšími hereckými výkony) a měli chuť ho vypnout, nedělejte to a vydržte do konce. Ten je totiž vymyšlený jinak a kromě toho je tam úplně na závěr jeden pěkný vtípek. ()

Disease

Škoda , že se to ve cca 2/3 zlomilo do mravoučné historky, kterou už nezachránilo ani rádoby překvapivé rozuzlení. Scény s "miminem" byly vcelku působivé. ()

Prochy38

Jako aj bych dal těch hvězdiček 5!! Ale asi by to nebylo správný. Každopádně neskutečně milé překvapení!! J. Rothe je pěkná holka a k tomu teda tuto one woman show zvládla na jedničku podtrženou! Fakt vtipné, svižné, hodně dobrý soundtrack. Pecka a jedno z největších překvapení pro mě za poslední roky. A ano, je mi jasné, že jde o teen horor verzi Na hromnice.... :) ()

orkadimenza

Tak tenhle film mě vážně potěšil. Ukázka snímku z téhle dekády, ve kterém funguje dobře jak komedie, tak horor. Sice je ta hororová část založená na lekačkách, ale musím uznat, že jsem měl kolikrát zadržený dech a napjatě sledoval plátno. Je to velmi jednoduché, časová smyčka si s ničím nehraje, ale hlavně - je to hrozně líbivé. Aspoň já jsem si film oblíbil po pár minutách a naštěstí mi v jeho průběhu nenabídl žádné zklamání. Jessica Rothe je naprosto k sežrání. P.S. Asi to bylo až tak líbivé, že se bude točit dvojka. Tohle tvůrci neměli dělat. ()

woodsman

zaujimave ze som videl najprv 2 diel lebo nebol este dabing 1 a velmy dobre ako aj 2 diel dobry napad sranda a pekne mrchy tam boli ()

Mimomisu

V ramci zanru povedena satiricka oddechovka, ktera si vicemene drzi tempo od zacatku do konce. Nic, co se asi umisiti v zebriccich nejlepsich filmu tohodle roku, ale jinak uplne v pohode. Mozna me osobne by bavilo, kdyby se film bral vazneji a ta v sestrihane sekvenci detektivni slozka byla zastoupena o dost vice. Takhle to slo (aspon pro "znalce") odhadnout komplet. Ale i tak, povedena jednohubka ()

aLPaC

Velice zajímavej nápad, sice okopírovanej z "Hromnic", na což i v závěru odkazuje, ale pro slasher je to zase něco jinýho. Kór když je v hlavní roli děsně sexy Jessica Rothe, která prochází dost podobnou změnou osobnosti jako Bill Murray ve zmíněných Hromnicích. Určitě též potěší závěr, který jsem neodhadl a prostředí vysoké. Poslední dobou se točí docela dobré horory. ()

smetyl

Jako film k odreagování a příjemnému pobavení tak funguje perfektně. Stopáž vám uteče jako voda a nezaznamenáte ani nějaké výrazné logické nepřesnosti, které by vám vrtaly hlavou. Samozřejmě se snímek nemůže vyhnout klasickým časovým problémům, ale v tom se určitě není třeba hrabat a stačí respektovat pravidla určená ve filmu a budete se dobře bavit. Pokud se tedy na film, u nás uváděný jako Všechno nejhorší, chystáte vyrazit do kina, nebudu vám to vymlouvat. Nedočkáte se sice ničeho převratného, ale povedená jednohubka, se sympatickými herci, dobrým humorem a nějakým tím poselstvím, je někdy více než méně. ()

Milky.

Parádní guilty pleasure. Neoriginální zápletka s opakujícím se dnem je tady využita celkem solidně, nějaké to napínání tam je taky, je to vtipné, nebere se to až tak vážně a dobře to baví. Logické kraviny jako policejní pistole se 3mi náboji a občas divné rozhodování postav jsem sice vnímal, ale vůbec mi nevadily. Viděl jsem spoustu daleko horších filmů. Téhle hodiny a půl ani v nejmenším nelituji. ()

bobstock

Další z pokusů na téma populární časové smyčky dopadla pro mne nejhůře ze všech zfilmovaných. Podivně se pitvořící Jessica Rothe byl první problém, její další a další uřvaná smrt mi přivodila akorát bolest hlavy. Působila jako ukecanej, otravnej kámoš, kterýmu byste občas nějakou smrt přidušením přáli. Přihlouplá zápletka tajemného vraha v masce, který se odkudkoliv vynoří a zavraždí hlavní hrdinku. Vysvětlení nehledejte. ´´mám napsáno ve scénáři, že ji mám zabít, proč? to nevim, já tady jen hraju vraha´´ Vše překonává už jen konec, kde čeká šokující odhalení a kde vám už vysvětlí proč, ale to je ještě pitomější než slepičí americká kolej se spolkem ultra zdravých sester. Od filmu jsem odcházel s pocitem podvodného zneužití mého životního času. 50% ()

Yardie

Tak tohle byla celkem šlápota vedle a dost mě udivuje hodnocení zde. Ale 100 lidí, 56 názorů... Každopádně od začátku mě to nebavilo, přítelkyně měla stejný pocit. Dokoukali jsme to spíše jen kvůli tomu, ať víme, oč jde. Horor jsem v tom neviděl, komedii taky ne. Spíše takovou snahu o komedii, kterých vidíme dnes a denně x, ale většina dopadne stejně - a to stejně tragicky. Hlavní hrdinka mě od začátku neskutečně iritovala, což možná měl být cíl, aby nebyla sympatická, ale u mě to zašlo až za únosnou hranici. Nepřišlo mi to vtipné, i když potenciál tam byl a tam, kde jsem to čekal, se to stát mohlo. Ale nestalo. Horor ani zdaleka. A mysteriózní si taky představuji trošku jinak. Celkově to mělo snahu se tvářit, že je to natočeno s nadhledem a vtipem, ale na mě to působilo spíš odfláknutě a tak ledabyle - jen, ať se něco natočí. Prostě a jednoduše náš to nebavilo a zde jsme šlápli trošku vedle. A samozřejmě, je to v podstatě kopie Na Hromnice..., jen hozená do moderního hávu a podstatně v horším provedení. Dvě hvězdy dávám za to, že mě to donutilo dokoukat, sem tam to mělo i lepší chvilku a relativně rychle to plynulo. Ale jsou to slabší dvě. Hodně velké zklamání oproti očekávání dle hodnocení. Howgh! ()

TheSpearCZ

Typický guilty pleasure teen horor na styl Edge of Tomorrow. Jako první musím okamžitě zmínit parádní postavy, které zahrály nejlépe, jak to snad jen šlo. Příběh i celé finální rozuzlení bylo super a i když se trošku ten konec mohl očekávat, tak já jsem si tenhle film užil nejvíc jak to šlo, ale stačilo to na čtyři hvězdy? Bohužel ne. Chyběl tomu nějaký moment, který by byl highlightem celého filmu... ale stejně se jedná o jeden z lepších hororů tohoto roku a tudíž stojí za zhlédnutí. Lepší 3* ()

kluk z Na

Hromnicových variací v posledních letech přibývá a povětšinou drží vysoký standart. Zde máme méně náročný příklad, který je táhnut sympatickou herečkou a příjemným guilty pleasure feelingem. Fain komedie, která scénáristicky trochu brakuje, ale účel plní. Nejlepším hromnicovým filmem pro mě zůstává zdrojový kód. ()

Flopik

S hororom to má spoločné naozaj pramálo, teda lepšie povedané vôbec nič.Na druhú stranu je film zábavný, celkom mi tam chýba hore žáner komédia. Herci sú sympatický, hlavná herečka pekná a dej odsýpa rýchlo.Nie je to film o ktorom sa bude hovoriť ale na bežný večer zabaví.Také príjemné prekvapenie. U mňa 4*, s tým že neviem či je rozumné robiť dvojku. ()

Vince Vaughn v těle mladé dívky

Vince Vaughn v těle mladé dívky