Kamera:
Gwang Su KimHudba:
Dong Yoon KangHrají:
Joo-hyeok Nam, So-hyeon Kim, Seong-jae Yook, Pil-mo Lee, David Lee, Doo-shik Park, Hee-do Lee, Jeong-geun Shin, Se-ah Kim, No-min Jeon, In-gi Jeong (více)VOD (1)
Epizody(16)
-
Epizoda 1 (E01)
-
Epizoda 2 (E02)
-
Epizoda 3 (E03)
-
Epizoda 4 (E04)
-
Epizoda 5 (E05)
-
Epizoda 6 (E06)
-
Epizoda 7 (E07)
-
Epizoda 8 (E08)
-
Epizoda 9 (E09)
-
Epizoda 10 (E10)
-
Epizoda 11 (E11)
-
Epizoda 12 (E12)
-
Epizoda 13 (E13)
-
Epizoda 14 (E14)
-
Epizoda 15 (E15)
-
Epizoda 16 (E16)
Obsahy(2)
Když po autonehodě ztratí paměť, ocitne se šikanovaný sirotek v těle pohřešované dívky, která vypadá stejně. (Netflix)
Hrají
Min-seok Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Pigoin (2017) (seriál)
Děti Slunce (2016) (seriál)
Lékaři (2016) (seriál)
Yooyoung
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Sseokeul (2017) (seriál)
Angkeumhan dolsingnyeo (2014) (seriál)
Škola 2015: Kdo jsi? (2015) (seriál)
Hee-joon Oh
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Minami shineyo (2009) (seriál)
Jsi taky člověk? (2018) (seriál)
Shinui sunmool - 14il (2014) (seriál)
Hee-jung Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Sseomnam (2017) (seriál)
Jinsimi dadda (2019) (seriál)
Škola 2015: Kdo jsi? (2015) (seriál)
Min-gyoo Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Signál (2016) (seriál)
Geunyang saranghaneun sai (2017) (seriál)
Obchodní návrh (2022) (seriál)
Woo-rim Ko
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Hojič (2014) (seriál)
Náš první život (2017) (seriál)
Hyo-eun Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (seriál)
Kilmi, hilmi (2015) (seriál)
Kyoo-hwan Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Popelka a čtyři rytíři (2016) (seriál)
Angkeumhan dolsingnyeo (2014) (seriál)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (seriál)
Eun-soo Kwon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Betoben baireoseu (2008) (seriál)
Škola 2015: Kdo jsi? (2015) (seriál)
Dvacítka na krku (2016) (seriál)
Si-won Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Misaeng (2014) (seriál)
Shinui sunmool - 14il (2014) (seriál)
Škola 2015: Kdo jsi? (2015) (seriál)
Ye-joon Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hwarang: Květinoví rytíři (2016) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (seriál)
Byung-kyu Jo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Seutobeuligeu (2019) (seriál)
Záhadný lovec (2020) (seriál)
Sedmidenní královna (2017) (seriál)
Hee-kyeong Yang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Geomsa peurinseseu (2010) (seriál)
Bimil (2013) (seriál)
If You Wish Upon Me (2022) (seriál)
Soo-rin Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Škola 2015: Kdo jsi? (2015) (seriál)
Hieoro (2009) (seriál)
Haiseukool - reobeuon (2014) (seriál)
Kwang-in Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Samchongsa (2014) (seriál)
Škola 2015: Kdo jsi? (2015) (seriál)
Jae-in Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Škola 2015: Kdo jsi? (2015) (seriál)
Modeonpameo (2014) (seriál)
Jeong-eun Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Trochu slunce každý den (2023) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Dong-hyun Seo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Jeonwoo (2010) (seriál)
Škola 2015: Kdo jsi? (2015) (seriál)
Yeougaksibyeol (2018) (seriál)
Seung-joon Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Pooreun badaui junsul (2016) (seriál)
Věrní své pověsti (2017) (seriál)