Prcek

USA, (2017–2018), 25 h 13 min (Minutáž: 39–55 min)

Humberto Busto, Alejandro Aguilar, Mauricio Mejía, Dolores Heredia, Diego Mendieta, Laura Osma, Marco de la O, Rodrigo Abed, Luis Fernando Peña (více)

Série(3) / Epizody(34)

Jeho postava je možná malá, ale jeho plány jsou obrovské. Joaquín Guzmán, zvaný El Chapo, se hodlá vypracovat z bezvýznamného mafiánského poskoka v největšího narkobarona všech dob. Neštítí se ničeho - bude klidně vraždit, vydírat boháče nebo podplácet prezidenta... (TV Prima)

rafzaw

Pokud někdo chce poznat zákulisí počátku narkoválek v Mexiku musí prolousknout první sérii, kde se vyvíjí osobnost El Chapa, druhá série je již srovnatelná se seriály jako jsou Narcos nebo Gomorra, prostě špička, dá se říct, že je to taková dnes svatá trojice, ty tři seriály... ()

Agnostik

Po zkouknutí všech 3 Sérií dávám plný počet bodů.El Chapo je velmi podařený seriál,který skvěle konkuruje Narcos i když srovnávat tyto dva skvosty mezi sebou nelze.Oba jsou skvělými filmovými sondami do světa drogových kartelů.Napětí,akce ,příběh! ()

Accuphose odpad!

Přemýšlel jsem, že po jednom díle nebudu hodnotit seriál, kterej se mi zdá na houby. Ale fakt jsem si přál, aby to byla pecka, nicméně tohle je naprosto slaboduchý, mizerný a ostudný Prckova jména. U filmu to celý přetrpím, abych to mohl poslat do propadliště, ale u seriálu ne, to po mně nikdo nemůže chtít a navíc se mi to potvrdillo už u té rádoby hororové hrůzy, jejíž název hledat nebudu, jsem totižto rád, že se mi to podařilo vytěsnit z paměti... Snad bude co nejdřív další řada Narcos: Mexico. :-) ()

zekon

Samozřejmě, srovnání s Narcos. Chvíli horší, chvíli lepší, dívá se na to ale dobře až do konce 2. řady kdy se to už motá nějak dokola. 3 řadu si nedokážu představit. Prostě klasika průser Netflix. ()

dauby

Dobrý seriál, akorát třetí série byla slabší, taková utahaná. Navíc když víš celou dobu, jak to skončí... ()

kazatelSVK

Telenovela o ničom...kopec chýb a nepresností o Chapovom živote.So skvostom akým je Narcos sa to nedá ani porovnať.Radšej si pozrite reálny dokument o El Chapovi a tomuto seriálu sa oblúkom vyhnite ()

mdf

Narcos je Narcos,tady to bylo chvílemi dost zdlouhavé,málo akce a dle skutečností místy i nepravdivé, špatné to v celku není,ale pecka taky ne,potenciál to má velký,ale nevyužitý. ()

Radovan.Long

Originálně zpracovaný seriál s talentovanými, avšak ne až tak známými tvářemi.Syrový pohled do mexického podsvětí,kde jsou vraždy na denním pořádku.Hlavní postava mě opravdu zaujala.Režisér ukázal talent už před lety,ale tentokrát je to opravdu třešnička na dortu!!! ()

AlesD

Nejprve se mi to chtělo srovnávat s Narcos a Narcos Mexico ale to nejde. Po úvodním překousávání způsobu ztvárnění postav viz zmíněné série se děj přesunul do fáze kdy je to už v části kdy Chapo získává moc. Za mě koukatelný seriál s krvavou bilancí před závěrečnými titulky. Za mě by bylo spravedlivější 3,5 hvězdičky ()