Smrt v jezerní kotlině (S01E07) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2017, 53 min

 • Rockerman

  Včera jsem viděl první ( a zcela určitě poslední) část tohoto seriálu a to epizodu Smrt v jezerní kotlině. Myslím, že je to jen další zoufalý "novácký" krimiseriál, který se snaží o neformální pojetí a vtipné hlášky a je asi nejzoufalejší! Hodnotit nebudu, protože části před ani po Jezerní kotlině jsem neviděl (neuvidím), ale dívat se na to je škoda času.(4.12.2017)

 • honajz
  *

  Tohleto poněkud vykrádá To. Jinak krajina hezká, noční scény docela slušně natočené, ale to rozuzlení, to si ze mě děláte legraci, ne? Klasika - postava, která se na začátku jen mihne... přitom se to dalo rozehrát vážně šikovněji, spleteněji, a ne, že z toho vyleze takový jednoduchý cajdák.(15.12.2017)

 • GeusX
  ***

  Stvořidla byla fajn, vyřešení opět takové trochu pochybné. Tipnout si, kdo je pachatel, se mi podařilo ihned, jak se dotyčná postava objevila na scéně, což však byl trochu náhodný tip, nehledě k malému počtu postav. Ale o to ani tak nejde. V tomto seriálu jde spíše o zamotanost zápletky, která se vyšetřováním postupně odhaluje.(3.12.2017)

 • adaben
  ***

  Umístit děj detektivky na tábor a dokonce mezi děti a mládež je osvěžující (vedle všech těch velkoměstských stříleček a gangů) i herecké výkony působily zajímavě (Bareš a jiní), ale vrah byl dost průhledný, byť měl být vzhledem k profesi nejvíc překvapivý . Také mi nějak unikly důvody, proč nevinně odsouzený za vraždu přijímá svůj trest smířlivě, a také mne pořád nějak nebere kouzlo či nefunguje humor mezi dvěma hlavními "vyšetřovateli". A tak se nadprůměrný zážitek znovu úplně nekonal.(4.12.2017)

 • mira007
  ****

  No asi nejlepší díl totoho seriálu, ale ten konec zase jak pro imbecily - Hádek ukáže na pachatele bez jakékoliv dedukce jak na něj přišel a ten chudák kdyby ho poslal do háje tak s tím ta advokátní kancelář s Donutilem vůbec nic neudělá, ale ne... on se hned složí, přizná když na něj maestro jasnovidec ukáže.(17.12.2017)

 • - Tábor a jeho okolí se natáčel na legendární Sluneční zátoce u Ledče nad Sázavou. (Rico96)