Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Prokopovi se ozve Veronika Müllerová – jeden z diamantů, který jí on spolu s Kateřinou před 15 lety ukradli, jí někdo nabídl ke koupi. Je pravděpodobné, že se jedná o stejného člověka, který zavraždil Kateřinu. Prokop přijímá nabídku tajemného prodávajícího vypátrat, brzy však zjišťuje, že stopy vedou nejen k Müllerové, ale i k jeho blízkým… Podaří se Prokopovi konečně zjistit, kdo zavraždil Kateřinu? (TV Nova)

(více)

Recenze (8)

GeusX 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Návrat k prapůvodnímu motivu na který jsme marně čekali dvě série a už to vypadalo, že na broušené kamínky scénárista snad i zapomněl. Nezapomněl a předhodil nám pěkně překombinovaný díl. Na pokračování... ()

Reklama

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po třinácti dílech, kdy Král řešil cizí případy, si scénárista vzpomněl, že sám byl v jednom namočený. Já jsem skoro marně pátral v paměti, kdo je kdo a kde je co. Seriál mohl být vlastně trilogie o loupeži století. Připadá mi, že ve velice chytře se tvářící kriminálce se většina postav chová dost hloupě. Navíc odhalení, kdo v pozadí tahá geniálně za nitky, mi přišlo už přehnané a neuvěřitelné. ()

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama