Nebezpečný náklad

• USA Precious Cargo (více)

Dobře naplánovaná loupež drahokamů se vymkla kontrole. Šéf zločineckého gangu Eddie (Bruce Willis) ze zpackané loupeže viní svůdnou Karen (Claire Forlani). Karen chce získat Eddieho důvěru zpět a rozhodne se ukrást náklad velmi vzácných a drahých drahokamů. Kvůli této prácičce se Karen spojí se svým bývalým milencem a prvotřídním zlodějem Jackem (Mark-Paul Gosselaar). Celá mise na získání důvěry však nedopadne podle plánu... (Bontonfilm)

bearmeedek

Hodně velké Béčko. Ale plusem je, že nenasere. Jednoduché, naivní, prostě omalovánky pro děti (ne obsahem). Akcí je dost a musíme jejich styl přijmout vzhledem k těm zmíněným omalovánkám. A Willis? Bohužel i oblíbení herci ve vyšším věku dementí a berou role, kde mají být jen na ozdobu. V tom případě by to chtělo trochu sebekritiky a pohled do zrcadla. ()

rublik05 odpad!

Další akční béčková slátanina, kde Bruce Willis působ spíše jako kulisa a návnada na peníze a sledovanost, protože se ve filmu objeví jenom v pár krátkých scénách a hraje vyloženě vedlejší postavu. Mizerné herecké obsazení je hlavním kamenem úrazu celého filmu, hlavní postavy nezáživné a nudné, vedlejší dost nevýrazné. Korunu tomu všemu dala kamera, která je hodně roztřesená a střih, který taky není žádný velký zázrak. Scénář, jak už to u tohohle typu filmů bývá, je velmi podprůměrný. Nelogické scény, souboje a přestřelky, které jsou trapně jednoduché a režijně nezvládnuté. Absolutně nic, co by mě na filmu zaujalo. Jasný odpad a zbytečná ztráta času. 0/10. ()

mac000

Zpackaná loupež ... a zpackaný film. Neprůstřelný hrdina Jack je až příliš neprůstřelný a nezdolný, svůdné ženy až příliš průhledné a Bruce Willis je odvarem svůdného a charismatického hrdiny či záporáka. Snad jen "spoiled scenes" u závěrečných titulků stojí za shlédnutí. ()

Pitryx

No ta Karen, to tedy byla tlama. To jim docházejí hezké dívky? Proč na konci ta nastavovaná klišé kašééééé? No, prostě, já si nemohu pomoci, ale chvílemi jsme měl pocit, že sleduji podřadné béčko. Ale dívat se na to dalo, to ano. I když Bruce Willis nic moc. ()

subic

Claire Forlani bývala moc hezká, ale tak před 10i lety, teď už je z ní fakt botoxová raketa a bojím se, že bude hůř. A jinak je to takové docela nudné béčko, jen nevím, proč ten Brůs Williž do toho leze. ()

johnsnow

Priemer kde sú celkom dobré akčné scény ale logika tých kokotkov šla do piče a v realite by už boli v pánu. Čo sa týka Willisa klasicky dobrý ale tú jeho amatérsku chybu v závere si mohli scenáristi odpustiť. A humor, respektíve pokus oň je neskutočne trápny. ()

rolly

You know what they say about hookers? You don't pay them for sex, you pay them to leave... (if you say so :)) ()

wallax odpad!

Meno Willis v titulkoch figuruje len preto, aby ste si túto grandióznu kravinu (snažím sa byť slušný) pozreli. Takže nepozerajte (spravil som to za Vás a nie som na to vôbec hrdý). Každé ďalšie slová k tomuto snímku sú bohapusto vyplytvaná práca za čas, teda škoda výkonu (P=W/t). #odpadjakmraky ()

Sharlis

V porovnaní s inými podobnými filmami (2014-2016) je toto rozhodne najlepšie čo som za poslednú dobu videl. Je to dosť akčné, je to dosť vtipné, dobre sa na to díva. Forlani ani Willis moc zaujímaví neboli, práve naopak dosť neznáma dvojica Mark-Paul Gosselaar a Jenna B. Kelly boli rozhodne vynikajúci a dali celému filmu šmrnc. Dúfam, že oboch ešte uvidím v nejakom dobrom filme (a myslím, že určite áno). Tiež potešili nepodarené zábery na konci, to som nevidel už hodne dlho a vždy to pobaví. 45% mi príde dosť málo, zaslúžilo by si to viac. ()

Crejdl odpad!

Na úvod překvapí sniperka sotva s velkým techničákem a velice směšným vystupováním armádního am. vraha, který prodlal nespočet misí. Záporáci jakoby se učili střílet a jejich šéf jim dal zprdele automaty s rozdrbaným hledím. Slabí scénář, skční scény a myslet si že to vytrhne pár známých ksichtů, je pod úroveň dnešních diváků. ()

Heywood

Claire Forlani je nepůvabná, nepřitažlivá a na roli femme fatale se nehodí. Willis asi nasadil dubléra na celý film, který nabvíc nudí a má mizernou muziku. Hlavní hrdina je borec, kam se hrabe Batman. Ani se přitom všem střílení nezapotí...Od odpadu to zachránilo, že film je barevný. ()

nudlis

Hlavním tahákem tohohle béčka měl bejt jistě Willis nebo Claire Forlani. Nicméně je to JEN béčko a ani jeden z nich to nezachrání. Mám Willise rád, hlavně kvůli Poslednímu skautovi a ještě pár dalším filmům. Když se ale tak koukám na jeho filmografii, kvalita jde už pár let dolů. Myslím filmy, kde má jednu z hlavních rolí, ne štěky jako v Expendables. Asi má nedostatek solidních scénářů. Nebo špatný režijní vedení, těžko říct. A Claire Forlani - ta snad ani v ničem jiným než v béčkách nikdy nehrála. Takže tam je to vlastně v pořádku, ona na víc nemá. Ale jinak tenhle film nepřekvapil, slušnej průměr, nenudil jsem se. ()

Adams

Jak se do takoveho nesmyslu mohl dostat Willis, to nechapu,asi prohral sazku. Neskutecna blbost a neskutecne moc stupidnich dialogu. ()