Dvě odcizené sestry jsou nuceny vyloupit banku, aby zachránily svého bratra, který vypálil sklad vlastněný nechvalně proslulým gangstrem. Není to ovšem jen tak obyčejná banka. Snímek Trezor je mysteriózní thriller o loupeži, který je plný akce, napětí, zděšení a neuvěřitelné hrůzy. (HBO Europe)

Caminzind

2 in 1 horror bank robbery, jehož největšími slabinami jsou absence smysluplně lineárního děje a logika postav. Na druhou stranu bych vyzdvihl onu mysteriózní pointu, která k ději obstojně přiléhá a celý snímek tak posouvá o trochu výš. ⭐️⭐️ 48% ()

bourec

Typicky nedonošenej film,vlastně to chce bejt novátorský,ale je to opravdová blbá nuda.Nebavilo,usínal sem.30%. ()

Rodriguez

Ten konec byl nejlepší z celého filmu! Jinak by se dalo říct, že jde o akční snímek, kdy banda lůzrů vyloupí banku. Škoda, že autoři nezapracovali víc na té hororové lince. Pak by to mělo daleko lepší grády! 40% ()

dubinak

The Vault jsem musela sledovat na třikát, protože jsem u něj pokaždé usnula. A to je přesně popis, jaký bych tomuto snímku dala: uspávací. Moc nechápu, proč se zrovna tohohle chytil James Franco, protože je to opravdu velmi nezajímavý kousek o loupačce a následném strašení ve sklepě, které není strašidelné. Holky v hlavních rolích jsou záhadářky a pointa už snad taky nemusela ani být. Slabota. ()

Johnny.ARN

Aspoň že na tú americkú Táničku Eastwood Vilhelmovú sa dobre pozeralo. Inak je to dríst. Slabý horor, o ničom thiler, s nelogickými záležitosťami. 1 z 5 ()

oveckaoa

2 ženské s 3 chlápkama vykradnou banku. Chtějí 50 milionů, ale je tam daleko méně tak se porafají jedna chce odejít, že to stačí a druhá chce ještě více (zajímavé, že jich nenapadlo obrat toho bohatého týpka co dělal šéfa, když sama jedna z nich pak řekne, že je těžce prachatý) a pak jim někdo poradí, že je dole trezor kde jsou další prachy. Tak tam jdou otevřou ho a začnou umírat. V roce 1982 totiž tu samou banku vykradl jakýsi chlápek a jelikož se mu to zvrtlo pozabíjel všechny rukojmí a utekl (asi). Průměrný thriller s mysteriozními prvky, který ke konci nedává vůbec smysl přišlo mě, že si režisér ukrojil velké sousto. Nejlepší a nejzábavnější postavou je tam jakýsi plešatý tlusťoch, který má hlídat rukojmí a nejenže neví kolik jich tam má (zhruba 5-6) , ale pak ,když mu tam začnou přibývat tak to ani nepozná. ()

venison

Naprosto mimo záběr Jamese Franca.. Skoro déčkový rádoby krimi duchařský horůrek o přepadení banky.. Příběhově je "Trezor" laciný asi jako porno.. Zápletka absolutně překombinovaná.. Jediný, kdo to tady kapinku herecky zvládá je překvapivě Taryn Manning známá třeba ze seroše "Orange Is the New Black".. Moje doporučení je, v zájmu nezkaženého večera, nekoukat :-D ()

Bobik9

Škoda. Ten nápad by nebyl vůbec špatný, ale tahle verze je příšerná. Nesmyslný scénář, dementní charaktery postav a vlastně i špatné herecké výkony. James Franco vlastně nezahraje vůbec nic. Přijde mi je byl moc sjetý na to, aby něco předvedl. Taryn Manning je fakt nechutná, což vlastně asi do role sedí. Ovšem Francesca Eastwood, to je materiál. To je neherečka až to bolí. Navíc dostala postavu, kterou chcete zabít od první minuty. Velké zklamání. ()

Jaro.Krafcik

Krádež banky a horror dokopy? Neviem film mi veľmi nedával zmysel a vybral sa zlým smerom. Slabota, ale pozerať sa na to dalo a celkom rýchlo to zbehlo. Franco asi v jeho najzbytočnejšiej postave, zachraňoval. 2* ()

zsn odpad!

James Franco má smysl pro humor - to už vím dávno. Snad jen z toho důvodu přijal roli v tomto výměšku, řečeno slušně. A propos - Clint Eastwood by měl také raději svou dcerušku protlačit do svých nadpozemských snímků, než ji nechat se kariérně zesměšňovat v tomto "dramatickém hororu". Škoda pásky. ()

iXtr3m3

Škoda preškoda výsledku. Vyzeralo to fakt nádejne. Konečné rozuzlenie tam ani byť nemuselo, nestálo za moc aj keď bolo zaujímavé a úplný koniec bol teda koniec. Škoda. :( ()

cskomando

Pokud čekáte nějaké to velké napětí, akci a zážitek tak se příliš nedočkáte. Děj filmu je celkem originální, nepamatuju si snad jediný podobný film. Postavy a jejich dialogy jsou napsané celkem dobře, nepůsobí nijak stupidně. Všechno je ale rychle provedeno, do půlky filmu většina umře a v druhé půlce si musíte počkat až na samotný závěr, kde ani James Franco není nesmrtelný, takže celkem vydařený průměr. ()

TheSpearCZ

Velice slabý thriller, který se ve výsledku snaží přenést alespoň trochu duchařiny do filmu. Začátek přitom nebyl vůbec špatný, rychle nás vtáhl do děje a řekl bych, že první dvacetiminutovka byla super, ale to co se událo potom už jaksi nebylo ono. Děj najednou strašně nepřehledný, scény ve tmě jdou sotva vidět a tu duchařinu měli taky provést daleko lépe nebo nechat thriller thrillerem, což by bylo ve výsledku asi úplně nejlepší. Velice uspávací film to je, doporučuji alespoň tři energy drinky před filmem. Čisté 2* ()

Druury odpad!

@Malarkey: napsat takhle na fera cely dej do komentu... jeste ze jde o takovou sracku a nikdo se tak zlobit nebude ()

BOURQUE

Film s B-ovým scenárom, ktorý sa v druhej polovici mierne prepne do „hororového“ žánru. Ale nič to nefunguje tak, ako by malo a ten záver je klišé. To však musím uznať, že hra dcéry C. Eastwooda (Francesca). To, že je aj „hot“, je len bod navyše. Dúfajme, že v budúcnosti sa objaví aj vo filmoch, kde môže lepšie predviesť svoje umenie. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

Faila

Nečekala jsem nic s duchařskou zápletkou, takže jsem byla překvapena, a to docela mile. Pár much to mělo, místy dost velkých, ale celkově mě to bavilo až do konce – velmi zajímavého, byť lehce očekávatelného konce. ()

Rathalos

Velmi ma prekvapuje to nizke hodnotenie u tohto filmu,vyborny namet,skvele herecke obsadenie na cele s Jamesom Francom a samozrejme robi svoje aj atmosfera,ktora bola fajnova,ja zvysim percenta tohto hororu,lebo mne sa to pacilo velmi...:-) ()

kkarx

Někdy mi přijde, že pár známějších uživatelů jistým způsobem ohodnotní film a dle toho pak hodnotí jako ovce i ostatní. Vážně by mě to nepřekvapilo, když si jen vezmu, že po internetu kolují tablatury s chybami a podle toho hraje naprostá většina muzikantů ať je to špatně jak chce. Kolikrát jsem se setkal s názorem, že je to tak v tablatuře, proto to musí být správně. The Vault má skvělou atmosféru, slušné herce a technicky je na dobré úrovni. Franco sice obstarává jen větší vedlejší roli, ale o to je jeho přínos zajímavější. ()

Olík

Klasické bankovní přepadení….pistolky, přepážky, trezory, masky, penízky, rukojmí….není co řešit, všichni známe. A ten příběh o dvou sestrách, které to vše dělají pro svého bratra, který si můžeme přečíst v oficiálním obsahu HBO Europe, je vlastně úplně nepodstatný. Ale pozor, najednou zpoza sejfů začínají vykukovat bubáci a předem jasně dané obrazce začínají měnit své tvary. A já musím doplnit, že zvýšenou aktivitou paranormálních jevů nabírá děj na grádech. Škoda jen, že závěrečné momenty a samotné vyústění zápletky připomíná hodně laciný VHS filmek z osmdesátek….takže, když to celé sečtu a vynásobím obsahem kruhu nad přeponou, vychází mi slušný průměr. ()