Série(4) / Epizody(32)

Lovec upírů se snaží zachránit město obležené armádou příšer, které velí sám hrabě Drákula. (Netflix)

Recenze uživatele Martrix k tomuto seriálu (2)

Castlevania (2017)

Až tady se dočítám, že je Castlevania jen jakési prodloužením pc hry. Ale nijak zvlášť mě to nepřekvapuje a vlastně to teď zpětně dává smysl. Přesto, nebo možná právě proto, se mi to zatím líbí. Dobrá animace, atmosféra, fajn postavy a jednoduché, ale ne hloupé dialogy. Uvidíme, co bude dál. ()

Konec světa (2018) (S02E08)

Předchozí epizoda byla luxusní a vlastně mohla být i poslední. Celá řada směřovala do tohoto okamžiku. Alucard, bastard, který je synem samotného Draculy a lidské ženy, vytvoří podivnou alianci společně s Belmontem, lovcem upírů, který je poslední svého druhu a Syphou, Mluvčí a čarodějkou, aby se utkali s nejmocnějším upírem všech dob a zabránili vyhubení lidstva. Zlomený Dracula je ale svým zármutkem tak unavený, že jde za svou pomstou spíš ze setrvačnosti a nemá dost energie čelit intrikám ostatních upírů. Závěrečná bitva v sedmé sérii, nabídla skvělou podívanou. Tím, že tvůrci přidali ještě poslední osmou epizodu, vyslali fanouškům jasný vzkaz. Máme dostatek nápadů, jak v Castlevanii pokračovat, pořád zbylo dostatek zajímavých postav, boj nekončí. A já jsem za to rád. Příběh se mi moc líbí, atmosféra je parádní, postavy jsou fajn...a navíc...od animáku je k hranému filmu mnohem blíž, než z papíru. A že Castlevania by byl parádní film. Takže i když poslední epizodu druhé řady hodnotím pouze třemi hvězdami, za ta pootevřená vrátka pro pokračování, jsem velmi rád a celkově bych dal druhé řadě lepší 4* ()