VOD (1)

Série(4) / Epizody(32)

Lovec upírů se snaží zachránit město obležené armádou příšer, které velí sám hrabě Drákula. (Netflix)

Trailer

EvilPhoEniX

Zkusil jsem 2 série. Není to špatný, ale bohužel nic pro mě. Dracula, démoni, nemrtví a hororová atmoška je docela fajn, když dojde na akci, tak se krví nešetří, ale bohužel té tu moc není, spíše se seriál zaměřuje na příběh a postavy a ty mě až tak moc nezajímají. Být to v CGI animaci, asi bych byl spokojenější, takhle budou nadšení spíš zarytí fanoušci Anime.  6/10. ()

iXtr3m3

Nie je to epický Blood of Zeus, ale má to k nemu sakra blízko. Mytológiu to má fajn, ale škoda, že sa to viaže k ceste, ktorá nie je až tak zaujímavá, ako tá, ktorú to zatiaľ opomíja. Keď sa v tretej sérii v piatej časti ukázala cesta časom a dimenziami (mega robot, kozmická loď ako od Gigera atď.), tak si hovorím, kua, ak to pôjde touto cestou, tak sa poseriem blahom. Žiaľ, nestalo sa. OK, máme možno otvorené vrátka do budúcnosti, ale na druhú stranu, dovtedy maximálne len štyri hviezdy a aj tie len odreté, lebo absolútne mi tam chýba epická hudba ako v Blood of Zeus. To by boli negatíva. Teraz k pozitívam. Výborná animácia, zaujímavá psychológia všetkých postáv, krvi a nechutností ako sviňa, jedine Danteho peklo s tým môže merať sily, ale to je napriek svojmu veku stále trošku iná liga, obludárium ako fajný mix Lovecrafta a Gigera, radosť sa pozerať. Som zvedavý, čo vymyslia vo štvrtej sérii, lebo cestičiek zdánlivo ukončených a zároveň otvorených (Dracula, Hector, Isaac, Alucard, Saint Germain), jedine Trevor a Sypha si idú stále to svoje. UPDATE po štvrtej sérii. Dvíham na plný počet. Síce to nešlo tou cestou sci-fi, ktorú by som si bol predstavoval, ale čo dokázala štvrtá séria na poli brutálnej krvavej akcie, to nemá v animákoch asi obdoby. Už štvrtá časť a Striga ukázali riadnu nálož, ale čo sa zviedlo v časti osem a deväť? Nebudem písať detailne, aby som sa vyhol spoilerom, ale pripomenulo to doslova Infinity War a Endgame. Dovi dopo. Ukončenie dôstojné, čiastočne aj emocionálne, ja som bol nadmieru spokojný a je škoda, že sa ďalšej série už nedočkáme. Teším sa teraz znovu na Blood of Zeus, lebo to je jediná animovaná séria, ktorá sa k tomuto môže rovnať, ale uvidíme, ako si povedie v druhej sezóne. ()

Larky

Castlevania rozhodně nepatří v herní historii k seriím, které by měly nějak zvlášť originální příběh, vlastně jde o čisté béčko. Proto není divu, že i prozatimní 4 díly Anime adaptace jsou klišovitě béčkové jako řemen. ------- Už úvodní díl, který se točí kolem toho, že se nasere samotný Drákula, protože mu pomatení lidé upálí jeho milovanou ženu a on na ně za odměnu povolá armádu přimo z pekla působí jako primitivní béčko z osmdesátých let. To zároveň neznamená, že by Castlevania nebyla zábavná, jen je potřeba brát příběh s velkou rezervou. Pak si totiž užijete parádní temnou atmosféru a skvěle brutální souboje, ale bohužel nic moc mimo to. Tedy zatím. Úvodní 4 díly jsou v podstatě jen jakousi předehrou, to hlavní by teprve mělo přijít a bude zajímavé sledovat, jestli se zejména scénář alespoň trošku oprostí od jednoduchého videoherního příběhu. Prozatím za čisté 3*. ()

MnamBuchta

Jeden z nejlepších akčních animovaných seriálů co jsem kdy viděl. Všechny ty postavy jsou tak brilantně napsané, příběh je přímočarý nikde nezadrhává a úplně vás to vtáhne tou temnou atmosférou s upíři tématikou. Celé je to zabaleno do perfektní animace která při akčních scénách dominuje a vy budete zírat s otevřenou pusou. Výbornej seriál a mrzí mě že jsem to už viděl protože bych si to dál znova.  8/10 ()

kaylin

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I když jsem si nedovedl představit, že by na základě stejně nazvané videohry mohl vzniknout nějaký zajímavý kousek, tak se musí seriálu nechat, že je dobře drsný a že mu vůbec nevadí, že je animovaný. Vlastně je to možná dobře. Na druhou stranu mě ale hlavní postava nedostala a přišla mi celkem klišovitá. Souboje jsou zde ale povedené, stejně jako celkové barevné spektrum. ()

• Seriál vznikl na motivy stejnojmenné slavné herní série. (P. J. D.)