Papírový dům (Netflix verze)

• Španělsko La casa de papel (Netflix version) (více)
Akční / Krimi / Thriller / Mysteriózní
Španělsko, (2017–2021), 38 h 55 min (Minutáž: 41–76 min)

Tvůrci:

Álex Pina

Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Alba Flores, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Perić, Paco Tous, Esther Acebo, Pedro Alonso, María Pedraza (více)

Série(5) / Epizody(48)

Recenze uživatele RavenSpector k tomuto seriálu (3)

Série 3 (2019) (S03)

Ani zdaleka ne tak dobré jako první loupež. Navíc je tady nesympatický homodebil Palermo a hodně podivně se chovající Tokyo. Ve finále se tvůrci nebáli přitvrdit a nasadit sci-fi prvky a tím dokonali dílo zkázy. Mimochodem, ještě jsem málem zapomněl na medvídkovou bubenici. To je taky filmová postava k pohledání. Doufám, že čtvrtá sada napraví třetí mizérii. ()

Na nic (2019) (S03E08)

Milý Trevole - raketomet váží cca 12kg i s raketou. Proč by to ženská neunesla v jedné ruce? ()

Série 4 (2020) (S04)

Tohle už s první loupeží nemá společného vůbec nic. Je to teplé jako svině, je to hloupé, zmatené, přeplácané flashbacky a v poslední půlhodině tak šíleně nahuštěné, že jsem už už věřil, že se během posledních pěti minut stihnou dostat ven. No, nezklamalo mě. Pořád jsem toho názoru, že to všechno mělo druhou sérií skončit a byl z toho kult. Tímto parádní seriál rozje...ou a bude to mít sto tisíc dílů a výsledek bude ulice s bambitkama a hysterickýma ženskýma s koulema místo víte čeho. Mimochodem, může mě někdo rozumně vysvětlit proč Palermo přežil čtvrtou řadu? ()

Dahmer zavraždil Bridgertonovi

Dahmer zavraždil Bridgertonovi