Papírový dům (Netflix verze)

• Španělsko La casa de papel (Netflix version) (více)
Akční / Krimi / Thriller / Mysteriózní
Španělsko, (2017–2021), 38 h 55 min (Minutáž: 41–76 min)

Tvůrci:

Álex Pina

Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Alba Flores, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Peric, Paco Tous, Esther Acebo, Pedro Alonso, María Pedraza (více)

Série(5) / Epizody(48)

Recenze uživatele Jaro.Krafcik k tomuto seriálu (5)

Papírový dům (Netflix verze) (2017)

Ako poznamenali či už Arsenal83 alebo vo svojich komentároch ostatní užívatelia. Lgbt politická fraška, ktorá mala pár dobrých serii ale tá 4. bola čistá katastrofa. Občas to skôr vyzeralo ako keby pozerám telenovelu. Záver aj celkom zachránil celý papierový dom. Predmikuláška nádielka, piatych, posledných dielov úplne stačila. Keďže zajtra je ten šiesty december. Všetko tak letí. Som zvedavý čo ešte netflix vytiahne pred vianocami. 3* ()

Série 1 (2017) (S01)

Začiatok celkom vydarený, potom prišla nuda, záver tiež dobrý. Ak to zhodnotím vychádza mi to na priemer, tých 13 epizód sa potom vlieklo a bolo to miestami zbytočne natiahnuté a nudné. Uvidíme ako na tom budú ďalšie série. Úvodnej zvučky Bella Ciao som sa zatiaľ nedočkal. 3* ()

Série 2 (2017) (S02)

Opäť ako aj prvá séria, dobrý začiatok, potom nasledovali epizódy ktoré boli odveci. Miestami to už fakt pripomínalo telenovelu ako lúpež. Seriál neprekročil svoj tieň, som sám zvedavý čo bude ďalej, ešte to má 2 série, lebo sa to aj ukončilo pomerne dobre. 3* ()

Série 3 (2019) (S03)

Paradoxne najlepšia séria, tvorcovia prišli s niečim novým aj keď nápad ostáva stále rovnaký. Len sa mi to páčilo trochu viac ako prvé 2 serie. Ale postavy už začínajú byť tak trochu otravné, hlavne el profesor magnificco a raquel. Tak snáď to v poslednej skončí pomerne dobre. 4* ()

Série 4 (2020) (S04)

Jednoznačne naslabšia séria, blamáž. Ak to takto bude pokračovať ďalej v poslednej serií tak to bude jedno fiasko. Prvé serie sa ešte ako tak dali ale táto lgbt propaganda ktorá sa ukázala v tejto serii je fakt smutné. Hlavne to s Berlínom a Palermom v poslednej epizóde. Nech sa na mňa nikto nehnevá ale užívateľské útoky na Trevora sú prehnané. Sme na databáze kde má každý svoj názor na danú vec, aj keď zlé recenzie na obľúbený seriál by pobúrili isto každého z nás ale vypisovať nadávky a osočovať neznamého užívateľa len kvôli tomu že vysloví svoj názor je fakt sila. A to akože ako skončilo? Fanúšikovia sa poriadne načakajú, mohli to ukončiť v tom najlepšiom? Samozrejme profesor sa dostane aj zoči voči vlastnej smrti. 2* ()

Dahmer zavraždil Bridgertonovi

Dahmer zavraždil Bridgertonovi