• Snorlax
  **

  Plejáda dobrých herců se sešla v mimořádně podprůměrné detektivce, která si chtěla hrát na "od každého něco". Vražda, fetující prostitutka, která je členkou gangu padělatelů alkoholu (škoda, že se příběh neodehrává během prohibice), úchylný řidič, zmatek a panika. Mno, chyběla tomu již jen ukázka zoofilie, případně pedofilie.(15.7.2012)

 • FOCKE_WULF
  *****

  Promiskuitní laborantka – vykozená Regina Rázlová, jurodivý Lábusek, ilegální výrobna alkoholu, spousta krysiček a proti nim parta sympatických vyšetřovatelů. Zatykač na královnu je u mě za 100%. Za prvé oceňuju styl, na tohle se prostě dobře kouká. Za druhé je to krimi s dobrým příběhem. A za třetí tady hrají samé výrazné herecké osobnosti.(9.8.2012)

 • Drom
  ***

  Jó, když Regína ještě nebyla taková stará otravná vagína a mohla bez obav vystavovat svůj vysoce koukatelný vystřih, sic černobílý, za časů před Lábusovou první návštěvou logopedického střediska a centra pro transplantaci mozku, v dobách, kdy Somr snil na ušmudlané zahradě svůj nejtajnějším sen o založení Likérky Drak, v oněch dávných letech před nástupem soudruha Moučky na pozici tajemníka jakési díry na severu, tenkrát, kdy Vladimír Menšík dělal ředitele hotelu a nikoliv šaška v nepovedených silvestrovských šarádách, odehrává se náš průměrný detektivní příběh s poměrně poutavým zpracováním a dobrými herci. Jen mladistvý floutek Kanyza, stálá to hodnota filmového plátna, nezklamal a podal svůj standardní výkon hodný rány klackem.(9.6.2015)

 • otík
  ***

  Poměrně slušná detektivka, ve které se kompletní rozřešení dozvíme na úplném konci, ale je to logické vyřešení případu, proto může panovat spokojenost s logikou této krimi. Jinak zaujme mladičký Jiří Lábus v roli poněkud zmateného mladíka a Jaroslav Moučka opět v jakési mentorské roli hlavního kriminalisty, tedy podobně jako v předešlé krimi Vím, že jsi vrah...(17.7.2012)

 • lucascus
  ****

  Poměrně zdařilá detektivka, když přihlédnu na fakt, že v této době se točily mnohem horší a schématičtější filmy. Čtvrtou hvězdičku přidávám za krásné zpříjemnění filmu v podobě třech půvabných hereček - Olgy Blechové, Jany Švandové a především dráždivě provokativní Reginy Rázlové - pro kterou to byla (pominu-li roli v seriálu "30 případů majora Zemana") zřejmě životní role.(29.5.2013)

 • - Filmovalo se v Čáslavi, Dobříši, Benešově a Děčíně. (M.B)

 • - Všetky pesničky vo filme spieva Olga Blechová-Matušková, ktorá stvárnila i jednu z vedľajších postáv. (Zdroj: novinky.cz) (dyfur)

 • - Kvůli své roli si Jiří Lábus udělal řidičák. (Bioscop)