Slušná old school robbery krimi, která staví především na desertní atmosféře a trojici skvělých herců. Ben Foster je klasicky magor, Chris Pine jako obvykle výborný, poslední dobou si vybírá slušné filmy ( zřejmě brzy poletí do Topky) a Jeff Bridges se do role texaského šerifa hodil parádně. Nenudil jsem se ani chvíli, jen škoda, že zde není vůbec žádné gore, které by se zde i hodilo, jinak super. 80%(22.11.2016)

Další oscarový omyl, ledaže by vedle afroamerických začaly platit rovněž texaské kvóty. Moderní western? Beru, možná tak poslední půlhodinu, která je vážně hodně dobrá, povedená a nějaký western i připomíná. Jinak zcela průměrný film s hluchými místy. Na Oscara ani náhodou. Nejsilnější stránku obstarává herecký výkon obou bratrů, jako vždy vynikající Ben Foster a překvapivě výborný Chris Pine. Ale Jeff Bridges? Zase se rozdávají nominace za zásluhy? To se mám posadit na zadek z jeho vysedávání a vykecávání s indiánským kolegou a jeho drcení slov přes protézu anebo imitujíce texaský dialekt? Oscara už navíc má, tak se ctihodná akademie mohla porozhlédnout jinde.(26.2.2017)

Velice pomalá westernová lahůdka pro fajnšmekry, která to zaslouženě dotáhla na festivalech k nominacím a klidně bych za tu režii toho oscara dal, škodaže v téhle kategorii Hell or High Water nominované není. Kovbojové Pine s Fosterem jsou vynikající a Bridges mě s tim svým brbláním pod fousy nikdy nepřestane udivovat...8/10(28.1.2017)

To najlepšie na tomto modernom krimi westerne pre mňa bolo, keď som si uvedomil, ako mi je vlastne celkom fajn, že som sa narodil tu a nie niekde na americkom Stredozápade - území všeobecnej biedy (aj napriek bohatému regiónu), krivých ľudí a rôznych pošukov, ktorí voľne kdesi pri vajciach nosia neustále nejakú zbraň. Ale inak žiadna sláva - dejová linka je iba priemerná (hoci pomerne zaujímavo nelineárne vyskladaná), málo záživná, plná zbytočných statických záberov a nezáživných debatných vsuviek, ktoré mal väčšinou na svedomí sústavne zemiak prežúvajúci Jeff Bridges, ktorý sa skrátka bez titulkov pozerať nedá, a ktorý čím je starší tak tým je nesympatickejší. Sa vlastne čudujem tomu indiánovi, že mu rozumel. Lepší priemer. 65/100(18.7.2017)

Rozpočet $12miliónovTržby USA $27,007,844Tržby Celosvetovo $33,500,000Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ v celku poctivý jednosmerný film o vykrádačoch bánk, ktorý nemá žiadne veľké odbočky ale určite strhne aj vďaka hereckým výkonom /70%/(6.1.2017)

• - Druhý film z roku 2016, kde si vedle sebe zahrála dvojice Chris Pine a Ben Foster. Tím prvním je Do posledního dechu. (Hal_Moore)

• - Část filmu byla natáčena v Route 66 Casino. Zaměstnanci kasína si ve filmu dobrovolně zahráli sami sebe. (Hal_Moore)

• - Pri prepade banky v meste Post si je možné všimnúť, že muž ležiaci na zemi a vyťahujúci pištoľ v nej nemá zásobník. Napriek tomu po lúpežníkoch strieľa. (Johnny.ARN)