Nastala chyba při přehrávání videa.
 • flanker.27
  ***

  Z filmu jsem si odnesl poznatek, že Texas je větší vidlákov než Horní Kotěhůlky a Zlámaná Lhota dohromady. Mohl bych se intelektuálně rozplývat, že nekompromisně syrovým popisem bezvýchodnosti a detailů ze života řadových Texasanů jde o americký protějšek Čechovovy Stepi nebo nějakou podobnou hovadinu, ale podle mě jde jen o skvěle natočené nic.(11.2.2017)

 • dO_od
  ****

  // Tenhle film je tak trochu důkaz, že ty nejjednodušší příběhy pořád fungujou nejlíp. V podstatě tomu stačí nasadit hezkej vizuál, obsadit sympatické herce, dát tomu kontrast mezi mladými lupiči a starým policajtem, pustit k tomu padnoucí soundtrak a občas si lehce zamoralizovat a výsledek snad ani nemůže zklamat. Jasně, neohromí, ale jako taková napůl westernová jízda po nejzapadlejších koutech Texasu to funguje skvěle. 7/10(10.12.2016)

 • seale
  ***

  Vytí a zívání kojotů, občas prostoupené výběrovou country music. Ta se mi na celém snímku líbila nejvíc. ;) Devízou byla taky účast J. Bridgese, který má jako člověk, i herec svůj styl a kouzlo. Vesměs snímek ale neměl co nabídnout a jednalo se o žánrovou tuctovku. Ztvrzením mých slov byl samotný závěr, který si pro prvoplánovost troufám označit za nepovedený.(14.1.2017)

 • Happens
  ****

  Cormack McCarthy se svým Tahle země není pro starý film jednoznačně zastiňuje. Snímek nachází stejné kouzlo Texasu a obou stran mincí jak zla (lupičů) a dobra (rangerů). Je to novodobý western, kterému ale něco schází, snad trochu víc epičtěji propracovanější děj. 75 %(23.11.2016)

 • klerik
  ****

  Parádička. Dostatočne cool a aj napriek sociálnej téme nie príliš ufňukané. Westernové nie sú ani tak prestrelky či lúpeže ako hlavne postavy a ich postoj k životu. A samozrejme bezútešné prostredie. Pre mňa lepšie (sympatickejšie) ako TÁTO ZEM NIE JE PRE STARÝCH a zábavnejšie (akčnejšie) ako TRI POHREBY... Z podobných filmov mám ale stále najradšej ÚNOSCOV...(5.6.2017)

 • - Děj se odehrává v Texasu, avšak nebyla zde natočena jediná scéna. (Hal_Moore)

 • - Pri prepade banky v meste Post si je možné všimnúť, že muž ležiaci na zemi a vyťahujúci pištoľ v nej nemá zásobník. Napriek tomu po lúpežníkoch strieľa. (Johnny.ARN)

 • - Cameo: Taylor Sheridan si zahrál kovboje, jenž spolu s dobytkem utíká před požárem. (Hal_Moore)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace