Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  ****

  Slušná old school robbery krimi, která staví především na desertní atmosféře a trojici skvělých herců. Ben Foster je klasicky magor, Chris Pine jako obvykle výborný, poslední dobou si vybírá slušné filmy ( zřejmě brzy poletí do Topky) a Jeff Bridges se do role texaského šerifa hodil parádně. Nenudil jsem se ani chvíli, jen škoda, že zde není vůbec žádné gore, které by se zde i hodilo, jinak super. 80%(22.11.2016)

 • claudel
  ***

  Další oscarový omyl, ledaže by vedle afroamerických začaly platit rovněž texaské kvóty. Moderní western? Beru, možná tak poslední půlhodinu, která je vážně hodně dobrá, povedená a nějaký western i připomíná. Jinak zcela průměrný film s hluchými místy. Na Oscara ani náhodou. Nejsilnější stránku obstarává herecký výkon obou bratrů, jako vždy vynikající Ben Foster a překvapivě výborný Chris Pine. Ale Jeff Bridges? Zase se rozdávají nominace za zásluhy? To se mám posadit na zadek z jeho vysedávání a vykecávání s indiánským kolegou a jeho drcení slov přes protézu anebo imitujíce texaský dialekt? Oscara už navíc má, tak se ctihodná akademie mohla porozhlédnout jinde.(26.2.2017)

 • Spiker01
  ****

  Velice pomalá westernová lahůdka pro fajnšmekry, která to zaslouženě dotáhla na festivalech k nominacím a klidně bych za tu režii toho oscara dal, škodaže v téhle kategorii Hell or High Water nominované není. Kovbojové Pine s Fosterem jsou vynikající a Bridges mě s tim svým brbláním pod fousy nikdy nepřestane udivovat...8/10(28.1.2017)

 • misterz
  ***

  To najlepšie na tomto modernom krimi westerne pre mňa bolo, keď som si uvedomil, ako mi je vlastne celkom fajn, že som sa narodil tu a nie niekde na americkom Stredozápade - území všeobecnej biedy (aj napriek bohatému regiónu), krivých ľudí a rôznych pošukov, ktorí voľne kdesi pri vajciach nosia neustále nejakú zbraň. Ale inak žiadna sláva - dejová linka je iba priemerná (hoci pomerne zaujímavo nelineárne vyskladaná), málo záživná, plná zbytočných statických záberov a nezáživných debatných vsuviek, ktoré mal väčšinou na svedomí sústavne zemiak prežúvajúci Jeff Bridges, ktorý sa skrátka bez titulkov pozerať nedá, a ktorý čím je starší tak tým je nesympatickejší. Sa vlastne čudujem tomu indiánovi, že mu rozumel. Lepší priemer. 65/100(18.7.2017)

 • T2
  ****

  Rozpočet $12miliónovTržby USA $27,007,844Tržby Celosvetovo $33,500,000Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ v celku poctivý jednosmerný film o vykrádačoch bánk, ktorý nemá žiadne veľké odbočky ale určite strhne aj vďaka hereckým výkonom /70%/(6.1.2017)

 • - Druhý film z roku 2016, kde si vedle sebe zahrála dvojice Chris Pine a Ben Foster. Tím prvním je Do posledního dechu. (Hal_Moore)

 • - Část filmu byla natáčena v Route 66 Casino. Zaměstnanci kasína si ve filmu dobrovolně zahráli sami sebe. (Hal_Moore)

 • - Pri prepade banky v meste Post si je možné všimnúť, že muž ležiaci na zemi a vyťahujúci pištoľ v nej nemá zásobník. Napriek tomu po lúpežníkoch strieľa. (Johnny.ARN)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace