Jsem božská

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie

USA, 2018, 110 min

Z filmu lze vyrozumět, že pokud jste tlustá žena před třicítkou, nezbývá Vám nežli jít do fitka a sletět z kola. Následně si budete připadat jak mix Seleny Gomez a Heidy Klum, což Vám zcela významně změní náhled na život. A proto, že jste nyní kus jak svině, tak si najdete partnera, který by v reálném životě neměl sebemenší šanci získat byť Váš pohled. 65% Celosvětový příjem k 12. 1. 2018: $94,539,426, což je 2,95 násobek rozpočtu(12.1.2019)

• Hedy

Když plavete neprostupnou žumpou snažíte se dostat na hladinu aby jste se nadechli. Teď si představte že na hladině je místo vzduchu Cyklon B. Ne počkat vlastně. Cyklon B by mě alespoň zabil a nemučil mě v moři sraček jako tahle bezcenná urážka kinematografie. Dál než za prvních čtyřicet minut filmu se prostě nedokážu dostat. To bych měl větší šanci se dostat živý na druhou stranu minového pole kdybych válel sudy. Raději bych šel v reflexní vestě přes demarkační linii mezi Severní a Jižní Koreou. Bohužel mé odhodlání není tak silné. Opravdu netuším jak někoho mohlo napadnout, že tahle zrůdnost by mohla být dobrým filmem. Zhlédnutí celého snímku pravděpodobně způsobuje nekonečná muka vaší duši která nedobrovolně opustí vaše utrápené tělo. Zkrátka absolutně abysmální monstrozita. Odpad.(1.2.2019)

• Johanner

Vim, že nejsem cílovka, ale.... tohle snad ne, ne? Ne! Hvězda za to, že z filmařskýho (řemeslnýho) hlediska to není odfláklý.(25.3.2019)

Lehce nadprůměrná dívčí komedie se slibnou první polovinou a nijak originálním závěrem. 55%(14.4.2019)

• zdenzo

Předvídatelný děj, jen pár vtipných okamžiků, Amy není mé gusto ani herečky, ani stand up komičky. 5% derivát B. Jones. Jediné pozitivum je, že teď je s volbou dalšího filmu řada na mě. Takže manželce vrátím úder třebas via There will be blood ;)(17.4.2019)

• bonovox

Ďalšia nevtipná komédia. Sem tam to ma dobré momenty ale ako celok je to slabé.(21.4.2019)

• David.Pluhar

Ten film jsem si fakt užil, přestože byl asbsolutně o ničem.. ;)(19.5.2019)

• blackkocour

Děj: Opičí prdel Amy Schumacher se opět vrací ke svému blbému a trapnému humoru ve filmu " Jsem Božská", jako tlustou bachnu, které chybí sebevědomí. Jednou při návštěvě fitka, se mrdne do kokosáku, probere se a vzápětí jí přijde myšlenka, že je "very pretty", ale pozor i když jde o oční klam, tak Amy vypadá pořád stejně. Něco podobného jsme mohli vidět třeba u Bridget Jones. Až na to, že to mělo hlavu a patu. Tohle je jen o tom, že máme si vážit samy sebe i bez ohledu na to, jak třeba vypadáme. Tak proč o tom udělat skoro 2-hodinový film. Ano taky bych mohl podotknout, že tento film má trochu jiné publikum. Ženy. Jenže, proč hlavně ženy klamat, že stačí se polozabít na rotopedu, a cítit se tak krásná?? A pak, aby to stačilo, tak na typickým klišovitým "hólywudským" koncem, film sdělí, že krása není vše. To i Popelka a její tři oříšky jsou víc realističtí než tenhle brak. Trapnost střídá další trapnost. Ještě bych se vrátil k Amy Schumer. Tímhle filmem chtěla dokázat, že si umí udělat prdel sama ze sebe. Což převádí i na americkou verzi "Na stojáka, plus s Lukášem Pavláskem. Je to hrdinka, že nekouká na předsudky? Verdikt: Podotýkám, že tohle si zaslouží v umístění v sekci "nejhorší filmy za rok 2018". "Mám prostě od Pánbíčka Boky jako skříň, jako skříň" 30%(5.8.2019)

Kvoli nizkemu hodnoteniu som chvilku vahala, ci sa na to oplati ist do kina, ale nelutujem. Je to ovela lepsi film nez je ohodnoteny. Ciste zenska romanticka komedia, dostatocne vtipna, milo sladka a nevulgarna, symptaticke a slusne herecke obsadenie. Som spokojna. 72%.(15.5.2018)

• Rada.Shoa

Blbost největší...tu herečku by měli zakázat! Pokud jde o film tak ten byl tak suchý a nezáživný, až se divím že jsem se z toho nezabil.(19.6.2018)

No, nebylo to vůbec špatný. Bavila jsem se, a to je hlavní, s tím jsem na film šla. Holky pochopí. 60%.(23.6.2018)

• ErzebethB

Dialogy na začátku filmu nedávají smysl, přijde mi, jako kdyby tam chybělo pár scén, které vám spojí puzzle dohromady. Následně přijde pár vtipných momentů, u kterých se opravdu chytáte za břicho a následně dostanete už jen jasně očekávatelné klišé, trapné momenty, kdy si říkáte bože, bože, bože, vedle v sále hrají Escobara!!! Za mě víc jak dvě hvězdy opravdu nee, protože komedie je předvídatelná, herci v ní průměrní a zase tak moc vtipná vlastně taky nebyla..... v kině vyhozené prachy. ;)(25.6.2018)

Na komedii jsem šla s očekáváním spíše horším a proto, že jsem potřebovala vyplnit čas. Moc jsem si od toho neslibovala a o příjemnější zážitek jsem měla. Nehledala jsem v tom žádnou hloubku, ale opravdu se pobavila. Ocenila jsem i to ,že to bylo celé tak nějak méně "americké". Herečka odvedla moc dobrý výkon a byla jsem ráda, že nebyly obsazeny žádné hvězdy.(28.6.2018)

Na film jsem nešla s žádným přehnaným očekáváním. Říkala jsem si, že to bude komedie ve stylu Bridget Jones a to se více méně naplnilo:) Jednoduchý, nenáročný a předvídatelný děj ale ničemu nevadil. Sympatičtí herci to jen vylepšovali. Fajn odpočinkový film.(2.7.2018)

Totální oddychovka! Nečekejte silný příběh, ale jednoduché poselství, které je opřeno o velmi vtipné scény!(23.7.2018)

chlapům se to možná nebude líbit, ale ženským jo, neb k tomuto námětu se připodobní spousta žen, protože také některé řeší nízké sebevědomí, přehlížení, tloušťku, ošklivost, špatné vlasy, nohy do X, malá prsa, velký zadek a ještě je dobrý ten protiklad super krásných žen v té firmě vs.nová recepční.(26.7.2018)

• Mejkveli

Stvrávit 110 minut s Amy Schumer v hlavní roli je snad horší, než mít 10 let rakovinu.(28.7.2018)

Vykašlete se na příběh, vydržte 20 minut, než to budete chtít vypnout a potom si myslím, že by jste se mohli pobavit. Tak nějak jsem to udělal a bylo to v pohodě.(29.7.2018)

• Matrix44

Amy Schumer je príšerná a nesympatická osoba na ktorú sa nedá vôbec pozerať!(30.7.2018)

• karelhura

Jsi božská a já neskutečný č.... že jsem to vydržel sledovat až dokonce. Kill Amy Schumer (Inspiroval mě tomeš )(3.8.2018)

• EYO EYO

Bože môj to bola ale debilina , celý čas som sa nudil , a ten humor neviem kto sa na tom mohol smiať ,mne prišiel celý film trápny /0%(4.8.2018)