Manžel na zkoušku

• USA Overboard (více)

Leonardo Montenegro je bohatý a rozmazlený playboy, který si celý život jen užíval. Ale jak se říká - karma není zdarma. Když z rozmaru odmítne zaplatit za služby úklidové služby, netuší, jak mu to osud vrátí. Po jedné divoké párty vypadne z jachty a druhý den ho najdou, jak se bezradně motá v ulicích Oregonu. V nemocnici konstatují, že utrpěl totální ztrátu paměti a vyhlásí pátrání po jeho rodině. A tehdy nastupuje na scénu Kate - přesně ta, kterou nedávno tak ponížil. Vybavená širokým úsměvem a falešným oddacím listem si pro něj přijde jako zákonitá manželka! Začátek bude těžký, ale i život běžného pracujícího muže s třemi dětmi a úžasnou manželkou má něco do sebe. Jak dlouho však dokáže Kate tajit před ním jeho skutečnou identitu a udržet příjemnou idylku? (Forum Film CZ)

splaty

Těžko se mi to hodnotí, protože Přes palubu patří k mým nejoblíbenějším filmům.Tohle je remake z dnešní doby, který sice vůbec není špatný, ale pořád jsem musela srovnávat s originálem a tudíž jsem přesně věděla co přijde. ()

Konev

Asi pod vlivem filmu Přes palubu hodnotím velmi nízko. Ty 2* jsou za scény na stavbě a za závěr. Taky mi neseděl hlavní představitel, mohl to být někdo lepší, hezčí, sympatičtější.... ()

EYO EYO

Veľmi príjemná romantická komedia,ktora spojila bohatého lea ktorý vždy iba šukal modelky a pil alkohol a chudobnú kate s veľkým srdcom ktorej odmietol leo zaplatil za upratovacie služby ,kate mala dve zamestnania aby uživila svoje tri dcery. Veľmi prijemny koniec ,som rád že sa vzali. Aj keď prvé 30 minúty mi prišli dosť nudné ,preto dávam iba 4/5 🌟 ()

viax

Napřed to na mě neudělalo žádný dojem. Emilio starý, jetý, strašný. Pořád se nabízelo srovnání s Přes palubu, které už od začátku mělo drajv... pak jsem se nějak zakoukala... a Emilio s příchodem do "chudého" života s domem, autem, prací, 3 dcerami, manželkou a přáteli začal být mile schopný, příjemný a pracovitý. Takového muže si přeje každá žena. Dávám si inzerát "Hledám Leonarda, značka: dům, auto i dcery mám". :DDD P.S.: Řízením osudu za měsíc skládám pracovní zkoušku; Leo, kde jsi?? ()

femar

Ano, ano, je to takové Přes palubu v opačném gardu. No proč ne. Dobře jsem se bavila a Eugenio Derbez byl úžasný. ()

mina_harker

Film sice není nijak originální, ale příjemně mě překvapil, pohodově odsýpá, hlavní hrdina je charismatický, ani vtipy nejsou povětšinou trapné. ()

marky.04

Za poslední dobu konečně vtipná oddechovka se sympatickými hrdiny. A originál se mi líbil, ale viděla jsem ho dávno. Takže tohle novější pojetí stejného příběhu se mi líbí! ()

RedRose991

Do polovice trochu nudné, potom sa to rozbehlo. Žiadna extra logika alebo prekvapivý ohurujúci dej, jednoduchá, príjemná komédia, na ktorej sa dá miestami dobre zasmiať, miestami je romantická, človek aj vie čo sa stane, ale pozerá sa na to dobre. ()

Foltest

Takhle příjemný a pozitivní film jsem už dlouho neviděl. Líbilo se mi to moc a všichni herci byli skvělí. Několikrát jsem se taky z plna hrdla zasmál. Rozhodně všem doporučuji. Stojí za zhlédnutí. ()

malet

Za mě všechno špatně. Jak mám ráda Přes palubu, tak toto je tak těžce bez vlastní myšlenky, že ani netuším, za co jsem tu jednu hvězdu dala. Bez ohledu na to, kdo to režíroval, kdo hraje koho a co, za mě ne.. ()

SNCIS

"Nevím, co je za den. Nevím, kde jsem se narodil. Nevím ani svoje jméno! Pamatuju si jen, jak jsem se probudil na pláži se zadkem plným písku!" - 70%. ()

bonsetti

Americká oddychová pohádka pro dospělé. Původní "Přes palubu" bylo mnohem lepší. Tohle je místy trapné až hloupé, ale občas se člověk zasměje, tak dávám 2*. ()

juro

Ze začátku prudce nesympatický hlavní hrdina mi postupně vadil čím dál míň až jsem ve finále zjistil že jsem se celkem pobavil u téhle oddychovky. Takže pokud nebudete bazírovat a pátrat po nepodstatných maličkostech tak ten film příjemně uplyne. ()

zonoro

Po dlouhé době nudných, hloupých a rádoby vtipných komediích jsme v televizi viděli tuto komedii. Ano, už od začátku je to krapet přitažené za vlasy, ALE je tam spousta humoru, vtipu a my se smáli celou dobu. Na konci i mě - neromantičce - ukápla slza. ()

Zdenka23

Milá, nenáročná, romantická komedie, která pobaví. Z těch amerických pitomostí, co u nás vysílají, tento film patří k nejlepším. Skvělé herecké obsazení, příjemný humor. ()