Manžel na zkoušku

• Austrálie

• Belgie

Komedie / Romantický

USA, 2018, 112 min

i přesto,že jde o další důkaz toho,že v hollywoodu dochází nápady je Overboard bez problémů shlédnutelnou záležitostí.Je to sice všechno předvídatelné až běda,ale Eugenio Debrez (ve stejné roli jako v čemkoliv předtím) je pořád natolik neokoukanou tváří,že mu divák fandí.Bohužel se to samé nedá říct o Anně Faris,která je nesnesitelější než obvykle a hlavně díky ní jsem měl s Overboard občas celkem problém a je to tak jen za 3...60%(21.7.2018)

“Mám chuť na niečo sladké, ale nie až priveľmi sladké...čo by to mohlo byť..už to mám! Mango!...alebo papája?😁” akoby som počula seba a svoju dilemu na dovolenke😁.Overboard je milá komédia, ako stvorená na leto, a mňa chytila v niečom za srdiečko. A dobre som sa pobavila, že najprv musí chlapec dostať amnéziu, aby začal normálne žiť a pomáhať s domácimi prácami.🙂(22.8.2018)

• Dale

Overboard z roku 1987 bol milou komédiou, ale nič extra. Toto je len slabší odvar z neho. Neprináša absolútne nič nové, aj keď scenáristi predviedli "úžasný" ťah, aby sa odlíšili od originálu a prehodili mužsko-ženské role a zmenili trochu motivácie postáv. Boli možno dva momenty, keď sa mi na tvári objavil úsmev, no to je asi tak všetko. Film nemá absolútne čím zaujať, zabudnuteľný do hodiny po pozretí... Navyše Derbez mi príde ako lacná kópia Billyho Boba Thorntona bez šťavy.(14.8.2018)

Když se před 31 lety rozhodl furt stejný štramák Kurt Russell, že využije nehody, v té době ještě pěkné Goldie Hawn, ve svůj prospěch v prvním Overboard, nikoho nenapadlo, že se někdy dočkáme remaku. Ale je rok 2018 a hollywoodští filmaři rejžují na všech myslitelných a nemyslitelných značkách a tak se není čemu divit, že došlo i na Overboard. Nicméně je nutno podotknout, že film je lepší, než se po ukázkách či oznámení čekalo. Samozřejmě se nejedná o bůh ví jak průlomovou komedii. Ve skutečnosti je to ale film, jenž v pohodě zabaví po celou dobu stopáže a všichni zúčastnění do svých rolí padnou. Vyzdvihnout se však musí Eugenio Derbez, jelikož ten chlap je nehorázně snaživý sympaťák a mě neskutečně baví. Další plus které se už jen tak v amerických komedií nevidí, je naprosté vyhnutí veškerým nechuťárnám a fekálnímu humoru, což rozhodně potěší. Ve výsledku tedy jde o milou a lehce nadprůměrnou, neurážející oddechovku, kterou vlastně mohu doporučit. 60% (15.7.2018)

Nebyla to špatná komedie, ale přijde mi, že na ten původní film to prostě nemělo. "Overboard" z roku 1987 byl takový... vyspělejší. Mezi Kurtem a Goldie (já vím, že tvořili pár, ale stejně) to jiskřilo líp než mezi Annou a Eugeněm, ačkoliv v druhé půlce jsem jim nějakou menší chemii začala věřit a právě část, kdy Leonardo přestal být sobcem, mě bavila nejvíc. Přiznám se ale, že se mi víc líbilo, když roli rozmazleného fracka hrála Goldie. Byla hezky prohnaná a podlá a myslím si, že ta situace se skříní může nastat i v reálném životě (kdežto hádku s čištičkou koberců si dokážu jen těžko představit). Navíc mi její náprava přišla tak nějak víc správná, protože Goldie měla v domácnosti Kurta Russella přeci jen tvrdší podmínky, kterým se musela přizpůsobit. Na tenhle remake se určitě dá podívat a patří to mezi ty lepší americké komedie, které nemají potřebu do děje tahat nějaké nechutné trapárny, ale klasika je prostě klasika.(18.7.2018)

• - Natáčelo se v Kanadě. (Varan)

• - Celosvětová premiéra proběhla 30. dubna 2018 ve Westwoodu v Kalifornii. (Stoka)

• - John Hannah je Skot i ve filmu, když hraje sluhu Leonarda Montenegra. (applause)