Manžel na zkoušku

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Romantický

USA / Mexiko, 2018, 112 min

Rozpočet $12miliónovTržby USA $50,316,123Tržby Celosvetovo $91,244,913Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Miestami aj trošku cez čiaru trápne, či na silu snobské, či hlúpe, našťastie má to aj nejaké to čaro a dokáže to zaujať a aj primerane pobaviť. Anna Faris a Eva Longaria vypadajú stále dosť dobre. /55%/(26.8.2018)

Mám za sebou šňůru česko-slovenských romantických komedií a byť jsem slušně ohodnotil Ženy v běhu, tak k Manželovi na zkoušku by si nemohly ani čuchnout. Pociťuju vážně stud, takovej jsem filmovej snob, ale dávám tomu plný počet hvězd- tak moc se mi to líbilo. Sám tomu nemůžu věřit, ale tenhle film je totálně vymazlenej.(28.2.2020)

• Martrix

Že půjde o plytkou komedii, založenou na jednoduchém humoru a protkanou americkým patosem, bylo zřejmé už z oficiálního popisu ditributora. Takže nemá smysl stěžovat si, že právě to jste dostali. Co mě ale překvapilo, bylo obsazení Eugenio Derbeze. Ten člověk mi byl nesympatický od prvního záběru. Navíc neexistující chemie mezi ním a Faris, společně s jeho afektem/přehráváním, tak typickým pro mexické telenovely.... škoda, s jiným hercem, to mohla být pohodová jednohubka. Ale dnešní doba hold přeje genderové vyváženosti a bylo jasné, že musí dojít i na latinoameričany. I ti za lístky platí a málo jich rozhodně není. Zlaté osmdesátky s Goldie a Kurtem... .(23.7.2018)

Romantická komedie Přes palubu se mi líbila svou originalitou, tohle mě zase dostalo neskutečným sympaťákem v hlavní roli, přestože se jedná vlastně o naprosto totožné filmy. Né, že bych měl něco proti tomu, jak se své role rozmazlené fifleny zhostila Goldie Hawn, ale Eugenio Derbez tu předvedl naprostého ignoranta vůči všemu, což prostě žena tak nějak neumí. Zákonitě potom čekáte, jak vyplave na povrch to, co bylo špatnou socializací hluboko pohřbeno v lidském srdci. (No toto - mně se to na starý kolena i rýmuje :-D)(27.7.2019)

“Mám chuť na niečo sladké, ale nie až priveľmi sladké...čo by to mohlo byť..už to mám! Mango!...alebo papája?😁” akoby som počula seba a svoju dilemu na dovolenke😁.Overboard je milá komédia, ako stvorená na leto, a mňa chytila v niečom za srdiečko. A dobre som sa pobavila, že najprv musí chlapec dostať amnéziu, aby začal normálne žiť a pomáhať s domácimi prácami.🙂(22.8.2018)

• - Odkaz na rovnomennú predlohu Cez palubu (1987) zaznie v scéne, keď sa doktor Fletcher (Garry Chalk) rozpráva s Magdalénou (Cecilia Suárez) a povie, že jediný podobný prípad tu mali v 80. rokoch, ale išlo o mladú ženu. (Piri)

• - Celosvětová premiéra proběhla 30. dubna 2018 ve Westwoodu v Kalifornii. (Stoka)

• - Natáčelo se v Kanadě. (Varan)