VOD (1)

Leonardo Montenegro je bohatý a rozmazlený playboy, který si celý život jen užíval. Ale jak se říká - karma není zdarma. Když z rozmaru odmítne zaplatit za služby úklidové služby, netuší, jak mu to osud vrátí. Po jedné divoké párty vypadne z jachty a druhý den ho najdou, jak se bezradně motá v ulicích Oregonu. V nemocnici konstatují, že utrpěl totální ztrátu paměti a vyhlásí pátrání po jeho rodině. A tehdy nastupuje na scénu Kate - přesně ta, kterou nedávno tak ponížil. Vybavená širokým úsměvem a falešným oddacím listem si pro něj přijde jako zákonitá manželka! Začátek bude těžký, ale i život běžného pracujícího muže s třemi dětmi a úžasnou manželkou má něco do sebe. Jak dlouho však dokáže Kate tajit před ním jeho skutečnou identitu a udržet příjemnou idylku? (Forum Film CZ)

Trailer 6

campix

Manžel na zkoušku je veskrze průměrná rodiná podívaná, která nepřináší absolutně nic nového a děj je naprosto učebnicovou snůškou klišé romantických komedií. Ústřední chemie dle mého názoru příliš nefunguje, ale to je dáno asi tím, že ani Anna Faris ani Eugenio Derbez nejsou prototypem hlavních hrdinů romantických komedií. Na druhou stranu se nestihnete nudit, sem tam se tvůrcům podaří vykouzlit nějakou hodně úsměvnou scénu a suma sumárum jde o hodně pohodový film. Všechno, co od žánru čekáte Manžel na zkoušku plní měrou vrchovatou a pokud nebudete od tohoto filmu chtít něco, čím není, tak se i slušně pobavíte. ()

Marze

Socialistický film o tom jak se kapitalista polidštil prací vkročil do telenovelového klubu. V původním filmu z roku 1987 to mezi dvojicí alespoň jiskřilo. Nyní vidíme sitcom. Prolog je nekonečný, pak se konečně milionář nastěhuje a vidíme řachandu při vaření. Občas něco potěší se slovního humoru a ze situační komiky. ()

Morholt

Obehraná pohádka o rozmazleném princi, který díky chudému děvčeti zjistí, co je v životě opravdu důležité. Z daného konceptu film ničím nevybočuje a nenajdete tu snad jedinou scénku, která by utkvěla v paměti. Přesto se na to i díky ústřednímu hereckému páru kouká hezky a člověk má na konci dobrý pocit. A to se počítá. 70% ()

hroubek

Příjemná oddychová komedie, která neurazí. Vím, že je to remake filmu Přes palubu, ale v tomto případě mi to vůbec nevadilo. Manžel na zkoušku má velmi slušné tempo, dobré a neurážející vtipy, dobré obsazení (Farris a Derbez) a celkovou pohodovou atmosféru. Není to žádný komediální klenot, ale nasmál jsem se dost, a když to někdy znovu uvidím, tak to vypínat nebudu. ()

Lacike

Prijemna komedia v devätdesiatkovom romantickom style v ktorej exceluje Eugenio Derbez jak v polohe nafukanca a este viac vo chvilach, ked sa postupne meni k lepsiemu. Paradoxne je nakoniec väcsinu filmu za toho zleho Anna Faris, ktora ho vyuziva, cim trochu straca na sympatiach. Linia ohladom jej postupneho zamilovania sa do neho mohla byt prevedena lepsie, aby intenzivnejsie fungovala romanticka linia. Velku pochvalu si zasluzia aj tri roztomile dcery. Prakvapila ma ucast Johna Hannaha v celkom zbytocnej ulohe. Hviezdicku strhavam za stopaz, ktora bola miestami prilis natahovana a 20 minut by sa dalo kludne vystrihnut. Zaroven mi tu chybala aspon jedna scena, ktora by ma rozosmiala na plnu hubu. Cely cas to bolo len take pohodove. Proste komedia na jedno pozretie. 6/10. ()

• Film obsahuje jednu potitulkovú scénu navyše. (Arsenal83)
  • Natáčelo se v Kanadě od 23.5 do 14.7.2017. (Varan)