Manžel na zkoušku

• USA Overboard (více)
Trailer 3

Leonardo Montenegro je bohatý a rozmazlený playboy, který si celý život jen užíval. Ale jak se říká - karma není zdarma. Když z rozmaru odmítne zaplatit za služby úklidové služby, netuší, jak mu to osud vrátí. Po jedné divoké párty vypadne z jachty a druhý den ho najdou, jak se bezradně motá v ulicích Oregonu. V nemocnici konstatují, že utrpěl totální ztrátu paměti a vyhlásí pátrání po jeho rodině. A tehdy nastupuje na scénu Kate - přesně ta, kterou nedávno tak ponížil. Vybavená širokým úsměvem a falešným oddacím listem si pro něj přijde jako zákonitá manželka! Začátek bude těžký, ale i život běžného pracujícího muže s třemi dětmi a úžasnou manželkou má něco do sebe. Jak dlouho však dokáže Kate tajit před ním jeho skutečnou identitu a udržet příjemnou idylku? (Forum Film CZ)

Trailer 3

castor

Táhne mu na šedesát a ještě před pár lety ho skoro nikdo neznal. Pochopitelně kromě samotné domoviny. Neříkám, že je to největší filmová pohroma, ale Eugenio Derbez, pokud dostane slušný scénář a ještě lepší dialogy, dokáže divy. Je charismatický a jeho šarmantní humor má skvělý timing. V Milovníkovi po přechodu kouzelně vystřihl profesionálního zlatokopa, tady je rovněž zvyklý na přepych a služebnictvo. Jenže jednou to přehnal natolik, že skončil coby chudý dělník, a ještě k tomu se třemi dětmi a ženou, která ho ani nepustí do ložnice. Za vším je jedna velká lež a asi není těžké odhadnout, jak to může celé asi dopadnout. Problémem je ale tentokrát hlavně neinvenční scénář, se kterým se mělo hlavně po komediální stránce pracovat lépe, výsledek je moc naivní a idealistický, určitě bych navíc čtvrthodinku prostříhal. 55% ()

T2

Rozpočet $12miliónovTržby USA $50,316,123Tržby Celosvetovo $91,244,913Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Miestami aj trošku cez čiaru trápne, či na silu snobské, či hlúpe, našťastie má to aj nejaké to čaro a dokáže to zaujať a aj primerane pobaviť. Anna Faris a Eva Longaria vypadajú stále dosť dobre. /55%/ ()

misterz

Celkom zábavné, najmä ta prvá polovica, ktorá tu funguje na báze humoru, o ktorú sa tu staral predovšetkým Leonardo Montenegro. Druhá polovica a potom hlavne ku koncu už ale trochu svoje čaro stratila. To preklopenie z humoru do romantiky bolo iba obyčajné a neponúklo nič, čo by výraznejšie zaujalo, takže som sa začal trochu nudiť. Celkovo však spokojnosť, neuškodí, neohúri, no dá sa pritom zrelaxovať a vypnúť. Lepší priemer. 65/100 ()

sedm.1

Overboard je zcela neskrývaný remake stejnojmenné komedie z roku 1987 s Kurtem Russellem a Goldie Hawn, jen s tou obměnou, že zde oproti originálu ztratil paměť muž, zatímco v původním filmu to byla žena. Jinak se to ale veze ve většině ohledech na velmi podobné vlně, princip a pointa filmu je pak dokonce naprosto totožná, tudíž kdo viděl ,,starý,, Overboard, tak tato verze ho rozhodně ničím nepřekvapí, i když popravdě, ono se jedná stejně o ten typ filmu, který je předvídatelný v každé minutě od úvodních až po závěrečné titulky, takže je to v podstatě asi i jedno. Nicméně, nejdůležitější pro úspěch tohoto filmu, a to si dovolím tvrdit, že tomu tak bylo i u původní verze, je obsazení, které se opět povedlo na výbornou, a to především díky opět naprosto dokonalému Eugenio Derbezovi, který tu potvrdil svou komediální extratřídu, navíc je to obrovský sympaťák a veškerý film si prakticky krade sám pro sebe, i když tedy musím uznat, že ani Anna Faris tu tentokrát není až tak mimo, ale pravdou zůstává, že jí pořád moc nemusím. Každopádně tahle ústřední dvojka tu ale prostě působí opravdu příjemně, šlape a film díky nim žije a baví. Kupodivu mě ale krom nich oslovilo i jeho celkové zpracování, které je takové sympaticky odlehčené, zábavné, nenudící, a co se týče humoru, tak tvůrci na něj zbytečně netlačili, což se nakonec ukázalo též jen ku prospěchu věci, pěkně to pak i ubíhá, takže se ve výsledku zkrátka jedná o nenáročnou jednohubku, které se tedy dá určitě mnohé vytknout, ale proč to dělat, tohle je natočené pro radost a odpočinek, a to svůj účel splnilo. Film na velmi pěkné a silné 2*, za Derbeze ovšem dávám jednoznačně ještě jednu navíc :-). ()

SOLOM.

Mám docela rád komedii Přes palubu hlavně kvůli hlavní dvojici Goldie Hawn a Kurt Russell. Byla to místy ujetá podívaná, navíc já tuhle herečku v mládí dost „žral“ a měl pro ní slabost. Tahle napodobenina se mi zpočátku trochu hnusila hlavně díky nesympatickému hlavnímu hrdinovi, který si moc mé sympatie nezískal během celého filmu, ale když dostával zabrat na stavbě, docela jsem se i nasmál. To Anna Faris je má oblíbenkyně a hlavně díky ní jsem si film k mému překvapení i docela užíval. I pro tuto babu mám jistou slabost a rád se dívám na filmy s ní, přestože originál byl dle mého o něco lepší, ona to dokázala utáhnout rovněž k průměrným vodám. Pře palubu vidím na 60%, tady tohle na 50% ale zavřu obě oči. ()

• Celosvětová premiéra proběhla 30. dubna 2018 ve Westwoodu v Kalifornii. (ČSFD)
  • Odkaz na rovnomennú predlohu Cez palubu (1987) zaznie v scéne, keď sa doktor Fletcher (Garry Chalk) rozpráva s Magdalénou (Cecilia Suárez) a povie, že jediný podobný prípad tu mali v 80. rokoch, ale išlo o mladú ženu. (Piri)