Josef (Saša Rašilov) a Miluška (Lenka Vlasáková) jsou manželé už snad celou věčnost. Miluška učí aerobik a svého manžela i dospívající dceru neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou ženu miluje, ale má slabost i pro mladší a krásnější ženy. Jejich manželství, spolu s Josefovým krachujícím nakladatelstvím, se pomalu řítí do záhuby. Na záchranu přijíždí teta Marta (Vilma Cibulková), která má šílený plán, jak krachující manželství i nakladatelství Josefa zachránit. Jako zkušená psycholožka pracující v manželské poradně naordinuje manželům nevěru – musí se přistihnout in flagranti. Bláznivá hra může začít. (Bioscop)

Monika95

Hmm, všichni jsou za odpad :)) a mě, po náročným týdnu, tento film sedl jak p*del na hrnec :), nasmála jsem se, hezký to bylo. Lenka Vlasáková nikdy nezklame a Vilma Cibulková jakbysmet. Možná jsem to měla napsat opačně? :) ()

Mac._ odpad!

Rádoby komedie s trapně se pitvořícími herci, včetně těch, kteří jinde dokázali hrát celkem slušné party. Dílko ve stylu "Jak se krotí krokodýli", "Doktor od jezera hrochů" a pod. Víc asi dodat netřeba. ()

rass odpad!

Tak zkusil jsem to...ale tohle se dokoukat prostě nedá. Ta neuvěřitelně křečovitá snaha dělat legraci prakticky v každé scéně byla natolik nesnesitelná, že jsem to nevydržel. Milan Cieslar dosud vyprodukoval jeden velmi dobrý film (Der Lebensborn) a jednu celkem povedenou pohádku (Dešťová víla) ...ale pak už ...velký špatný! ()

Maskati odpad!

Zdenda Troška musí mít radost. Přesně podle jeho gusta! Ti herci ze sebe dělají dobrý idioty. Za peníze, samozřejmě. Ale kdo to platí? ()

Radeck

Je to taková docela příjemná oddechovka ale je hodně moc utahaná. Film nemá spád prostě tah na branku tomu chybí. Přitom herecké výkony hlavních hrdinů nejsou špatně ale když máte takový rozplizlý scénář tak ani režisér to nemůže nijak zachránit, škoda. ()