Věčně tvá nevěrná

Večne tvoja neverná

Komedie / Drama / Romantický

Česko, 2018, 92 min

• marek29

Je těžké nepodlehnout odpadové vlně splašků, v které film stojí a stál už při mé návštěvě kina. Důvod proč jsem na film šel? Jen 1: byl to narozeninový dárek. Dobrej nápad? To asi až tak nebyl. Hudba kameňákovitá, obsah filmu nula, lidi co nemají koule přitom se na druhou stranu podvádějí, long story short ať už se zbytečně nevytáčím pomyšlením na nejhůř investovaných 130 Kč v mém životě: 1 hvězda za Natalii Germani a její postavičku. Jinak na tom asi opravdu není co chválit. I když odpad podle mě leží jinde. Teoreticky i 2 by to sneslo ale to už bych moc odkazoval na ty její prsa :D Takže 1 a čau(27.2.2018)

• Prubner

Film je natočen podle divadelní hry a ta divadelnost je na něm znát (navzdory úplně zbytečné sekvenci u moře - štáb si asi chtěl udělat dovolenou). Jsou tu zárodky komediálních situací, které mohly být dobré, kdyby je tvůrci neodbyli nebo předčasně neukončili. Vůbec celý film je natočen dost ledabyle, odfláknutě a uspěchaně. Hrozní jsou hlavně představitelé epizodních rolí, kompars a kamera. Film má ale i klady: většinou slušné tempo, pár hlášek, pár téměř povedených komických situací a některé herecké výkony (Rašilov, Kříž, Blažek). Nicméně jedno je jisté: Cieslar klesá níž a níž.(29.6.2018)

• silentname

"Věčně Tvá Nevěrná je ďalším českým komediálnym výplachom. Osobne sa priznám, že podobne ako pri filme "Zoufalé Ženy Dělají Zoufalé Věci" som tu chcel vidieť na aké dno sa českému filmu podarí ešte naraziť. A kým vyššie spomenutý film na neho skutočne dopadol vďaka neskutočnej trápnosti, okázalosti a zúfalej snahy nás rozosmiať, tak tento film tam úplne nespadá. Aby to však nevyznelo moc pozitívne, tak treba povedať, že je to zlý film. Je to fakt zlý film a určite ho neodporúčam. Kým ale jeden film bol absolútne zúfalý a nevedel čo má robiť, tak tento film si myslí, že je komediálne zlato, pričom stupidita a debilita tu nepoznajú hranicu. A čím film ide ďalej, tým je to stupídnejšie a stupídnejšie. No na druhú stranu sa musím priznať, že občas ma to pobavilo. Síce z úplne nesprávnych dôvodov, no to je lepšie, ako keby som mal byť celý čas z filmu absolútne otrávený a zúfalý. Takže poviem, že som sa často rehotal na tom, aké boli jednotlivé scénky stupídne. Ako tomu neustále tvorcovia pridávali svojim hláškami a pritom skutočne mali pocit, že robia komédiu roka. Osobne tomu aj verím, lebo ten film sa to snaží prezentovať spôsobom, že by sme mali všetky scénky uveriť, aj keď sú úplne mimo reality a výsledne to len podtrhuje jeho absolútnu stupiditu. Takže v tomto smere musím povedať, že je to skoro až tak zlé, až je to dobré. Ale nie je tam toho moc, plus sa mi nedarí nájsť vo filme veľa postáv, ktoré by mali nejaké sympatie. Na jedno pozretie ma to sem-tam pobavilo, no nemyslím si, že by to malo ten istý efekt znovu. Verdikt teda znie, radšej si pozriem niečo stupídne ako zúfalé. Ale raz stačilo. Hodnotenie: D(2.7.2018)

• Karlos8

Mám jednoduchou otázku. Kam až může klesnout české filmařské dno? Jak někoho může bavit točit něco tak trapného, nesofistikovaného a doslova ubohého? Vždyť tohle se dalo pojmou úplně jinak, lidštěji a hlavně s větším důvtipem. Jen těžko chápat, proč si někdo myslí, že v roce 2018 bude hrozně cool, když postavám nasadíme velké kulaté brýle nebo přiděláme neupravené kotlety? Jednotlivé postavy ze sebe dělají takovou šaškárnu, že to není vtipné, ale smutné.(22.7.2018)

• Kaktusak12

Doufal jsem, že letos už nic Renčovu psychojízdu Zoufalých žen nepřekoná...bohužel se tak stalo. Věčně tvá nevěrná je opět podivnou splácaninou, která se marně snaží vypadat jako komedie. Klidně prominu fakt, že jsem se za celý film zasmál asi 2x..To, co mě ale skutečně vadilo byla debilita a nelogičnost děje. Co víc k tomu říct? Cieslar prostě natočil film o ničem a mě okradl o 90 minut života..(19.8.2018)