poster

Věčně tvá nevěrná

 • Slovensko

  Večne tvoja neverná

Komedie / Drama / Romantický

Česko, 2018, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jungewolf
  **

  Dost slabá oddechová komedie. Je smutné, že se režisér M.Cieslar snaží "vyfutrovat" slabý scénář (J.Míka) Product Placementem (např.BMW zubaře - P.Kříž atd.) . Začíná sklouzávat na úroveň tvůrce "řachand" = sraček Z.Trošky, oblíbence "Borise Jelcina z Prahy" - M.Zemana... . Takže jen 2 - 2,5 hvězdy a 30 % , a to jen za dobře vybrané lokace a pár vtípků zahradníka/spisovatele (J.Lábus) a tety Marty (V.Cibulková) a to jsem dost nadhodnotil ..... .(1.3.2018)

 • JITY
  *****

  Typická česká komédia pri ktorej sa dá dobré odreagovať najmä, keď tam hraje Vilma Cibulková, ktorá má dobrú tvár na komédie. Nejde tu len o komédiu ale jedno je pravda, že dovtedy sa podvádza, pokiaľ to nebolí....aj tento film to dobré vystihuje....vo filme sú dobré poznámky hercov, ktoré vyvolali na mojej tvári smiech....dala by som len 3 hviezdičky, ale keďže sme sa bavili na tom filme ako skupina dobré a ešte dlho sme ho rozoberali, znamená, že tie dve hviezdičky navyšše sa tu hodia...(26.2.2018)

 • Faltyni
  *

  Jakmile jde do kin český film, větřím propadák. Ale musím říct, že tohle zas tak špatný nebylo. Film nenadchnul, ale docela odsejpal a pozornost dokázal udržet. Párkrát i pobavil, bohužel těch momentů bylo poskrovnu, většinou totiž převažoval jen předvídatelný děj a trapný humor. Herecky potěšila Lenka Vlasáková a Pavel Kříž, ostatní nijak neoslnily. Co ještě za něco stálo, byla skladba Nevěrná od Xindla X, která ve filmu opakovaně zazněla.(25.2.2018)

 • Slepejsek
  *

  Hlavní problém vidím v tom, že to, co se tu děje a jak se to děje, nemá vůbec nic společného s realitou. Je to syntetický svět autorů a jeho umělost ještě zvyšují herci svým přehráváním (zejména Cibulková a Rašilov), Připadal jsem si, jako bych šel do nevěstince a místo holek z masa a kostí našel všude jenom bakelitové panny...(24.3.2018)

 • xxmartinxx
  odpad!

  České filmy posledních pár měsíců opakovaně prorážejí strop představitelných měřítek, až mám dojem, že jen jedno hodnocení "odpad" nestačí. I po odfláklé nudě Špindl taky od Cieslara, rozháraném Vejdělkovi a nekonečné Dukátové skále dokážou další čeští filmaři nalézat způsoby, jak šokovat absurdní odporností. Ve věčně tvá nevěrná zaskočí obludné vykreslení lidských vztahů překračujících i nejhorší kreace Petra Kolečka, který má alespoň nějaký cit pro timing a maskování šovinismu za metašovinismus (kdo chce, ať věří). Jestli jsem se vztekal u Teorie Tygra nad filozofií lidské interakce ospravedlňující slabošské sobce a uměle vinící jejich oběti, tak tady fakt bleju při pohledu na to, co je předkládáno jako řešení manželské krize a vůbec dynamika soužití. Postavy tu žijí a uvažují ve světě vrcholící totality správných hodnot a "nutných" kompromisů, ve kterých zpoza košilatosti vykukuje prezentace "normality", jaká musí být v civilizované společnosti tvrdě odmítnutá. Neřeším takové věci jako směšnou nenávaznost scén, nepřehledný děj a nevykreslené postavy, vlastně po pěti minutách filmu je jasné, že v něm neexistuje žádná vnitřní mechanická nebo intuitivní logika, podle které by šlo hledat smysl. Se špatným nudným filmem jsem byl předem smířený. Morálně obludný chrchel tohohle kalibru ale nemůže zůstat jen tak bez povšimnutí. Je tohle vážně možné? Je mně jedno, jestli jde o důsledek vědomé agendy, nebo scenáristické a režijní neschopnosti, ale tenhle film je veskrze zlý a zkažený a mě uráží a znechucuje. Po příšerných zážitcích na českých filmech během posledních měsíců už se mi těžko hledají slova, která by popsala, o kolik níž dokáže být ve všech ohledech tenhle film... už vážně nevím... prostě nevím, jak dát tu negativitu najevo - protože už minule jsem myslel, že horší to být nemůže. Ale může.(22.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace