Neúspěšný knižní vydavatel Josef čelí exekuci. To mu však nebrání v tom, aby vedle manželky Milušky neměl ještě dvě milenky. Jeho žena je instruktorkou aerobiku, dře na sobě, aby zůstala ve formě. Manžela i jejich dospívající dceru neúnavně zahrnuje neutuchající péčí a terorem zdravého životního stylu. Nicméně Miluška Josífka i přes jeho neúspěchy s podnikáním miluje a s láskou i pochopením pro jeho neúspěch si nechává exekučními nálepkami oblepovat vybavení bytu. Jednoho dne si Josef vymyslí historku, že jede na pohřeb tety Marty, a odjede za jednou ze svým milenek. Poté Miluška zažije obrovský šok, protože před dveřmi jejich domu se objeví teta Marta. Ta záhy pochopí, že Josef je na záletech. Marta pracuje v manželské poradně a vymyslí ďábelský plán, jak vyřešit synovcovu nevěru a vztah obou manželů zachránit. (TV Nova)

Trailer

Djoker odpad!

Zasloužilý hovnař Cieslar se zase rozjel. Postupně si vyřídil účty s exekutory, nevěrníky i filmovou kritikou. Spolupráci na scénáři s dalším senilním dementem Míkou nezapomněl zmínit ani v titulcích, aby bylo všem jasné, odkud vítr vane. Dějový guláš absolutně nedává smysl. Celý ten bordel měla zamaskovat účast božské Natálky, ale ani to nestačilo. Co tam dělá Vlasáková a proč Kříž v poslední době skáče z jedné sračky do druhé, se snad dozvíme časem. ()

Enšpígl odpad!

Já bych to rozhodně tak černě neviděl. Herecký výkony se mě dokonce líbily velmi. Lenka je taková nenápadná herečka, ale rád jí vídávám v našich filmech a tyhle role manželek zvládá jedna baseň. Jirku Lábusa můžu kdykoli a kdekoli. Natalia Germani krom toho, že je krásná je ještě talentovaná, doufám, že si nebude vybírat sračky a dostane svou příležitost, ve velké roli bych rád viděl i Saru Sandevu, taky mě nepřijde marná. Příbeh je takový jaký je, prostě rychlo spíchnutý jak to tak bývá což je škoda, ale pozornost si udržel až do konce, takže bych dal asi tři, leč bohužel je tu jedna věc, kterou v našich filmech nesnáším. Když my diváci sloužíme pouze jako argument, aby si filmaři udělali krásnou dovolenou v cizině, ta scéna tam se mohla odehát klidně v garáži a vyšlo by to na stejno. To je můj důvod proč dávám odpad, jinak bych dal tři. ()

xxmartinxx odpad!

České filmy posledních pár měsíců opakovaně prorážejí strop představitelných měřítek, až mám dojem, že jen jedno hodnocení "odpad" nestačí. I po odfláklé nudě Špindl taky od Cieslara, rozháraném Vejdělkovi a nekonečné Dukátové skále dokážou další čeští filmaři nalézat způsoby, jak šokovat absurdní odporností. Ve věčně tvá nevěrná zaskočí obludné vykreslení lidských vztahů překračujících i nejhorší kreace Petra Kolečka, který má alespoň nějaký cit pro timing a maskování šovinismu za metašovinismus (kdo chce, ať věří). Jestli jsem se vztekal u Teorie Tygra nad filozofií lidské interakce ospravedlňující slabošské sobce a uměle vinící jejich oběti, tak tady fakt bleju při pohledu na to, co je předkládáno jako řešení manželské krize a vůbec dynamika soužití. Postavy tu žijí a uvažují ve světě vrcholící totality správných hodnot a "nutných" kompromisů, ve kterých zpoza košilatosti vykukuje prezentace "normality", jaká musí být v civilizované společnosti tvrdě odmítnutá. Neřeším takové věci jako směšnou nenávaznost scén, nepřehledný děj a nevykreslené postavy, vlastně po pěti minutách filmu je jasné, že v něm neexistuje žádná vnitřní mechanická nebo intuitivní logika, podle které by šlo hledat smysl. Se špatným nudným filmem jsem byl předem smířený. Morálně obludný chrchel tohohle kalibru ale nemůže zůstat jen tak bez povšimnutí. Je tohle vážně možné? Je mně jedno, jestli jde o důsledek vědomé agendy, nebo scenáristické a režijní neschopnosti, ale tenhle film je veskrze zlý a zkažený a mě uráží a znechucuje. Po příšerných zážitcích na českých filmech během posledních měsíců už se mi těžko hledají slova, která by popsala, o kolik níž dokáže být ve všech ohledech tenhle film... už vážně nevím... prostě nevím, jak dát tu negativitu najevo - protože už minule jsem myslel, že horší to být nemůže. Ale může. ()

SNCIS

"Ne aby sis tam půjčoval." - "Na pohřbu ti půjčí každej." Jednoduchý český film o rozpadajícím se manželství. Není to teda nic originálního, ale na odreagování to stačí. "Suším houby." - "Houby? Vždyť ještě nerostou." - "A já je suším, tak vidíš jak mám těžkej život?" Utkvělo mi v hlavě: 1.Song Věčně nevěrná od Xindla X. 2. Natalia Germani a její postavička. "Chcem, aby si ma pomiloval ako hasič!" 3. Staříci na houpačce. "80 korun." - "Cože?" - "Tam bylo napsáno, že 30." - "Noční příplatek." - 60%. ()

Tosim odpad!

Jan Míka kdysi byl zárukou nadprůměrného řemesla a lehce dietlovských chvilek u televize (se svými klady i zápory), ale tohle? Nepravděpodobný paskvil a herecky i režijně šmíra, za který by se nemusel stydět diletant Magnusek ani čím dál horší Troška. Saša Rašilov už dávno vymetá každou srágoru, ale kam dala soudnost například Lenka Vlasáková? A fakt tohle natočil režisér Lebensbornu? Jako fakt!? ()

• Lenka Vlasáková se nechala slyšet, že není žádná sportovkyně. Proto, když ukazuje vypracované bříško, tak není její. A při cvičení na žebřinách se jen zavěsila, pod zadek si jí sedl asistent režie a zvedal jí nohy. (Duoscop)
  • Část scén se natáčela v hotelu Pod šikmou věží, který se nachází asi 200 metrů od vstupu do Prachovských skal. (pornogrind)