poster

Věčně tvá nevěrná

 • Slovensko

  Večne tvoja neverná

Komedie / Drama / Romantický

Česko, 2018, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ruud1986
  odpad!

  Neskutečné. Kam až musí česká filmová produkce klesnout? Asi jsme se ještě na úplné dno nedostali, když tu někteří lidé hodnotí toto "dílo" pěti hvězdami. Po půl hodině jsem měl chuť opustit sál a spláchnout to notnou dávkou českého tuzemáku, načež jsem kvůli přítelkyni vydržel až do konce a musel to spláchnout notnou dávkou mnohem účinnější whisky značky Grant's. Pokud to bude takto pokračovat, nastanou dvě alternativy: 1) Stane se ze mě alkoholik, nebo 2) Přestanu chodit na nové české filmy. S nejvyšší pravděpodobností se vydám cestou duševního zdraví (druhé alternativy) a za rozumný peníz si zaplatím placenou verzi na Uložto.cz a budu stahovat jen kvalitní filmy, u kterých nebudu mít návaly trapnosti a studu za českou kinematografii. Tento "film" opravdu nestojí ani za řeč. Totální odpad všeho, co bylo možné sesbírat. Od naprosto trapných scén, scén, kdy se asi měl divák zasmát, ale v sále bylo ticho a bohužel také scén, kdy si člověk říkal, zda je skutečně etické založit celý děj filmu na tak povrchní záležitosti. Tak nakonec jsem napsal více slov, než si film zaslouží, tak už raději psát nebudu. Snad jen varování, které může zabránit psychickým poruchám několika potenciálních jedinců a tedy, nechoďte na tento film..(5.3.2018)

 • vera.nemcova
  odpad!

  Nečekala jsem od toho vůbec nic a předčilo to mé očekávání :) Vyrazila jsem na tenhle film s kamarádkou, protože ho chtěla vidět, s vědomím, že mě to asi bavit nebude. Nakonec jsem skoro zírala s otevřenou pusou, že něco takovýho fakt někomu stojí za to, to natočit, Koncentrace maximální trapnosti a stupidity, nereálná "zápletka" s ještě nereálnější "pointou". Fakt něco, co nemělo nikdy vzniknout. Nemluvě o docela příšerných hereckých výkonech, strašlivém hudebním podkresu..vlastně hrozný tam bylo všecko. Pochválit nemůžu nic.(25.2.2018)

 • xxmartinxx
  odpad!

  České filmy posledních pár měsíců opakovaně prorážejí strop představitelných měřítek, až mám dojem, že jen jedno hodnocení "odpad" nestačí. I po odfláklé nudě Špindl taky od Cieslara, rozháraném Vejdělkovi a nekonečné Dukátové skále dokážou další čeští filmaři nalézat způsoby, jak šokovat absurdní odporností. Ve věčně tvá nevěrná zaskočí obludné vykreslení lidských vztahů překračujících i nejhorší kreace Petra Kolečka, který má alespoň nějaký cit pro timing a maskování šovinismu za metašovinismus (kdo chce, ať věří). Jestli jsem se vztekal u Teorie Tygra nad filozofií lidské interakce ospravedlňující slabošské sobce a uměle vinící jejich oběti, tak tady fakt bleju při pohledu na to, co je předkládáno jako řešení manželské krize a vůbec dynamika soužití. Postavy tu žijí a uvažují ve světě vrcholící totality správných hodnot a "nutných" kompromisů, ve kterých zpoza košilatosti vykukuje prezentace "normality", jaká musí být v civilizované společnosti tvrdě odmítnutá. Neřeším takové věci jako směšnou nenávaznost scén, nepřehledný děj a nevykreslené postavy, vlastně po pěti minutách filmu je jasné, že v něm neexistuje žádná vnitřní mechanická nebo intuitivní logika, podle které by šlo hledat smysl. Se špatným nudným filmem jsem byl předem smířený. Morálně obludný chrchel tohohle kalibru ale nemůže zůstat jen tak bez povšimnutí. Je tohle vážně možné? Je mně jedno, jestli jde o důsledek vědomé agendy, nebo scenáristické a režijní neschopnosti, ale tenhle film je veskrze zlý a zkažený a mě uráží a znechucuje. Po příšerných zážitcích na českých filmech během posledních měsíců už se mi těžko hledají slova, která by popsala, o kolik níž dokáže být ve všech ohledech tenhle film... už vážně nevím... prostě nevím, jak dát tu negativitu najevo - protože už minule jsem myslel, že horší to být nemůže. Ale může.(22.2.2018)

 • Slepejsek
  *

  Hlavní problém vidím v tom, že to, co se tu děje a jak se to děje, nemá vůbec nic společného s realitou. Je to syntetický svět autorů a jeho umělost ještě zvyšují herci svým přehráváním (zejména Cibulková a Rašilov), Připadal jsem si, jako bych šel do nevěstince a místo holek z masa a kostí našel všude jenom bakelitové panny...(24.3.2018)

 • jungewolf
  **

  Dost slabá oddechová komedie. Je smutné, že se režisér M.Cieslar snaží "vyfutrovat" slabý scénář (J.Míka) Product Placementem (např.BMW zubaře - P.Kříž atd.) . Začíná sklouzávat na úroveň tvůrce "řachand" = sraček Z.Trošky, oblíbence "Borise Jelcina z Prahy" - M.Zemana... . Takže jen 2 - 2,5 hvězdy a 30 % , a to jen za dobře vybrané lokace a pár vtípků zahradníka/spisovatele (J.Lábus) a tety Marty (V.Cibulková) a to jsem dost nadhodnotil ..... .(1.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace