poster

Věčně tvá nevěrná

 • Slovensko

  Večne tvoja neverná

Komedie / Drama / Romantický

Česko, 2018, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slepejsek
  *

  Hlavní problém vidím v tom, že to, co se tu děje a jak se to děje, nemá vůbec nic společného s realitou. Je to syntetický svět autorů a jeho umělost ještě zvyšují herci svým přehráváním (zejména Cibulková a Rašilov), Připadal jsem si, jako bych šel do nevěstince a místo holek z masa a kostí našel všude jenom bakelitové panny...(24.3.2018)

 • JITY
  *****

  Typická česká komédia pri ktorej sa dá dobré odreagovať najmä, keď tam hraje Vilma Cibulková, ktorá má dobrú tvár na komédie. Nejde tu len o komédiu ale jedno je pravda, že dovtedy sa podvádza, pokiaľ to nebolí....aj tento film to dobré vystihuje....vo filme sú dobré poznámky hercov, ktoré vyvolali na mojej tvári smiech....dala by som len 3 hviezdičky, ale keďže sme sa bavili na tom filme ako skupina dobré a ešte dlho sme ho rozoberali, znamená, že tie dve hviezdičky navyšše sa tu hodia...(26.2.2018)

 • marek29
  *

  Je těžké nepodlehnout odpadové vlně splašků, v které film stojí a stál už při mé návštěvě kina. Důvod proč jsem na film šel? Jen 1: byl to narozeninový dárek. Dobrej nápad? To asi až tak nebyl. Hudba kameňákovitá, obsah filmu nula, lidi co nemají koule přitom se na druhou stranu podvádějí, long story short ať už se zbytečně nevytáčím pomyšlením na nejhůř investovaných 130 Kč v mém životě: 1 hvězda za Natalii Germani a její postavičku. Jinak na tom asi opravdu není co chválit. I když odpad podle mě leží jinde. Teoreticky i 2 by to sneslo ale to už bych moc odkazoval na ty její prsa :D Takže 1 a čau(27.2.2018)

 • Ruud1986
  odpad!

  Neskutečné. Kam až musí česká filmová produkce klesnout? Asi jsme se ještě na úplné dno nedostali, když tu někteří lidé hodnotí toto "dílo" pěti hvězdami. Po půl hodině jsem měl chuť opustit sál a spláchnout to notnou dávkou českého tuzemáku, načež jsem kvůli přítelkyni vydržel až do konce a musel to spláchnout notnou dávkou mnohem účinnější whisky značky Grant's. Pokud to bude takto pokračovat, nastanou dvě alternativy: 1) Stane se ze mě alkoholik, nebo 2) Přestanu chodit na nové české filmy. S nejvyšší pravděpodobností se vydám cestou duševního zdraví (druhé alternativy) a za rozumný peníz si zaplatím placenou verzi na Uložto.cz a budu stahovat jen kvalitní filmy, u kterých nebudu mít návaly trapnosti a studu za českou kinematografii. Tento "film" opravdu nestojí ani za řeč. Totální odpad všeho, co bylo možné sesbírat. Od naprosto trapných scén, scén, kdy se asi měl divák zasmát, ale v sále bylo ticho a bohužel také scén, kdy si člověk říkal, zda je skutečně etické založit celý děj filmu na tak povrchní záležitosti. Tak nakonec jsem napsal více slov, než si film zaslouží, tak už raději psát nebudu. Snad jen varování, které může zabránit psychickým poruchám několika potenciálních jedinců a tedy, nechoďte na tento film..(5.3.2018)

 • Faltyni
  *

  Jakmile jde do kin český film, větřím propadák. Ale musím říct, že tohle zas tak špatný nebylo. Film nenadchnul, ale docela odsejpal a pozornost dokázal udržet. Párkrát i pobavil, bohužel těch momentů bylo poskrovnu, většinou totiž převažoval jen předvídatelný děj a trapný humor. Herecky potěšila Lenka Vlasáková a Pavel Kříž, ostatní nijak neoslnily. Co ještě za něco stálo, byla skladba Nevěrná od Xindla X, která ve filmu opakovaně zazněla.(25.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace