Věčně tvá nevěrná

Večne tvoja neverná

Komedie / Drama / Romantický

Česko, 2018, 92 min

• marek29

Je těžké nepodlehnout odpadové vlně splašků, v které film stojí a stál už při mé návštěvě kina. Důvod proč jsem na film šel? Jen 1: byl to narozeninový dárek. Dobrej nápad? To asi až tak nebyl. Hudba kameňákovitá, obsah filmu nula, lidi co nemají koule přitom se na druhou stranu podvádějí, long story short ať už se zbytečně nevytáčím pomyšlením na nejhůř investovaných 130 Kč v mém životě: 1 hvězda za Natalii Germani a její postavičku. Jinak na tom asi opravdu není co chválit. I když odpad podle mě leží jinde. Teoreticky i 2 by to sneslo ale to už bych moc odkazoval na ty její prsa :D Takže 1 a čau(27.2.2018)

• xxmartinxx

České filmy posledních pár měsíců opakovaně prorážejí strop představitelných měřítek, až mám dojem, že jen jedno hodnocení "odpad" nestačí. I po odfláklé nudě Špindl taky od Cieslara, rozháraném Vejdělkovi a nekonečné Dukátové skále dokážou další čeští filmaři nalézat způsoby, jak šokovat absurdní odporností. Ve věčně tvá nevěrná zaskočí obludné vykreslení lidských vztahů překračujících i nejhorší kreace Petra Kolečka, který má alespoň nějaký cit pro timing a maskování šovinismu za metašovinismus (kdo chce, ať věří). Jestli jsem se vztekal u Teorie Tygra nad filozofií lidské interakce ospravedlňující slabošské sobce a uměle vinící jejich oběti, tak tady fakt bleju při pohledu na to, co je předkládáno jako řešení manželské krize a vůbec dynamika soužití. Postavy tu žijí a uvažují ve světě vrcholící totality správných hodnot a "nutných" kompromisů, ve kterých zpoza košilatosti vykukuje prezentace "normality", jaká musí být v civilizované společnosti tvrdě odmítnutá. Neřeším takové věci jako směšnou nenávaznost scén, nepřehledný děj a nevykreslené postavy, vlastně po pěti minutách filmu je jasné, že v něm neexistuje žádná vnitřní mechanická nebo intuitivní logika, podle které by šlo hledat smysl. Se špatným nudným filmem jsem byl předem smířený. Morálně obludný chrchel tohohle kalibru ale nemůže zůstat jen tak bez povšimnutí. Je tohle vážně možné? Je mně jedno, jestli jde o důsledek vědomé agendy, nebo scenáristické a režijní neschopnosti, ale tenhle film je veskrze zlý a zkažený a mě uráží a znechucuje. Po příšerných zážitcích na českých filmech během posledních měsíců už se mi těžko hledají slova, která by popsala, o kolik níž dokáže být ve všech ohledech tenhle film... už vážně nevím... prostě nevím, jak dát tu negativitu najevo - protože už minule jsem myslel, že horší to být nemůže. Ale může.(22.2.2018)

• mira007

Zatímco v televizi promrhají svůj potenciál věci jako Metanol, Dukla 61 tak do kin jde taková neskutečná srajda s heslem " nevěrou vstříc světlým zítřkům" . Jsem ochotný koukat na kdejakou kokotinu, když se aspoň zasměju, nebo když se mrknu na nahatý holky, rozomilý zvířátka nebo sportovní výkon, ale tady se nic takového nedostavilo, působilo to jako tv díl nějakých slabých Bakalářů, takže jednu hvězdu dám za jeden jediný moment, kdy jsem se zasmál - když nastoupil Pavel Kříž!!! Jinak úděsná bída, kterou nezachránila ani sexy Natalia, kterou režisér trestuhodně nesvlékl ani sympaťák Saša.(29.6.2018)

• Lachtaan

Ano, opravdu jsem se na to podíval, opravdu jsem potřeboval něco šíleně jednoduchého, lépe vystiženo anglickým slovíčkem pointless a dle požadavku jsem takový “film” opravdu dostal. Když opomenu hrozivý střih jako z Movie Makeru a zápletku zapletenou do vlastní myšlenky, tak bych zrovna tuto ztřeštěnou komedii neutápěl až v takových číslech už jen proto, že skončila velmi rychle a netrápila nikoho z nás přepálenou dějovou linkou. Zdráhám se ale obecného hodnocení a to nejen z důvodu toho, že by mi černé spektrum kazilo celkový vzhled profilu. Když bych se měl odvážit k soukromému hodnocení zde v komentáři jako to dělám u jednotlivých sérií TV seriálů, zasadil bych celkově 3/10. Z toho je ale polovina za tělo Natalie Germani.(30.6.2018)

• Marze

Zápletka stojící na tom, že poradkyně naordinuje léčbu okatou nevěrou, manželé se musí přistihnout in flagranti, za což jim teta slíbí osm milionů korun je dost krkolomná. Sotva by vystačila na jeden díl seriálu telenovely. I postavy jsou dost operetní (zahradník s literárními sklony, vilný exekutor, čínský léčitel). Také dialogy jsou pěkně trapné.(9.7.2018)