Věčně tvá nevěrná

Večne tvoja neverná

Komedie / Drama / Romantický

Česko, 2018, 92 min

• Lachtaan

Ano, opravdu jsem se na to podíval, opravdu jsem potřeboval něco šíleně jednoduchého, lépe vystiženo anglickým slovíčkem pointless a dle požadavku jsem takový “film” opravdu dostal. Když opomenu hrozivý střih jako z Movie Makeru a zápletku zapletenou do vlastní myšlenky, tak bych zrovna tuto ztřeštěnou komedii neutápěl až v takových číslech už jen proto, že skončila velmi rychle a netrápila nikoho z nás přepálenou dějovou linkou. Zdráhám se ale obecného hodnocení a to nejen z důvodu toho, že by mi černé spektrum kazilo celkový vzhled profilu. Když bych se měl odvážit k soukromému hodnocení zde v komentáři jako to dělám u jednotlivých sérií TV seriálů, zasadil bych celkově 3/10. Z toho je ale polovina za tělo Natalie Germani.(30.6.2018)

• honajz2

Pane Bože, proč někdo vytváří takovéhle filmy? Měl jsem dojem, že nic trapnějšího než Zoufalé ženy tenhle rok nebude, jenže jo, může být hůř. Tohle je jedna velká, maximálně trapná nuda, amatérsky natočená (a to Cieslar má za sebou už několik filmů) a herci tu hrají špatně. Lábus přehrává, Rašilov přehrává a se zbytek to taky není dobré. A navíc ty mikrorole, třeba těch lidí v hotelu, to jsou taky příšerní herci. Má to být komedie, problém je v tom, že je to absolutně trapné, žádné hlášky nefungují a sem tam je ještě něco okopírované ze stovek různých komedií! Děj je taky něco, ty vole - manželům chce exekutor zabavit jejich přepychovou vilu, ve vile jim pracuje zahradník, v minulosti spisovatel a těm manželům krachuje manželství, tak se ho snaží zachránit absurdním způsobem. Hm. Super zápletka. Abych to nějak shrnul, kvalita českého filmu klesá hlouběji a hlouběji a to jsem ještě neviděl ty tři geniality od Jána Nováka (Dukátová skála, Pepa, Teambuilding). Já doufám, že horší už to nebude, ale mám takový strach, že to může být ještě horší. Příště někdo natočí komedii, která bude natočená mobilem a celou dobu tam bude někdo prdět a to bude komediální vložka filmu. Hlouběji by to pak snad ani jít nemohlo... Odpad, zcela bez plusových bodů.(22.9.2018)

• Tommassi3

"To jsou dneska fóry, že jo ?!" Cieslarovy Ženy v pokušení pokládají divákovi otázku, jak může režisérovi několika řemeslně slušných válečných dramat činit takové potíže pole komediální, zvlášť s tolika výtečnými herci.. Jakkoli tedy komedii lze zvát snadným žánrem jen stěží.. To pitvoření Trošku evokuje jiné břídily, kteří soudnosti nemaje rok co rok blijí jednu beztvarou Řachandu za druhou, u níž zblblý český divák boří návštěvnost tuzemských kin.. Až jméno pana Míči, totiž Míky, pak osvětluje mnohé další, leč neospravedlní hodinu a půl divácké lobotomie..(2.7.2018)

• Lukrecie

To je neuvěřitelné, taková sr..... umělá, falešná, povrchní, stupidní, nízká, klišoidní, trapná, nudná. Je mi upřímně líto herců, kteří v tomto paskvilu museli hrát a ničit si tak jméno a pověst.... Ještě, že jsem za to nemusela platit, jinak bych nejspíš reklamovala lístek. Film jako celek absolutně nefunguje, měla jsem chuť odejít po 20 minutách, ale chtěla jsem mu dát ještě šanci a být v hodnocení spravedlivá. Ale kdybych odešla, možná by to bylo lepší, aspoň bych se nemusela doslova modlit, aby ta hrůza už skončila. Docela zásadní otázka: Mělo to vůbec nějaký scénář??? Kdyby se udělovala Zlatá malina v ČR, myslím, že toto by byl suverénní vítěz nebo přinejmenším horký favorit! Tak mě napadlo, proč vlastně něco jako Zlatá malina v ČR není? Byla by to velmi dobrá zpětná vazba pro tvůrce a možná by přestali žít ve lži a plácat se po ramenou. Děkuji, že jste mi ukázali, jak vypadá opravdové dno českého filmu. Výborný komentář xxmartinxx(7.3.2018)

"Ne aby sis tam půjčoval." - "Na pohřbu ti půjčí každej." Jednoduchý český film o rozpadajícím se manželství. Není to teda nic originálního, ale na odreagování to stačí. "Suším houby." - "Houby? Vždyť ještě nerostou." - "A já je suším, tak vidíš jak mám těžkej život?" Utkvělo mi v hlavě: 1.Song Věčně nevěrná od Xindla X. 2. Natalia Germani a její postavička. "Chcem, aby si ma pomiloval ako hasič!" 3. Staříci na houpačce. "80 korun." - "Cože?" - "Tam bylo napsáno, že 30." - "Noční příplatek." - 60%.(13.10.2018)