poster

Věčně tvá nevěrná

 • Slovensko

  Večne tvoja neverná

Komedie / Drama / Romantický

Česko, 2018, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slepejsek
  *

  Hlavní problém vidím v tom, že to, co se tu děje a jak se to děje, nemá vůbec nic společného s realitou. Je to syntetický svět autorů a jeho umělost ještě zvyšují herci svým přehráváním (zejména Cibulková a Rašilov), Připadal jsem si, jako bych šel do nevěstince a místo holek z masa a kostí našel všude jenom bakelitové panny...(24.3.2018)

 • JITY
  *****

  Typická česká komédia pri ktorej sa dá dobré odreagovať najmä, keď tam hraje Vilma Cibulková, ktorá má dobrú tvár na komédie. Nejde tu len o komédiu ale jedno je pravda, že dovtedy sa podvádza, pokiaľ to nebolí....aj tento film to dobré vystihuje....vo filme sú dobré poznámky hercov, ktoré vyvolali na mojej tvári smiech....dala by som len 3 hviezdičky, ale keďže sme sa bavili na tom filme ako skupina dobré a ešte dlho sme ho rozoberali, znamená, že tie dve hviezdičky navyšše sa tu hodia...(26.2.2018)

 • xxmartinxx
  odpad!

  České filmy posledních pár měsíců opakovaně prorážejí strop představitelných měřítek, až mám dojem, že jen jedno hodnocení "odpad" nestačí. I po odfláklé nudě Špindl taky od Cieslara, rozháraném Vejdělkovi a nekonečné Dukátové skále dokážou další čeští filmaři nalézat způsoby, jak šokovat absurdní odporností. Ve věčně tvá nevěrná zaskočí obludné vykreslení lidských vztahů překračujících i nejhorší kreace Petra Kolečka, který má alespoň nějaký cit pro timing a maskování šovinismu za metašovinismus (kdo chce, ať věří). Jestli jsem se vztekal u Teorie Tygra nad filozofií lidské interakce ospravedlňující slabošské sobce a uměle vinící jejich oběti, tak tady fakt bleju při pohledu na to, co je předkládáno jako řešení manželské krize a vůbec dynamika soužití. Postavy tu žijí a uvažují ve světě vrcholící totality správných hodnot a "nutných" kompromisů, ve kterých zpoza košilatosti vykukuje prezentace "normality", jaká musí být v civilizované společnosti tvrdě odmítnutá. Neřeším takové věci jako směšnou nenávaznost scén, nepřehledný děj a nevykreslené postavy, vlastně po pěti minutách filmu je jasné, že v něm neexistuje žádná vnitřní mechanická nebo intuitivní logika, podle které by šlo hledat smysl. Se špatným nudným filmem jsem byl předem smířený. Morálně obludný chrchel tohohle kalibru ale nemůže zůstat jen tak bez povšimnutí. Je tohle vážně možné? Je mně jedno, jestli jde o důsledek vědomé agendy, nebo scenáristické a režijní neschopnosti, ale tenhle film je veskrze zlý a zkažený a mě uráží a znechucuje. Po příšerných zážitcích na českých filmech během posledních měsíců už se mi těžko hledají slova, která by popsala, o kolik níž dokáže být ve všech ohledech tenhle film... už vážně nevím... prostě nevím, jak dát tu negativitu najevo - protože už minule jsem myslel, že horší to být nemůže. Ale může.(22.2.2018)

 • Lukrecie
  odpad!

  To je neuvěřitelné, taková sr..... umělá, falešná, povrchní, stupidní, nízká, klišoidní, trapná, nudná. Je mi upřímně líto herců, kteří v tomto paskvilu museli hrát a ničit si tak jméno a pověst.... Ještě, že jsem za to nemusela platit, jinak bych nejspíš reklamovala lístek. Film jako celek absolutně nefunguje, měla jsem chuť odejít po 20 minutách, ale chtěla jsem mu dát ještě šanci a být v hodnocení spravedlivá. Ale kdybych odešla, možná by to bylo lepší, aspoň bych se nemusela doslova modlit, aby ta hrůza už skončila. Docela zásadní otázka: Mělo to vůbec nějaký scénář??? Kdyby se udělovala Zlatá malina v ČR, myslím, že toto by byl suverénní vítěz nebo přinejmenším horký favorit! Tak mě napadlo, proč vlastně něco jako Zlatá malina v ČR není? Byla by to velmi dobrá zpětná vazba pro tvůrce a možná by přestali žít ve lži a plácat se po ramenou. Děkuji, že jste mi ukázali, jak vypadá opravdové dno českého filmu. Výborný komentář xxmartinxx PS Filmy tohoto typu hrají na nízké pudy a především nás ženy mají zmanipulovat a přesvědčit, že "nevěra je naprosto normální" a očividně se jim to vůbec nedaří :D ;), protože doba je jinde. Nejspíš to psali lidé, kteří o dynamice vztahů 21.století nevědí lautr nic. Natalia Germani není u mě žádná herečka!(7.3.2018)

 • vera.nemcova
  odpad!

  Nečekala jsem od toho vůbec nic a předčilo to mé očekávání :) Vyrazila jsem na tenhle film s kamarádkou, protože ho chtěla vidět, s vědomím, že mě to asi bavit nebude. Nakonec jsem skoro zírala s otevřenou pusou, že něco takovýho fakt někomu stojí za to, to natočit, Koncentrace maximální trapnosti a stupidity, nereálná "zápletka" s ještě nereálnější "pointou". Fakt něco, co nemělo nikdy vzniknout. Nemluvě o docela příšerných hereckých výkonech, strašlivém hudebním podkresu..vlastně hrozný tam bylo všecko. Pochválit nemůžu nic.(25.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace