Věčně tvá nevěrná

Večne tvoja neverná

Komedie / Drama / Romantický

Česko, 2018, 92 min

• Faltyni

Jakmile jde do kin český film, větřím propadák. Ale musím říct, že tohle zas tak špatný nebylo. Film nenadchnul, ale docela odsejpal a pozornost dokázal udržet. Párkrát i pobavil, bohužel těch momentů bylo poskrovnu, většinou totiž převažoval jen předvídatelný děj a trapný humor. Herecky potěšila Lenka Vlasáková a Pavel Kříž, ostatní nijak neoslnily. Co ještě za něco stálo, byla skladba Nevěrná od Xindla X, která ve filmu opakovaně zazněla.(25.2.2018)

• Enšpígl

Já bych to rozhodně tak černě neviděl. Herecký výkony se mě dokonce líbily velmi. Lenka je taková nenápadná herečka, ale rád jí vídávám v našich filmech a tyhle role manželek zvládá jedna baseň. Jirku Lábusa můžu kdykoli a kdekoli. Natalia Germani krom toho, že je krásná je ještě talentovaná, doufám, že si nebude vybírat sračky a dostane svou příležitost, ve velké roli bych rád viděl i Saru Sandevu, taky mě nepřijde marná. Příbeh je takový jaký je, prostě rychlo spíchnutý jak to tak bývá což je škoda, ale pozornost si udržel až do konce, takže bych dal asi tři, leč bohužel je tu jedna věc, kterou v našich filmech nesnáším. Když my diváci sloužíme pouze jako argument, aby si filmaři udělali krásnou dovolenou v cizině, ta scéna tam se mohla odehát klidně v garáži a vyšlo by to na stejno. To je můj důvod proč dávám odpad, jinak bych dal tři.(5.1.2019)

• Lachtaan

Ano, opravdu jsem se na to podíval, opravdu jsem potřeboval něco šíleně jednoduchého, lépe vystiženo anglickým slovíčkem pointless a dle požadavku jsem takový “film” opravdu dostal. Když opomenu hrozivý střih jako z Movie Makeru a zápletku zapletenou do vlastní myšlenky, tak bych zrovna tuto ztřeštěnou komedii neutápěl až v takových číslech už jen proto, že skončila velmi rychle a netrápila nikoho z nás přepálenou dějovou linkou. Zdráhám se ale obecného hodnocení a to nejen z důvodu toho, že by mi černé spektrum kazilo celkový vzhled profilu. Když bych se měl odvážit k soukromému hodnocení zde v komentáři jako to dělám u jednotlivých sérií TV seriálů, zasadil bych celkově 3/10. Z toho je ale polovina za tělo Natalie Germani.(30.6.2018)

• Sathine

Já ani nevím, jestli se na tento snímek vůbec dá napsat hodnocení. Ani si nejsem jistá, jestli jsem vlastně někdy u nějakého snímku dala nejnižší možné hodnocení... Ale jinak to prostě nejde a udivuje mě, že takoví vcelku dobří herci do takového filmu šli. To byla hrůza od začátku do konce! Co to mělo jako znamenat, to "maskování" Blažka?! Celý scénář byl naprosto otřesný, nebylo tu snad ani jedno místo, kde by to člověk vzal na milost... To ti herci neviděli, když ten scénář četli?! Nechápu...(6.2.2019)

• Big Bear

Kam se to dnes česká komedie až dostala, to opravdu nechápu. A už vůbec nechápu, čemu že všemu se hodlají propůjčit herci, kterých jsem si vážil... Cibulková, Rašilov, Vlasáková, Blažek, Kříž ten se snad dokonce začal specializovat na hraní v těch nejhoších shitech poslední doby jináč si to nedovedu vysvětlit. Zápletka tohoto filmu byla debilní ostatně jako film sám. Snad jediným přínosem možná byla přítomnost nové slovenské mladé krve Natalie Germani. Tato kráska exotického jména nehrála zase tak špatně, dobře se na ní koukalo a mohla by nahradit už odkvétající slovenské krásky typu sester Norisových, Táni Pauhofové či Lucie Siposové. Jak říkám film byl trága a nepomohl tomu ani výlet do Egypta. Přesto je to o jednu hvězdu nad Muzzikanty a jinými šílenostmi poslední doby. *(4.8.2018)

• - Kapela, která hraje na zahrádkářském plese ve filmu, se ve skutečnosti jmenuje Smeč a je z Prahy. Funguje více než dvacet let a hraje především na plesech a svatbách. (Yardak)

• - Lenka Vlasáková se nechala slyšet, že není žádná sportovkyně. Proto, když ukazuje vypracované bříško, tak není její. A při cvičení na žebřinách se jen zavěsila, pod zadek si jí sedl asistent režie a zvedal jí nohy. (Duoscop)

• - Část scén se natáčela v hotelu Pod šikmou věží, který se nachází asi 200 metrů od vstupu do Prachovských skal. (pornogrind)