Chůva na zabití

• USA The Babysitter

Cole jednou zůstane déle vzhůru a zjistí, že jeho krásná chůva je členka satanského kultu – a ten udělá všechno pro to, aby ho umlčel. (Netflix)

Olík

Jako by zase někdo zapomněl na Kevina. Teenager splatter masturbace, která se snaží nalákat na cool vizuál, Instagramovou body dokonalost a Terminátorem nebo Charlieho andílky otřískaného McGho. A ono to tam je…..krev, akce, humor, rituály, honičky, oběti, zatraceně sexy chůva, Amellovy břišáky….jenom k tomu nesmíte stavět,  jako k plnohodnotnému hororu. Pokud přistoupíte na to, že Chůva na zabití je jenom nenáročná gore kravinka, je váš boj se satanistickým kultem z půlky vyhrán. ()

animario

Kombinaci komedie a horroru/splatteru mám rád hodně, ale Chůva i přes velice slibnej námět nefunguje ani v jedný poloze. Dobrej nápad, ale blbej scénář. McG je patlal. Vulgarismy, texty v obraze a pár gore scén dobrej moderní komediální horror nedělají. Mínus i za nevyužitou sexy Samaru, čekal jsem jí v mnohem ďábelštější podobě. 2,5* ()

Cinematrix

Asi to měla být komedie, i když označení horor je také na místě, protože jsem z některých scén byl upřímně zděšenej. Třeba když má někdo v hlavě až po rukověť zapíchnuté dva kuchyňské nože s čepelí o délce 15 cm a stále smutně koulí oči a chrochtá jako mops, tak si nejsem jistej, zda mám bejt zděšenej hrůzou z toho, co ten člověk prožívá nebo z toho, co jsem si to zase pustil. To takový Better watch out byl natočen mnohem sofistikovaněji, kdy jsem byl i zvědavý, jak to skončí. U Babysitter jsem byl spíš zvědavej, jak skončí McG, když se nevzpamatuje, protože na to, aby natočil dobrý film, určitě potenciál má. ()

Torgal

Dosť vecí mi tu nesadlo. Či už samotný hlavný hrdina alebo Samara, ktorá má síce super telo, ale aj podobne creepy výraz tváre ako jej jej strýko Hugo. Všetko to gore a hlášky sa až príliš snažili byť cool, ale kvôli nepríliš vydarenej réžii to tak úplne nefungovalo. Parodizujúci ani zábavný potenciál skrátka nebol vyťažený tak, ako mohol a to ma na tomto, inak celkom pozerateľnom kúsku, mrzí najviac. 5+/10 ()

Vabr

Je mi 12 a mám chůvu. OK to je úplně v poho. Prostě si s ní rozumím a ona se mnou a vůbec to nedělá kvůli penězům. Chtěl jsem to brát jako horor, ale byla to taková sračka, tak jsem to bral jako komedii. Postavy mi přišli celkem vtipný. Nějaký věci zde byly hovadiny, ale to nevadilo. Asi se stojí na to kouknout, ale musíte to brát jako komedii a ne jako horor. VYHODNOCENÍ: E.T. prst ()

TheSompeque

Kdyby dostal Sám doma PG18, vypadal by nějak takhle. Cole, 12 letý boi, má stále chůvu. Jednou mu spolužačka řekne, když se zrovna nebaví o novém Fortnite tanci, že by měl zůstat v noci vzhůru, aby viděl, jestli chůva nemá nějakou společnost na koitus. Společnost má a to pořádnou; bandu lidí, co se rozhodnou zavraždit jednoho ze svých, aby splnili rituál. Další oběť má být Cole, ale ten se rozhodně nenechá. ()

FilipStinef

Totálně nefunkční kombinace dvou žánrů, přičemž film nevyniká ani v jednom z nich. Reference na jiné filmy jsou většinou na špatném místě, zbylé vtipy jsou jen trapné. Není se tu vlastně ani čeho bát. Všechny postavy jednají naprosto mimo mísu, říkají dialogy, které by snad ani nikdo v reálu říct nedovedl, a všechny důležité události postrádají smysl. We Are The Champions ve finále už jen završí tu bolest. ()

geek.ondra

Spíš než za nějaké zjevení pro milovníky slasherové éry bych to raději považoval za vynikající černou komedii a nemohu se zbavit pocitu že McG šel ve stopách Raimiho a Ronnyho Yu. Bravo! ;) ()

kersten

Film sa rozbiehal veľmi pomaly, pokračovanie bolo slušné, krvavé a zároveň vtipné, podľa môjho gusta. Ale tento slušný rozbeh úplne zabil hlúpy koniec. Veľké sklamanie. ()

helraiser

Dětská vybíjená s místy povedeným gore a pěknými ksichty, takže se na to pěkně kouká a rozhodně to nenudí, spíše baví, ale hororu se to tedy ani nedotklo. Celkově se jedná o zábavnou podívanou, ale o žádné veledílo se tedy nejedná, ale svou funkci to plní moc dobře. ()

Jacques-ds

Užíval jsem si to od začátku až do konce. Ne, není to horror, ale je to zábavný feel good movie se sympatickými herci. Postavy jsou ujeté, děj je mimózní, ale po celou dobu to o sobě všichni moc dobře ví, a tak to funguje. Díky všudepřítomné nadsázce je film zásahem přímo do černého. Nebere se vážně, vy ho taky neberte vážně, a pak se budete bavit. Vidět to ve 13, tak tomu dám pět z pěti. Stylovka, která potěší. ()

ZnalecH

Příjemná oddychovka s trochou krve. Sice to bylo celou dobu takový rozpolcený, ale na druhou stranu to, dodávalo filmu šmrnc. Pro lepši zážitek doporučuju pustit v noci. ()

Kingjiri

Jako já chápu, že měl The Babysitter být z části komedie, ale příběh byl fakt dost ujetej a chování postav mnohdy debilní. Počet hororovejch nebo napínavejch scén se limitně blížil k nule a logický kixy byly často do očí bijící (pár metrů vzdálený sousedy evidentně vůbec nezajímá několik minut blikající policejní auto na ulici, střelba nebo výbuch v baráku). Aspoň, že situaci zachraňoval casting, slušná filmařina (hodně se mi líbily "brakový" doprovodný titulky, škoda, že jich nebylo víc), gore a pár hlášek. Ve výsledku však tenhle pokus o rádoby "brakovou" verzi Sám doma fakt nevyšel. ()

Petulka88

Hororovější variace na Sám doma, kde malého Kevina vystřídal prepubertální nerd Cole a Dlouhoprstý bandity pak sexy satanistka v podání Samary Weaving. Je to ujetý, krví se nešetří, Samara moc hezky vrtí prdelkou, je to celkem sranda a hlavně to docela rychle uteče. Není to nic zapamatováníhodného, ale na zkrácení jednoho delšího večera je to fajn. ()

Hashirama

Lo siento my nigga lo siento! Neskutečně nařvaný žánrový mix, který si na nic nehraje a dává vám přesně to, co chcete, a na poli své střídmé stopáže nabídne úplně všechno, co může home invasion subžánr nabídnout, jen neotřelou a naspeedovanou teen perspektivou. McG točí jako zapálený debutant, kterému ke štěstí stačí vášeň a touha vyzkoušet si úplně všechno, a tak využívá drobné vizuální video game efekty, střihy ve stylu Edgar Wright a nechá Samaru být prostě seksy, pohupovat se po scéně a nahánět McClanea juniora. The Babysitter šťaví svůj multižánrový guilty pleasure potenciál až na dřeň a zaslouží si totálně nařvaných sto procent, když už nic jinýho. ()

kukkik

Tohle je ten typ hororu, kde si nikdo nedal práci ani s elementární logikou. Co mě osobně naštvalo na filmu asi nejvíc byla scéna, kdy se Cole dostane ven s padouchy daleko za sebou a místo aby utíkal pryč od domu, směrem k jiným domům nebo po ulici, oběhne dům a vrací se zpět do jámy lvové. Ale to je samozřejmě jen taková poslední kapka v moři příšerného filmu. 1/5 ()

Maximilianus

Podľa mňa dosť originálna a zábavná komediálno-hororová oddychovka. Bavili ma postavy, zápletka, miestami absurdnosť a vďaka primeranej dĺžke to aj rýchlo odsýpalo. 6,8/10. ()

Spin-off G. I. Joe nabírá sexy posilu

Spin-off G. I. Joe nabírá sexy posilu

15.10.2019

Kolem chystaného spin-offu akční série G. I. Joe Snake Eyes se dlouhou dobu nic nedělo, spousta lidí tak projekt považovala za mrtvý. Studio se ale v posledních měsících zdá být spokojené s dosavadní… (více)