Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Spartakus znovu trénuje a bude to mít zapotřebí, protože Batiatus je nucen postavit ho spolu s Crixem do boje proti legendárnímu gladiátorovi jménem Theokles, jemuž se přezdívá Stín smrti. Doposud v zápase proti němu přežil jediný bojovník, a proto se znepřátelená dvojice musí naučit spolupracovat, aby vůbec měla naději zvítězit. Batiatus, který si dělá starosti, že přijde o své dva nejlepší muže, zjistí, kdo ho chtěl zabít a chystá pomstu. O Crixe se bojí jak Lukrécie, tak Naevia a zatímco nad arénou se stahují temná dešťová mračna, nemilosrdný boj začíná... (HBO Europe)

(více)

Recenze (3)

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„Capua! Shall we begin?!“ Batiatus si zisťuje meno vraha a má tu niekoľko agresívnych scén, ktoré ho robia drsnejším. Spartakus a Crixus sú vybraní na súboj proti neporaziteľnému obrovi Theoklovi. Crixus nemá erekciu deň pred najväčším zápasom svojho života a Lucrecia tak nemôže počať dieťa. Spolupracovať so Spartakom mu nevonia až do chvíle, kým sú v aréne a uvedomí si podobnosť s ním – aj on by za istú ženu položil život. Záverečný súboj je tak famózny, že sa jeho obsah aj epilóg oplatí prehrať viackrát. Natočené par excellence, so silami na pokraji zúfalstva, čo sa hlavných hrdinov týka. Jazykové okienko: trying times. ()

Reklama

NinadeL 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Lucretia rozkvétá jako polední slunce s každou další myšlenkou na coitus v náručí svého milence. Ale nikdy nepřestává milovat - víc než svůj život - Batiata. Společně s přípravami na souboj s Theoklem začíná vřít svár mezi Sparatacem a Crixem, Doctoreho tajemství je poodkryto a Solonius si pod sebou definitivně podřezává svou větev. Umění režiséra Michaela Hursta dosahuje nových výšin. Seriál se mi definitivně dostává pod kůži, všechny dosavadní výtky jsou promlčeny. ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama