Příběhy hrdinů Bábovek nám ukáží, že některá setkání dokáží navěky změnit život. Všichni jsme totiž propojeni. Vztahy, prací, náhodami, nenávistí nebo láskou. Všichni jsme součástí té nejsložitější sítě, která je utkána z emocí, mezi nimiž nechybí humor, ironie, bolest, napětí a pochopitelně i láska a vášeň. Bábovky mapují současné partnerské i rodinné vztahy, ukazují zábavné a trefné situace z každodenního života, které zná každý z nás. (Cinemart)

kluviM

Príjemná oddychovka. Mal som skôr to horšie očakávanie a dopadlo to lepšie ako som čakal. Môj miláčik Vetchý teda moc šancí nedostal. Môj miláčik Táňa Pauhofová sa mi páčila. I keď ten obrat v jej chovaní je ťažko uveriteľný. Scenár dosť nič moc keď musím pričasto zatvárať oči. Radosť mi spravila rola šlapky (Plodková). Fakt som z nej mal radosť. A pasák Taclík bol tiež fajn. Roľa lekárky od Plodkovej ma tiež oslovila. Možno i preto že podobný typ poznám. Z popisu filmu som čakal prepojenie osudov nie až tak na tácke, ale holt Babylon 2006 od Iñárritu by sme nečakali, že? Z kina som odišiel s príjemným pocitom. Celkom to ujde. ()

Danty

"Snímek je o koloběhu bábovek ve společnosti. Jak těch upečených, tak těch mužských, na které ženy trpně čekají. Je to film o mizérii života, komediálního v něm není nic," nastiňuje děj Fila. Jde o jakýsi "výňatek" ze života lidí střední a vyšší střední třídy. Snímek podle recenzenta nakonec ale není o vztazích, nýbrž o práci, únavě z ní, o výmluvách na ni. "Tím se stává film ubíjející a úmorný," ()

JenTR

Představa, jak si Třeštíková představuje muže. Fakt smutné. Nebo soudí podle toho, co má doma? Je to samozřejmě film pro ženy, ale i ony si zaslouží něco mnohem lepšího. ()

Evan7

Viac dráma ako komédia, ale kvalitne natočené, niekedy som sa strácal v tom množstve a prelínaní postáv a nemám rád, keď sa zápletke a rozohratom deji zrazu usekne a príde koniec, vačšinou idealistický. ()

dew

Možný vztahový potenciál filmu se rozplynul velice záhy... Bod  dávám pouze  za místy zajímavou kameru....A je mi už vyloženě smutno z toho, co se  to v poslední době rodí v naší nejmladší  tzv. "herecké generaci" za objevy.... ()

RadekV

Za mě pět. Českým filmům vždy nadržuji jednou hvězdou. Doma není nikdo Prorokem a kdyby ve stejném filmu hrály hollywoodské hvězdy lidi by se z toho zbláznili ()

gapa466

Jak je mám rád, tak tady jsem jim jejich role nevěřil: Vetchý, Pauhofová a vlastně ani Langmajer. Příběhy neuvěřitelné a myslím, že takto to v životě nechodí. Takový průměr mezi českými filmy z posledních let. Hvězda za: Taclík mě asi dvakrát rozesmál. Je to český film. Jana Plodková vypadá hodně dobře. Jen ty její životní proměny z partnerky budoucího ministra, pak po nějakou dobu prostitutka a poté majitelka květinářství ?!? Jo a závěrečná scéna, kdy se všichni potkají na jednom místě, vyzněla celkem trapně..... ()

OŠmíd

Jeden z klasických českých filmů posledních let. Dokoukáte ho, a za dva dny už nebudete vědět, o čem byl. Jediný rozdíl oproti ostatním je, že chybí Petra Hřebíčková. Jinak byste si to snadno spletli s Přes prsty či Bezva ženská na krku, prostě s jakýmkoliv instantním snímkem absolutně o ničem. Hraje tam Langmajer a je to o vztazích a sexu a je to ultimátní sračka, ačkoliv podle jmen to nevypadá tak zle. Všechny postavy jsou nesympatické a dialogy šustí papírem umaštěným od sekané... ///////////////////////////// Čekal bych, že v takovém filmu bude nějaká romantika, cit... nic, všichni se chovají zcela chladně, bezcitně, jsou jako stroje, zlí a odtržení od reality (nejodpornější je tu mimochodem  postava Táni Pauhofové, kterou jinak naprosto zbožňuji). //////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Pokud jde o věrnou adaptaci knihy, fakt nechápu, že ji četla skoro každá žena v téhle zemi. Nebo vlastně ano. Jsme národ TV Nova a deníku Blesk a sračky hledáme i ve filmu. Jo, a fakt moc rád bych věděl, v čem je tohle smutné dílko komedií. //////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Nejzajímavější okamžik: Jana Plodková má naprosto luxusní figuru. ()

Tom.Brejcha

Helenu Třeštíkovou sice jako osobu nemusím, ale to, jakým způsobem dokázala vyhrotit vztahy v Bábovkách mi vzalo dech. Škoda rychlému sešupu ke konci. ()

Edge_666

Jedna hvězda za sexy Janu Plodkovou. Jinak je ten film příšerná slátanina. A komedie? Mohl by mi někdo ukázat moment, kde jsem se měl zasmát? ()

r3musko

Bol som nastavený na komédiu. Toto je skôr dráma s pekne depresívnymi prvkami: rakovina, podvádzanie, drogy, násilie na ženách, prostitúcia, samovražda. Vo filme je niekoľko delobuchy línii ktoré sú spolu prepletené. ()

5tipes

Na to, že to dělal Rudolf Havlík, tak je to velmi příjemné překvapení. Je škoda, že tolik mnoho postav nemělo ve filmu více prostoru na svou historii a vývoj, nicméně byl děj alespoň nabitý a film šlapal kupředu. Krom scénáře byla trochu naivní i hudba, protože se odkazovala na velké americké filmové "kompozice" (viz Zimmer), které se k tomuto filmu vůbec nehodily a také slyšel člověk velmi obehrané harmonie, intervaly a schémata. Ale jako celek to hodnotím spíše nadprůměrně, film čerpá ze silného literárního základu a hercům dává (i když ve velké zkratce) prostor pro zajímavou účast. Příjemná Vlasáková i Podzimková. Rosťa Novák se mi zdá lepší na jevišti, než před kamerou. ()

StandikK

Prý romantický, komedie??? 98% filmu bylo drama a když už je třeba film ukončit, tak z toho uděláme americký happy end? Bohužel jsem měl větší očekávaní, které nebylo naplněno. ()

duch9

Ten příběh je zajímavý, ale je zde až moc postav, které se snadno pletou a celé je to jakoby ve zkratce, rychle převyprávěné, nic hlubšího a najednou to skončí ()

1ava1 odpad!

Komedia??? Vtipnu scenu som tam nevidela...romanticky???? Ani romantiku som nevidela, totalne otrasny film, strata casu ()