wray

Pred pozeranim tohoto fimu si treba uzrejmit ze je to stupidna komedia. (To nie je negativna kritika - to je kategoria filmu. A v tejto kategorii - je to dobry film) Nie je tam inteligentny humor - ani tam nema byt (i ked pozeral som to uz 2hy krat a az teraz som niektore vtipy pochopil :). Nie su tam herecke vykony - naopak - herci su uplne trapni. A tak to ma byt! A dej - nedava ziaden zmysel. Presne ako sa na stupidnu komediu patri. Cele je to farebne, vsetci su stastni, a vacsina vtipov je urcena pre 10-15 rocneho divaka. Presne ako ma byt. Ked si clovek uvedomi ze ten film je brak, a naozaj k tomu tak pristupuje tak sa to da pozriet. A DA sa pritom zasmiat :) Je to brak. Ale dobry. ()

raduna01

Kdo to na nás volá? Aha, to je Stanley Blbec. Je to možné, že se právě tak někdo jmenuje? Je to prý jednoduchý muž s jednoduchou rodinou, ale jestli myslíte, že to nedokáže pořádně roztočit třeba kvůli tomu, že ho někdo okrádá ... o vlastní smetí, tak to se mýlíte. Prý nejhloupější rodina Ameriky. To se ještě ukáže, jestli je s ní alespoň sranda. ()

• Film byl natočen v Torontu a Uxbridge v Ontariu. (SeBig)