Cali KGB (S03E02) (epizoda)

 • Česko

  KGB z Cali

 • USA

  The Cali KGB

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2017, 49 min

 • ALIENka_
  *****

  No i tesař se někdy utne. Kartel Cali udělal první malou chybku, která - jak si dovoluju odhadnout, znamená, že sračky spadly do větráku a půjde to s nima tak akorát do prdele. Musím říct, že mi Pablo ani zase tak nechybí, i když bych docela ocenila, kdyby se něco řeklo o jeho manželce, která se po druhý sérii někam vypařila. Jo Cali kartel to je zase něco úplně jinýho - všechno se snaží udělat potichu, a hned tak něco nerozbombit jako Pablo. Nahlídnout do jejich sruktury je sakra zajímavý. Tyhle chlápci maj oči i v prdeli, takže CIA to lehký mít rozhodně nebude. Jinak scéna v kadeřnictví velmi povedená. Hodnocení: 9/10(15.12.2019)

 • tron
  **

  Konečne sa dostavil aspoň menší krváčik. Už to chcelo nejaký. Lebo Narcos bez krváčiku nie je Narcos. Keď sa však dostaví, už to nie je šupa, ktorá by vám vyrazila dych, ako tomu bolo v prvých dvoch sériách. Už je to zadýchané, matné a nudné. Mne v tretej sérii brutálne chýba Murphyho monológ. To, že v tretej sérii nie je, z nej síce možno na pohľad robí dospelejšiu a vyzretejšiu sériu, ale tiež nezábavnejšiu a rutinnú. Po druhej časti začínajú byť niektoré postavy z čudnej prvej časti zaujímavejšie, ale stále to nie je ono a mám obavy, či vôbec túto sériu s pani manželkou dopozeráme. Vedel som, že tretia sezóna bude iná, ale toto je trošku moc.(21.9.2017)

 • K1NGSLAYER
  ***

  Začínám se obávat, jak se bude tato série vyvíjet. Je tady druhý díl, který je ještě nudnější než druhý. Kromě scény v kadeřnictví zde jako v prvním díle není žádná akce. Doufám také, že si režisér z té scény v kadeřnictví udělal srandu, protože jsem ještě neviděl, aby měl MAC-10 cca 80+ nábojů (a to ani s prodlouženým zásobníkem). Pacho a Gilberto jsou strašně sympatičtí a věřím tomu že tato série bude mít ještě tu pořádnou šťávu.(1.12.2017)

 • Necrotongue
  ****

  Děj se opět držel na úrovni prvního dílu, ničím výrazným mě sice neohromil, ale na druhou stranu je pravda, že jsem se ani chvilku nenudil. Jak už jsem psal v předchozím komentáři, velice chybí charismatický záporák Escobarovy velikosti, naštěstí se alespoň ukázalo, že mé naděje vkládané do Jorge Salcedy, nebudou zklamány. 4*-(13.7.2018)

 • 0verseer
  ****

  ”Part of being an adult is accepting things that you wish weren't true. Recently, I have had to accept some things that I don't like. I advise you to do the same.” Nie tak pompézne ako s Pablom, napriek tomu zatiaľ stále veľmi obstojné. Agent Peña sa nám v závere konečne trochu nasral (a snáď už v ďalšej časti prestane s Cali kartelom jednať v rukavičkách) a Chepe v New Yorku ukázal, že sa s ním neradno zahrávať. Aj druhá epizóda sa držala rovnakej šablóny ako úvodná a po rozohrávke udalostí vyvrcholila na konci nutnou dávkou násilia...(11.11.2019)