Vražedná bilance

Bankovnímu úředníkovi Jacobu Taskerovi hrozí ztráta zaměstnání, když dojde k přepadení. FBI má Jacoba na mušce, protože ho podezřívá ze spoluúčasti. A tak se Tasker rozhodne, že lupiče s pomocí souseda, penzionovaného policisty Richardsona, vypátrá… (TV Prima)

Bozvav

Úplná hnačka to není, ale koukat se to moc nedalo. Za A: je to přišerně nudné a děsně se to táhne, za B: dialogy jsou naprosto mimo, za C: Willis nehraje, jen tak tam občas něco plácne, za D: zbytek castingu je příšerný, za E: akce málo a až na loupež v bance, je dost ubohá. Sumasumárum 20% max. ()

BOURQUE

Akčný (mini) thriller pre fanatického TV diváka, kde všetko od samého začiatku až do konca je pod úrovňou B-ých filmov. Škoda, že stále častejšie sa v takýchto filmoch objavuje pán Willis. (On stále má na viac.) Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

MickeyStuma

Děj je jednodušší než by se mohlo zdát. Bankovní manažer zažije vcelku brutální loupež v bance, po kterém zůstanou mrtví a dost ho to vezme. Jeho soused, coby bývalý policajt, ho však patřičně zaučí a zcela schopen a odhodlán jde po stopě onoho lupiče, který dál jde svou krvavou cestou v touze po peněžním lupů nezastavujíc se před ničím. Touha po odvetě bankovního manažera jak vyšitá. Skoro by se dalo říci, že obsahově skromný příběh vypadá na povídku a tak je předpoklad, že vlivem celovečerní stopáže bude dostatek akčních cen. A je. Přestřelky, honičky, prostě vše, co takový film má mít. I když snímek přitahuje hlavně Bruce Willis, o hlavní roli se postaral Frank Grillo. Bruce přenechal akční hrdinství mladšímu, čímž se dostal na vedlejší kolej. Přesněji řečeno, tentokrát se spokojil s vedlejší rolí. Akční scény jsou pozoruhodné a vůbec ne špatné. Patřičný drive v sobě mají. Živá kamera doslova dává pocit, jako kdyby byl divák součástí přestřelek. Tomu dopomáhá i jednoduchost a absence komplikovaných kaskadérských výkonů. I některé dějové scény jsou dosti zjednodušené a tak nějak nedobrovolně zábavné. Ale nakonec, proč ne. Přeci jen je to pořád v rámci filmové akční zábavy, tudíž se nic nebere vážně. Snímek tedy není nějak zvlášť složitý a zcela ve všem sází na jednoduchost. Může to být dobře, může to být i špatně. Záleží na úhlu pohledu. Pokud není divák zmlsaný vyloženě velkorozpočtovými nabubřele efektovými akčními filmy, tento skromný akčňák mu ku spokojenosti zcela postačí. ()

rublik05

Další akční béčko, kvalitativně srovnané s filmy, kde se Bruce Willis v současné době nejvíc objevuje. Opět mu scénáristé připravili strašně nevýraznou roli, spíš vedlejší než hlavní. Velmi jednoduchý děj, přestřelky mizerně natočené, atmosféra nulová. Třesoucí se kamera a neustálé létání jisker, ať se střílí do čehokoliv tomu jenom dodalo korunu. Za mě teda velký špatný. 1/10. ()

Acrobat odpad!

Sterilne, ba až zúfalo pôsobí Millerov jednoduchý ako sopeľ naťahovaný film o sne americkej rodinky ( pre dramatizáciu deja s cukrovkou). Na jedno kopyto pôsobiace náhodné radenie scén s extrémne mizerným hudobným doprovodom. Policajtmi, ktorí nič netrafia, náhodných zásobníkoch. Úplne mimo pôsobiaceho Grilla. A deja, ktorý nezačal a ani neskončil. On nebol. Ten film nic nevysvetluje, je bez logickej narácie. A Millerovy nepomôže ani snaha obliecť zlého do DeNirovho obleku. (Videné 14.03.2020, Bdrip) ()

Mamlas odpad!

Postarší šulin s kšticí debila je svědkem přepadení banky. Zbytek filmu je z toho na sračky a potřebuje si o tom vykládat. V druhé polovině filmu přichází nesmyslné a stupidní přestřelky v nulovém ději, s traumatizijící režií. Zvažoval jsem dát 1 hvězdu za účast Willise, ale bylo to i s ním tak hrozné, že to nešlo. ()

Pitryx

Těch dvacet je jen za to, že to občas mělo švih. Jinak je to nelogická blbina, kdy jeden šumař ukáže orchestru, jak se to hraje. Spíše k zasmání než k zamyšlení. ()

Hemlock

No to jsem si zase naběhl... Herecké obsazení velice lákavé, ale to je konečná. Viděl jsem řadu béčkových a možná i nějaký ten céčkový film, jež obsahovaly více akce a méně nudy. Nejvíc mě pobavil hlavní padouch, který většinu filmu trénoval střelbu, vypadal u toho jak profík a při finální přestřelce to asi valil slepýma, nebo se blbě vyspal - tak, či tak, na soutěž ve střelbě bych ho nenominoval. Za nápad tomu mrsknu jednu hvězdu, ale víc ani ťuk... ()

johnsnow

Celkom fajn B-čko s dobrým grillom a klasickým willisom ktorý si tu odbije pár svojich scén a dá si aj jednu akčnú. Záporák je celkom fajn ale až neskutočne Ope, neviem či by v realite dokázal jeden šetko toto. 3*. ()

honzic

Slibný začátek, nesmrtelný Bruce Willis na konci vše zachrání. Je škoda, že tento film není více realistický a lidé se tam chovají jako idioti. Hodnocení: 40 % ()

Kushina

Ne že by to byl vyloženě spatný film, ale je spíše úsměvné, když se z obyčejného bankéře rázem stane "agent speciálních jednotek" který totálně trumfne policii a velice chytrého zloděje pomocí bývalého policisty vystopuje a dostane. A nakonec se stane jako jen tak policistou, protože je prostě dobrej....Spíše parodie než možnost, že by se to skutečně mohlo stát. Další sranda, když byla jeho žena a dcera zavřená v autě, tak proč prostě nerozbily okýnko, když nebyly spoutané? atd atd... Film měl až moc chyb.40% ()

Heywood odpad!

Ženské herecké výkony doslova strašné - že by dívenky od Weinsteina? Grillo jako by zapomněl, že je herec a Willisovi se divím, co to bere za role. Hlavní padouch se chová nesmyslně (na co limit každé tři dny něco vykrást?) a už vůbec není jasné, proč to dělá. Ukradené peníze nechá tam, kde je mohl najít kdokoliv, když je má, tak střílí jako blázen po kde kom místo toho, aby s nimi utíkal. Zkusil někdo spočítat kolik výstřelů na motorce udělal z jedné pistole? 26 a tohle umí jen Glock. To by tak bylo asi jediné na to filmu zajímavé. Jinak nepříjemná hudba a přiblblý scénář doslova nabitý těmi nejstupidnějšími filmovými frázemi. Ideální půjčit DVD někomu, komu chcete zkazit večer. ()

nudlis odpad!

Nuda, hrůza Culpo, neustále špulící tu svojí silikonovou tlamu, tváříc se přitom strašně oduševněle a neodolatelně (jak si asi ona myslí), trapnej Wiliž, trapnej scénář a ještě horší provedení, suma sumárum nic, k čemu bych se chtěl ještě někdy vrátit. Ale zas lepší než Babovřesky ... ()