JackStrange

Další propadák, i když možná trochu lepší než Kate (2021), Akce je nudná, občas až neuvěřitelně ubohá. Příběh jednoduchý a naivní, nepomohlo ani to různě rozsekat a přeházet, žádný zvrat nebyl schopný překvapit. Pochválit se dá styl, ale žádný zázrak to není, v podstatě úplná rutina. 45% a to se snažím být štědrý. ()

albiebennett

Celkem solidní přepal film, který jste mohli vidět v pěti různých filmech. Syntax schematická až na půdu, jen se lehce mění herci a obrázky. ()

PTuranyi

Celkom dobre natočený thriller zo špionážneho prostredia. KGB vs. CIA. Anna hrá za KGB, ale nie je slobodná, takže keď jej CIA ponúkne spoluprácu s lepšími podmienkami tak prijme. Lenže na to aby sa oslobodila musí hrať na obe strany. Luc Besson zobral Brutálnu Nikitu a skrížil ju s Johnom Wickom. Skvelá kamera a strih pripomínajú Kingsmanov. Žiaľ príbeh je postavený na banálnych klišé a hoci si udržuje dobré tempo a obstojnú atmosféru, nedokáže vybudovať vzťah k hlavnej hrdinke, ktorá si udržiava homosexuálny vzťah ako krytie, ale pritom spáva s so svojimi kolegami s CIA aj KGB. Na jednej strane unikne z centrály KGB plnej agentov a stráží či reštaurácie plnej zabijakov, ale pár agentom CIA sa neubráni. ()

Ironhead

Luc zde až příliš vykrádá sám sebe a jeho dnes již kultovní Nikitu. Bitky jsou přehnané (už ta první v restauraci, což je zas jen vykrádačka Nikity), aneb padesátikilová ruská modelka tu kosí stokilové chlápky doslova v zástupech. Když je střelí, ještě OK, ale ten boj nablízko není prostě věrohodný ani trošku. Navíc vztah hrdinky a Cilliana je podivně rychlý, mělký a divný na to, aby si hrála nakonec s ním na nějakou poloviční osudovost. Nicméně natočeno je to hezky a jako taková večerní oddechovka, u které je lepší moc nemyslet, se to dá. btw... Sasha Luss je pěkná baba a má krásný prsa;) ()

Grimaldi

Luc Besson byl jednu dobu na režijním a producentském vrcholu. Od té doby ale uplynulo až příliš mnoho let. I když má k dispozici skvělé herce a jednu ruskou modelku bohužel na víc než recyklaci své tvorby z devadesátých let se nezmohl. Svým překombinovaným scénářem si navíc podraží nohy sám. Kromě doplnění si filmografie Bessona nevidím jediný důvod, proč by si měl Annu někdo vůbec pouštět. Je to až příliš velká ztráta času. ()

bigmatko

Na to že to je od Bessona tak to bolo málo intenzívne a v podstate pomalé ale zas o to zaujímavejšie a zamotané ako vianočné svetlá na stromček. prelínanie časových období je dobre spracované a v určitom okamihu sa možno niekomu podarí aj dovtípiť že ako to vlastne s tou Annou je a s kým pracuje. odhliadnuc od toho že 50 kg dievčatko pohadzuje sto kilových chlapov je Anna asi jedna z najkrajších tvári. Postavou moc neohúri lebo v podstate žiadnu nemá. Ale určite má akčný potenciál. ()

RavenSpector odpad!

20 minut a dost. Co to je za sračky? To je pro děcka do 15-ti? Je to trapné od první minuty, div, že jsem vydržel tak dlouho. I kdyby dál padali Oskaři, já už to naštěstí neuvidím. Ocáď, pocáď :) ()

Pavlo

Ano, Besson ma aj lepsie pociny. A ano, Besson to mohol nakrutit viac thrillerovo/sviznejsie. Avsak po dlhom suchu dobrych spion filmoch predstavuje tento vydareny nadpriemer, so sexy neopozeranou hereckou a znamymi sekundantami. Zvraty su dobre napisane. Dej, i ked nejde linearne, je prehladny. Nechal som sa proste uniesť a film si naramne uzil. ()

Pavelkedar

Když smíchám dohromady Brutální Nikitu,Rudou volavku,nějakého toho Johna Wicka + trochu z Hanna, tak z toho vyjde Anna. Zpočátku jsem byl docela dezorientovanej neustálýmy přeskoky časem,hlavně ten 1. mě dostal.Už jsem si říkal,jestli není někde chybu ve střihu.Nebyla. Mělo to spád.Ale po 4 dnech si už ani nepamatuji konec.Takže to je něco,co rychle vyšumí. 7.kanálový DTS jen dost průměrný co do prostorového vjemu a efektů jednotlivých kanálů. Ani OST v průběhu filmu nezaujal, což většinou tak nebývá. ()

Luciaaas2

Filmu jsem se dlouho vyhýbal a nakonec jsem mu dal včera večer šanci, když v TV nic nedávaly. Musím uznat, že film mě bavil, nenudil jsem se a mile mě překvapil. Je to mix Brutální Nikity, Leona atd. za mě dávám 5 hvězd , za zábavnost, za hlavní představitelku. Možná i za to, že takových filmů je málo v komiksové době. Dnes večer jdu do kina na film Blíženec a doufám, že se také budu tak skvěle bavit jako u Annu. ()

dinzbir

Moc jsem od toho nečekal, ale mile mě to překvapilo. O jednoho extrému k druhému.. od podříznutí si žil až po kácení lidí jak u ISIS. Nuže na pěkný večer dobrá vyplachovačka. ()

Yamatosan

Samozřejmě je to hrozná kravina, ale v rámci žánru "přepálených překombinovaných akčních špionážek" je to naprosto super a já se dobře bavil. ()

mokki5

Film v podstatě táhnou především tři známe tváře z nichž dvě už dobře známe ze série FaF a ten třetí pochází coby psychopat z Batmana... ti jsou tu jakýmsi lákadlem ale co se obsahu jako takového týče, není to nic co bychom vlastně už neviděli. Vlastně i hlavní protagonistka tu není ani za tu hlavní tahounku, protože a především tu jde o tahanici mezi KGB a CIA ona už je v podstatě jen postranní osoba která to všechno dokonale organizuje až se do toho občas zamotáte. Naštěstí tu máme téměř po každém dějovém úseku flashback s dovysvětlením jinak by se v tom nebohý divák asi ztratil. Mám rád ženy, které se v akčních filmech objevují nejen jako společnice/pomocník těch chlapů - agentů zabijáků, ale už i ony sami dokáží vzít za pořádnou akci. ()