Scénář:
Yeong-mok SonHudba:
Se Jun ParkHrají:
Sang-wook Joo, Kang-hee Choi, Ye-ryeon Cha, Jin-yeong Jeong, Ha Dong, Sae-ron Kim, Mi-kyeong Kim, In-gi Jeong, Beop-rae Kim, So-won Kal, Yeon-woo Jo, Ho-jin Kim (více)Epizody(50)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Hrají
Sang-wook Joo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dětský doktor (2013) (seriál)
Angkeumhan dolsingnyeo (2014) (seriál)
Minyeoui tansaeng (2014) (seriál)
Kang-hee Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Boseuga dallajyeotteoyo (2011) (seriál)
Churieui yeowang (2017) (seriál)
Ye-ryeon Cha
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Naegen neomoo sarangseureowoon geunyeo (2014) (seriál)
Jin-yeong Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Královna slz (2024) (seriál)
Sarangbi (2012) (seriál)
Ha Dong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Byutipul maideu (2016) (seriál)
Saranghaneun Eundongah (2015) (seriál)
Sseurideizeu (2014) (seriál)
Sae-ron Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Čmuchalové (2023) (seriál)
Romaenseuka pilyohae (2011) (seriál)
Bogoshipda (2012) (seriál) - vypravěč
Mi-kyeong Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Hojič (2014) (seriál)
Gobaek bubu (2017) (seriál)
In-gi Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Beop-rae Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Toowikseu (2013) (seriál)
Bitnageona michigeona (2015) (seriál)
Missing9 (2017) (seriál)
So-won Kal
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Pooreun badaui junsul (2016) (seriál)
Lékaři (2016) (seriál)
Hwayugi (2017) (seriál)
Yeon-woo Jo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Haiseukool - reobeuon (2014) (seriál)
Ho-jin Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Wangeun saranghanda (2017) (seriál)
Gunju : gamyeoneui juin (2017) (seriál)
Chang-wan Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Kávový princ (2007) (seriál)
Hwarang: Květinoví rytíři (2016) (seriál)
So-yeong Han
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Ingyeogongjoo (2014) (seriál)
Keurimineol maindeu (2017) (seriál)
Neilshap pariseu (2013) (seriál)
Jae-yoon Lee
Kanada
Nejlepší seriály:
Madeo (2018) (seriál)
Moojungdoshi (2013) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Yeong-hee Nah
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Královna slz (2024) (seriál)
Ajikdo gyeolhonhago shipeun yeoja (2010) (seriál)
Byeong-se Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Midas (2011) (seriál)
Eurachacha waikiki (2018) (seriál)
Doogeundoogeun seupaikeu (2016) (seriál)
Bo-ra Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Joogoonui taeyang (2013) (seriál)
Květiny v písku (2023) (seriál)
SKY kaeseul (2018) (seriál)
Tae-yoon Kim
Jižní Korea
Jeong-ah Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Geomsa peurinseseu (2010) (seriál)
Ach, můj duchu! (2015) (seriál)