Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Americký snímek je inspirovaný neuvěřitelným skutečným příběhem rodiny Beamových. Když se Christy (Jennifer Garner) dozví, že její desetiletá dcerka Anna (Kylie Rogers) trpí vzácnou a nevyléčitelnou nemocí, začne bojovat za její uzdravení a urputně se snaží najít řešení. Poté, co Anna přežije děsivou nehodu, se bezprostředně po dramatickém pokusu o její záchranu stane zázrak, který vyrazí dech lékařským specialistům, stmelí celou rodinu a inspiruje jejich komunitu. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (111)

Pollock 

všechny recenze uživatele

Dobře zahraný, silně emotivní snímek (pokud máte vlastní děti), doktor Nurk byl ukázkovým příkladem profesionálního přístupu. Poměrně silně věřící film, se kterým budou mít naopak zarputilí ateisté asi velký problém. Mě osobně se líbila myšlenka víry v to, že existují dobří lidé, kteří jsou ochotni pomoci. Jinak co se týče zdravé výživy rodiny si asi v závěru udělá každý sám. ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

Přemýšlela jsem kolik mám dát filmu hvězdiček, ale když to porovnám s filmem Nebe existuje, který je vlastně natočený na stejných principech, tak se mi oba filmy líbili stejně. Krásný a smutný příběh se zajímavým koncem. U filmu jsem si poplakal, jelikož mě to v některých scénách vážně dojalo, ale bylo to na mně až moc náboženské. ()

Reklama

Trajektt 

všechny recenze uživatele

Ono je celkem jedno, jestli se tento příběh stal přesně tak jak byl zfilmován nebo ne. Protože si myslím, že odsuzovat něco v co nevěřím je výsada hlupáků a těch kolem nás žije habaděj. Ono, když na něco nadávám a jsem chytrej jak rádio, tak bych o tom měl aspoň něco vědět. A jelikož většina zdejší populace jsou ateisté a to většinou jen z přesvědčení, že je to moderní. Ale většinou je to kvůli tomu, že ty dané svaté knihy ani nečetli. Já jsem četl i Bibli, tzn. Starý i Nový zákon, pak svatou knihu Islámu tzv. Korán a pak mnoho knih, které byly napsány o Siddharthovi Gautámovi, který byl zakladatelem tzv. buddhismu. Ono nejde ani tak ke kterému náboženství nebo víře se přidáte nebo nepřidáte. Ono jde v první řadě o to, aby se lidé chovali tak, jak se v těch knihách píše. A to je skoro vždy stejné ve všech těchto knihách. A proto jsem také ateista, protože neupřednostňuji žádné z těchto náboženství, ale snažím se chovat, co nejlépe, aby se to slučovalo s takzvaným přírodním kodexem. To je jako nadávat na Hitlera nebo komunismus a neznat  základní knihy jejich ideologie. Já jsem četl i Mein Kampf a taktéž dvě základní knihy tzv. komunismu a to jsou „Komunistický manifest" a „Kapitál" od Karla Marxe a toho druhýho šamšuly. Ono jde o to, že když jste přečetli aspoň tyto knihy, tak vám něco uvízlo v paměti a samozřejmě poznáte, když někdo něco pomlouvá a haní, aniž by o tom cokoliv věděl nebo přečetl. Taktéž poznáte, že ten dotyčnej člověk o tom neví zhola nic, tudíž jeho komentáře jsou zcela bezpředmětné, což jsem se přesvědčil při čtení zdejších komentářů na tento film, kde se mnozí kryploidi ztrapňují svými nejapnými komentáři o problematice o které vůbec nic nevědí. Na tento film se krásně kouká, jelikož v něm vidíme mírně řečeno pohádkový motiv a herci jsou vcelku důvěryhodní, že jim prostě musíte držet palce. Snímek se ani tak moc nezabývá náboženským tématem jako spíš rozkladem rodinné idylky z důvodu smrtelné nemoci. Lokace tohoto snímku byla vybrána opět podle mého gusta. Tentokrát jsme se podívali do amerického Texasu, kde na venkově žije místní komunita spořádaných buranů, kteří chodí pravidelně do kostela a plní si své vidlácké povinnosti. V této komunitě žije bezstarostná pětičlenná rodinka, které se jednoho dne obrátí život naruby kvůli nevyléčitelné nemoci jedné ze tří dcer. A dál už psát nebudu, abych nespoileroval, ale doporučuji všem budoucím divákům, aby se na tento film dívali bez náboženských předsudků a brali ho jako pohádku na dobrou noc. Za zázraky, které se na světě dějí dávám 80%. ()

castor 

všechny recenze uživatele

V Bostonu žijí empatické černošské servírky, které jsou střelené jako všechny role Queen Latifah, a ještě k tomu je v něm zaneprázdněný dětský specialista, který snad vyřeší závažné střevní potíže malé roztomilé holčičky. Páč chození do kostela jaksi nestačí. Ztráta ve víru, zoufalí lékaři, špatné zprávy. A srdceryvný příběh jedné rodinky z Texasu, která má tři dcery a hodně čoklů. Jedné z holčiček diagnostikují neléčitelnou vážnou nemoc trávicího traktu. Léčba je náročná, doktor pozitivní, matka zoufalá, taťka bude muset střelit motorku, nechybí polštářová bitva i prosby, že malá slečna chce raději umřít. A moře slz, objetí, dojetí. A zbytečně moc víry. Prý se to tak nějak událo, tak tomu budeme věřit. Všechno je barevné, rodinné, sousedé grilují, podporují se, pomáhají si. Samozřejmě musíme hodně přivírat oči, cynikové by se tomuhle rodinnému dramatu měli vyhýbat obloukem. Posledních dvacet minut je na kapesníky. A nakonec i pizza bude. PS: Velká pochvala všem třem dívčím herečkám. ()

Lovely.Bones 

všechny recenze uživatele

Tenhle film mě naplnil radostí. Radostí, že po neskutečných 10 letech má Jennifer Garner konečně další film, ve kterém hraje hlavní roli. Radostí, že se režisérka mého oblíbeného DCH filmu Lemonade Mouth se dostává postupně k větším filmům. Radostí, že se takhle krásný příběh dostává mezi širokou veřejnost i mimo Státy. Nejsem věřící, natož křesťan, a tenhle film mě v tom rozhodně neovlivnil. Myslel jsem si, že to bude nějaká neskutečná křesťanská agitka, ale ve skutečnosti, je to jenom natočené podle skutečné události, která má křesťanský podtext. Takže, neříkám, že se tvůrci tohoto filmu nesnažili zacílit se na křesťanskou společnost, ale, pokud máte trochu porozumění, bez víry si ho užijete i vy. Jsem hlavně rád, že tuhle skutečnou událost nevyplácali na nějaký levný, debilní LifeTime film, ale dali tomu solidní rozpočet, sehnali skvělou herečku (Garnerová) dobrou režisérku, kvalitního kameramana a tak dále. Všechno na tomhle filmu je kvalitní a čisté. Největší plus tohoto filmu je ovšem to, že ve mě dokázal vymanit emoce. 2x slzičky proběhli. A za to já dávám vždy hvězdičku navíc. Není to spravedlivé, ale je to moje hodnocení. Jinak je to hezký film na sobotní odpoledne pro celou rodinu. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (9)

  • Natáčanie začalo v Atlante v štáte Georgia, v júli 2015. Skončilo v auguste toho istého roku. (Arsenal83)
  • V každej sekvencii, kde sa stane zázrak alebo sa práve má stať, je viditeľný motýľ. (Arsenal83)

Reklama

Reklama