Šmejdi (E04) (epizoda)

Komedie

Česko, 2019, 27 min

Příliš realistické, než aby mě to nějak zvlášť pobavilo. Herců z Dejvického se to až tak netýká, ale místo hrnců se zdánlivě neblahá finanční situace (spíše jednotlivců, nikoliv institucí) řeší Ordinacemi, Modrými kódy, Kameňáky, Přístavy...a filmy, které nemají hlavu patu. Tenhle úpadek přitom nemá na svědomí nouze, rozhodně ne nouze finanční. Má ho na svědomí mamon a chamtivost. Jestli by herci začínající každodenní maraton ve čtyři ráno Ulicí, stíhající divadla, dabingy, rozhlasy, filmy, moderace, reklamy... prodávali hrnce? Jasně že jo, málokdo je tak potřebnej jako právě příslušníci tohoto cechu. Takže co na tom dnes mělo být tak úžasně vtipnýho?(25.3.2019)

• Ozzy2

Čeho je moc, toho je příliš.S kokotama z Dejvic definitivně končím, to se nedalo ani dodívat.Prej zesměšňování sebe sama, oni zesměšňují lidi, co na to jsou schopný čumět!Už podle počtů hodnotitel§ je vidět, co je to za propadák.První díl hodnotilo zhruba 1200 lidí, druhý díl 900, třetí 700 a čtvrtý 355.Tak tady netvrďte, že to je nějaká pecka.(25.3.2019)

"Tuhle sadu hrnců si můžete koupit za 58 000 Kč, ale pro vás ji máme již za 54 000 Kč! A pokud si je koupíte ihned, jako bonus získáte zcela zdarma poukaz na večeři v hodnotě 500 Kč! A navíc s Ivanem Trojanem!" "S Ivanem Trojanem? Toho miluju!" "No vidíte!" ... aneb mistrovství světa ve zesměšňování sebe sama ("Máte něco, v čem není Čermák?" "Bohužel, ten hraje ve všem.") pokračuje s plnou grácií, tentokráte v laskavém oboru plném dobrosrdečnosti jménem šmejdství. Verditk: všichni jsme děvky... "Jestli ty hrnce vyprodáme stejně jako tuhle sračku, tak se můžem brzo spakovat a jet do haleluja."(25.3.2019)

Ještě tedy nevíme, jakou zkázu naservíruje samotný závěr, ale máme tady prozatímní stříbrnou medaili za zatím topovým AIDSem. Šmejdská zápletka by si zasloužila metál….vše vypointováno jako z příručky „Jak se dostat seniorům na kobylku“. O hercích si myslím už nemá cenu pořád dokola diskutovat….ti zklamat ani neumí….opět drobný prostor pro originální Krobotovo neherectví. Dejvice opět zabily. PS: Ta potenciální hérečka s úchylkou na Hynka Čermáka byla taky čtyřhvězdičková.(5.4.2019)

Jsem zvědav kolikrát si dám tenhle díl. Zatím 4*, uvidíme, zda se to ještě zvedne až to budu mít víc pod kůží. A až si všimnu např. jemných narážek, vtípků apod. A také jsem tam zatím neviděl Silvii Dymákovou :-) Byla, nebyla? :-) ...... Jo a ten konec. Užil si Neužil nakonec, nebo neužil? :-) ... Všichni jsme děvky :-) .... Já jsem užil. Užil jsem si tento díl dnes již 2x :-) SUPER ... njn někomu to nesedne, prostě není naladěný. Já jsem třeba zas zhnusen zahradou, ulicí atd. a to se nemusím ani podívat z okna, stačí zapnout divotvornou bednu :-)(26.3.2019)