Vysloužilý člen speciálních jednotek se ocitá v časové smyčce, v níž musí znovu a znovu prožívat den své smrti. (Filmbox)

Harry_

Filmů s časovou smyčkou je v posledních 10 letech nějak dost. Vypadalo to na děsné béčko/céčko, ale byla to nakonec slušná akční zábava. Frank Grillo vypadá jak namakanej starej Leoš Mareš. S useknutou hlavou mu to také sluší. Mel Gibson hraje už asi jen záporáky. Docela doporučuji :) ()

ER

Domnívám se, že se tvůrci inspirovali výbornými seriálem Russian Doll, využívající motivu "na Hromnice o den více". Tady se story opírá o propracovanou akci a humor s ní spojený, jejíž rytmus trochu narušuje rodinný motiv. Grillo je dobře vybraný, přítomnost Gibsona a Adams spíše marketingová. Škoda, že pár scén se netrefilo do rytmiky děje, hodnocení by bylo lepší. ()

Franc1s

Super akční jednohubka! Svěží, vtipná, s nadhledem, to se mi páčí. Grillo v akčním módu je cool a Gibson záporákem taky ok, jen ho bylo docela málo. Rodinná linka netlačila na pilu a byla tu s citem zpracovaná. Za pár let zase rád někdy kouknu. 7/10 ()

vikino1

Grillo i časové smyčky mě prostě baví, tohle řadím hned za svoji jedničku Na hraně zítřka a dvojku první originální Na hromnice o den více. Škoda jen, že tam bylo tak málo Gibsona. You loks like fucking unicorn :-) Šéfe to rozdejchám. ()

Acrobat

Mám pocit, stále ten istý, rovnaký, že počas tohto pandemického porušovania ľudských práv a slobôd, ohýbaniu vôle občanov, sebaprezentácie moci a skúška kam až obyvateľstvo možno zotročiť, pôsobil Boss Level ako výsmech, relax, uvedomenie si, túžba až vykúpenie. Nedokážem si to vysvetliť, prečo ma tento film lákal každou ďalšou scénou, bavil vizuálom a nebodaj aj skutočne primäl myslieť na podstaty a pointy. Jednoduchá premisa v rukách stále zvláštneho Carnahana, ktorého predošlé filmy mám rád. Carnahan ide ako píla, opraty síce drží viac digitálne, ale skrátka dojem z prežívania tohto dňa stále dokola, pričom okolie o tom netuší, je osviežením v upadajúcej nálade. Príbeh so snahou riešiť nemožné, komplexy otcovstva a neviem čoho, je obalené vo zmŕtvychvstaní na začiatku hlupáka Grilla. Carnahan nedrží film v jednej línii, či vážna linka, či potom nadnesená sa strieda veľmi rýchlo ale ku podivu, nie je v tom zmätok. Boss level je absolútnym prekvapením a na mieru ušitým vyblázneným filmom. Neviem či niekoho kopíruje, ale sebavedomý je výrazne. Našiel už Flynn Carsen Osirisovo vreteno, či to až Indy 5 bude hľadať ? (videné 27.04.2021, BDrip) ()

Likan7

Parádní nápad, který by v lepších rukou byl klasikou. Bohužel Carnahan není dobrý režisér a v Boss Levelu to jen potvrzuje. Prvních 20 minut je zběsilá akční jízda, ve které je Carnahan jistý, ale jak začne něco vysvětlovat, nebo stavět nedej bože něco většího než je akční přestřelku, jde to totálně do kopru. Grillo je zase parádní a je neuvěřitelný jak ten chlap v 55 vypadá. Strašně mu přeju každý úspěch, zaslouží si ho. Camea Yeoh nebo Jeonga jsou fajn, ale Gibson je totálně zabitý a Watts nedostala žádný prostor. Boss Level je pak jen přehlídka tuny nápadů, které by mohli být neskutečně boží, jen v jiných rukou. Takhle je to jen dost podfinancovaná (ty triky doslova bolí) záležitost, která hrozně rychle vyšumí. A nemá závěr... ()

Ceberus

Akční sci-fi komedie, můj domovský žánr, jen tentokrát je sci-fi reprezentováno pouze cestováním v čase o den zpět ála Na hromnice o den více či Na hraně zítřka. Sice nejsem úplně spokojen s tím, jaký konec film zvolil, ale celková akční jízda s výbornou dávkou humoru rozhodně stála za to. Btw na to, že hlavní pár Grillo i Watts jsou padesátníci, tak se drží ve formě. ()

Mngwa

Náhodou mě se to líbilo a dost často jsem se i solidně zasmála. Jak tady někdo už napsal, jde o střelenou a oddechovou záležitost a mě to vyloženě sedlo. Za pozitivum považuju i fakt, že hlavní hrdina je tak trochu vůl, který mě chvílema štval, ale stejně mi byl sympatický a nešlo mu nefandit. Kdyby to byl dokonalý charakterní klaďas, bylo by to o ničem, vůbec by to do filmu nepasovalo. Zpracování časové smyčky bylo udělané dobře, opět zaměřené tak, aby především bavilo a vypointovaly se tím různé časové fóry. A nelze nezmínit Mela Gibsona, kterého jinak nemusím, ale tady zazářil v nenápadné, ale geniální parodii na takového toho typického filmového padoucha. Takže za mě 4,5 .. zaokrouhleno nahoru, protože jde po dlouhé době o americkou komedii, která byla opravdu vtipná. ()

Trixinka

Nemám ráda filmy bez konce ala diváku domysli si sám. Velká škoda, rozjeté to bylo dobře, ale bohužel konec to úplně zabil. Obsadit největší hvězdy filmu do vedlejších rolí by se dalo i chápat, ovšem kdyby měli herci v těchto rolích co hrát (více by se mi líbil např. Gibson v roli některého z najatých zabijáků). ()

rublik05

Vcelku povedené akční béčko s videoherním nádechem, které se díky bohu nebere až tak moc vážně, jak by se na první pohled mohlo zdát. Přestože je příběh takový obyčejný, má plno zajímavých nápadů a momentů, bavily mě suprové akční scény a šílený humor, Frank Grillo film neskutečně táhne, 100 minut uběhne jak voda. Naproti tomu vizuál občas působí dost uměle, vedlejší postavy nemají moc šancí se nějak více projevit, snesl bych také více humoru a drsnější akci, závěrečné zakončení je tak šíleně odfláknuté, až to působí jako vyložená sabotáž. Až do závěru to vypadalo na krásné čtyři hvězdy. 6/10. ()

E lan

Takové tradiční sci-fi, jako vystřižené z 90tých let. Sympatické, herecky slušně obsazené a nakonec i dobře promyšlené. Pěkné překvapení... ()

ing.man

Kasovní propadák. Rozpočet 45 mega? Na co?! Na zbytečného Gibsona?! Casting byl vážně příšerný. Kde sakra vyhrabali tu Selinu Lo? Nedokázala říct ani tu jednu větu! Ukecaný to bylo místy strašně, ale naštěstí si ten film na nic nehrál. Zabíječky mě bavily, Naomi byla moc hezká a Frank mi připoměl Far Cry 1. Film má moc chyb, ale aspoň pobavil. ()

oldy

Nebylo to špatne. Bavil jsem se :) Čekal jsem,že bude nějake velke finale Mel vs Frank a nebylo. Škoda. 7/10 ()

Clark_Kent

Tak snažil jsem se tomu přijít celou tu šílenou dobu na chuť. Akce je sice dost, ale nic co by nějak vyčnívalo z průměru. Gibson umí krásně blekotat a strašit celkem výživnejma řečma o hadovi a praseti. Ovšem to nějak nestačí. Samotný příběh působí s tou extrémní rychlostí až moc otevřeně a parodicky. Moji pozornost tahle věstavěná spirála a směsice mnoha věcí, zkrátka prostě neudržela natolik. Je to zkrátka už omletý ta akce, už to tady kdysi někdy bylo. Možná jsem se chvilku bavil, nad celkem zajímavým a poměrně rychlým tréninkem o meči. Kdy dávala hodiny, pohyblivá M. Yeoh. Naomi Watts dostala velmi málo k svému prostoru. Pořád bych čekal víc, kdyby z toho vypadlo něco víc pamětihodnějšího. ()

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

05.11.2019

Herecké hvězdy Mel Gibson a Frank Grillo mají za sebou čerstvě spolupráci s režisérem Joe Carnahanem na akčním sci-fi Boss Level, které je momentálně v post-produkci. Tato trojice si pak zjevně sedla… (více)