Vadí nevadí

Vadí nevadí

• Kanada

Horor / Thriller

USA, 2018, 103 min

Když jsem se o tom filmu dozvěděl, podlehl jsem dojmu, že to to bude klasická teenagerovská vyvražďovačka (čili sračka), což nakonec nebylo zas tak daleko od pravdy. Nejvíc mi na tom filmu vadily debilně napsané postavy (jejichž přežití mi bylo ukradené), resp. extrémně nesympatický casting, jinak mě film v podstatě bavil (byť těžké předvídatelnosti se to nezbaví skoro ani na minutu). Při sledování jsem se ovšem nemohl ubránit dojmu silné podobnosti s mým oblíbeným snímkem Neutečeš, který po mém soudu dává tomuto filmu notně na frak - Truth or Dare nemá ani z desetiny tak dobrý soundtrack, ani takovou zábavnost, přesto mi těch 103 minut vcelku uteklo, a když odhlédnu od své averze vůči čemukoli teenagerskému, měl ten film asi nakonec přece jen něco do sebe. Osobně ovšem doufám, že se mi případné další filmy s Lucy Hale už vyhnou, neboť jednou to bohatě stačilo.(27.8.2018)

(80%) Vadí nevadí ? Tenhle film mi určitě nevadil ! Každopádně se opět chytám za hlavu proč čeští distributoři nezvolili název Pravda nebo úkol ? No, to je vlastně fuk. Každopádně moc jsem od toho nečekal a dostal jsem hodně. Tak trochu chápu, že to asi moc lidí neoslnilo, trochu to připomíná Nezvratný osud a to já rozhodně ocením. Škoda, že to nemá Rko a že některé úmrtí nebyli zajímavější + ve finále se to začalo dějem a zvraty už trochu motat, ale velký problém jsem s tím neměl. Poslední vteřiny snímku k úplnému finále – to jsem celkem přijal. Ze začátku mě to moc nechytlo a pak mě to začalo dost bavit. Především jsem se obával mladých herců a nad mým velkým překvapením jsem jim i fandil – zahráli to dobře. Především hlavní ženské duo. Našlo se tu i dost slušné napětí + některé úkoly byly i vtipné. A k tomu pár slušných odhalení pravd. No, sedlo mi to, moc to kritizovat nemůžu. Ještě se k tomu někdy s radostí vrátím.(9.8.2018)

Já bych tomu klidně dala i tu (slabší) čtyřku, protože mě to fakt bavilo, sice je to klasická žánrovka s předvidatelným dějem, ale ten konec jsem vážně nečekala a hlavně totálně shodil to, za jakou osobnost se Olivia vydávala (i když chápu, že v hororu to asi není moc podstatné..). Taky jsem možná očekávala díky nízkému hodnocení o hodně horší film. Nechám to na tom průměru, ale v podstatě jsem příjemně překvapená, i když to samozřejmě mohlo být lepší.(10.7.2018)

• kaylin

Snímek „Vadí nevadí“ má ten problém, že dostanete přesně to, co očekáváte. Není zde nic navíc, nejsou zde dobré postavy, herci prostě jen hrají to, co se od nich požaduje, takže vlastně dostanete jen normální hororovou nudu. Přitom si myslím, že z tohohle nápadu by zrovna šlo vymyslet něco děsivého. Ale zatím se to nikomu bohužel nepodařilo pořádně realizovat.(21.9.2018)

Vôbec nie tak zlé ako tu ľudia píšu. Samozrejme nečakajte od toho horor ktorý vás vydesí ale inak je to dobrá zábava. Plynie to rýchlo , nenudí to , má to sympatických hercov a zaujímavý nápad. Koniec som vôbec takýto nečakal. Na druhej strane mi tam chýbali nejaké lakačky alebo aspoň dobré masky. Inak ako hovorím pohodový film na jedno pozretie .(8.7.2018)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 8. (Stanley619)

• - Natáčelo se od 7. června do 12. července 2017 v Mexiku a Kalifornii (USA). (Varan)