Vadí nevadí

• Nizozemsko

Horor / Thriller

USA, 2018, 103 min

• grizly007

Bál jsem se, že to zase bude náká debilita o mučení, není. Film si zjevně trošku pomáhá tématikou série Nezvratnýho osudu, Zmeškanýho hovoru a výrazně se pokusil čerpat z velmi povedeného Neutečeš jehož kvalit však nedosahuje ani zdaleka. Smrti samotné nejsou zrovna originální a hlavně vám jako divákovi bude úplně jedno kdo umře, neboť herci jsou žalostně nesympatická sebranka kreténů. Dokoukat se to dalo i když ten scénář je bídnej. V druhé polovině se hlavně jezdí do Mexica a zpět a celé to spěje k dost trapnýmu konci.(8.7.2018)

• Hanys_

Připomnělo mi to ne tak starý horrůrek "Neutečeš". Zase banda teenegrů, zase podivná hra...zase docela tupé jednání všech zůčastněných.Tohle ale asi bylo ještě o něco horší. Vyvolání démona, který si rád hraje - co přijde příště? Pivní satan? Kterýkoliv díl Nezvratného osudu tohle lehce strčí do kapsy.(25.9.2018)

Truth or Dare? Prečo sa to rovno nepreložilo doslovne? Ale to je vedľajšie. || Prekvapený som bol, no nie moc príjemne. Sklamalo ma to v momente, keď sa tam objavili prvky duchovna a nadprirodzena. Možno by som tam uvítal prvky komédie, ako tomu bolo u Tucker and Dale vs Evil. A hlavne, že to budú hrať samotní hráči a nie nejaká vyššia sila. Úmrtia boli slušné, ale v porovnaní s Would you rather to bolo na slabšej úrovni. Slabšie 3*(19.8.2018)

• Kudly4

Tak tohle byl velký omyl. Čekal jsem moderní horor, plný krve, nuceného vraždění a násilí. Totálně debilní příběh, smrti naprosto směšné, umírají jim přátelé a u všech jsou emoce na NULE !! scénář děravý jak moje ponožky a ty scary faces ? jako vážně ? Během této sračky jsem si řekl minimálně 5x na co to do prdele koukám. Závěr byl odpad jako prase. Horor pro děti.(22.8.2018)

Jasně, žádná bomba pecka horor to není, ale v rámci možností, a s tím, s čím do toho jdete, je to přijatelný. Obyčejná žánrovka typu Pravda nebo Úkol. Otázky i úkoly se začnou stupňovat a vyhrocovat. Klidně tomu mohli ještě trochu naložit. Atmosféra u těchhle levnejch hororů rozhodně nemůže fungovat, ani ty postavy nejsou zrovna špičkový, ale co potěší, jsou ty nechutný creepy úšklebky. Tipuju, že na to hodně rychle zapomenu, ale konec dost překvapil a holky maj na nějakou chvilku klid :)(19.4.2018)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 8. (Stanley619)

• - Natáčelo se od 7. června do 12. července 2017 v Mexiku a Kalifornii (USA). (Varan)