Vadí nevadí

Vadí nevadí

• Kanada

Horor / Thriller

USA, 2018, 103 min

Jasně, žádná bomba pecka horor to není, ale v rámci možností, a s tím, s čím do toho jdete, je to přijatelný. Obyčejná žánrovka typu Pravda nebo Úkol. Otázky i úkoly se začnou stupňovat a vyhrocovat. Klidně tomu mohli ještě trochu naložit. Atmosféra u těchhle levnejch hororů rozhodně nemůže fungovat, ani ty postavy nejsou zrovna špičkový, ale co potěší, jsou ty nechutný creepy úšklebky. Tipuju, že na to hodně rychle zapomenu, ale konec dost překvapil a holky maj na nějakou chvilku klid :)(19.4.2018)

Prečo všade toľko hejtu?? Náhodou to bolo celkom fajn. Šiel som do kina po prečítaní pár tunajších komentov, čiže som nič extra nečakal, skôr som tam šiel aby som si utvrdil, že to bude fakt na nič. No na prekvapenie sa nič také nedialo a videl som úplne v pohode oddychový thriller/horor.. Ten koniec ma však úplne dostal :D.. nechápačka :)(21.4.2018)

Hodně vyměklý horor což dokazuje i přístupnost do 12 let. Ono úplně hororových scén se zde člověk moc nedočká, ale dívat se na to dá v pohodě a nudit jsem se nenudil. Je jen škoda, že potencionál byl na vyšší úrovni viz konec, ale třeba si dělají půdu pro pokračování. P.s, víte jak poznáte kvalitní horor Psychor tomu dá odpad.(20.4.2018)

• Sydonai

Vadí nevadí má největší nedostatky ve dvou místech: 1) nevyužívá plný potenciál hry na maximum a 2) absolutně nezvládá v divákovi vybudovat napětí. Člověk by filmu i odpustil, že první půlka postrádá originální prvky či kvalitnější herecké výkony, ale bohužel nezvládá odevzdat, co slibuje z valné části ani v té druhé. Za mě vadí...hodně vadí! 30%(13.4.2018)

• Psychor

Jakožto zdejší hororový expert mohu s čistým svědomím prohlásit, že nominace na nejhorší horor roku snímku Blumhouse's Truth or Dare v žádném případě neunikne. Vážnost situace názorně dokumentuje i marketingový tah s obohacením jména filmu o název produkční společnosti za účelem odvrácení očekávaného kasovního fiaska. Režie se Wadlowovi rozpadla pod rukama do takové míry, že Truth or Dare místy získává pachuť parodie. Lekačky založené na prudkém nárůstu hlučnosti o desítky decibelů již neodmyslitelně patří do pracovního inventáře neschopných režisérů. Nic nového. Jenže v případě Wadlowa lze hovořit přímo o hororovém zoufalství, které je podtrženo absurdními nápady à la jokerovský úsměv, jenž v divákovi nevyvolává hrůzu, ale naopak ho rozesmívá. Závan příběhové originality také nečekejte, prakticky se jedná o spin-off Final Destination; avšak s nekreativními úmrtími a v košer verzi. Z televize posbíraní (ne)herci pak celou tu bídu dokonali. Odpad!(19.4.2018)