Zločin na hřišti (E05) (epizoda)

 • Slovensko

  Zločin na ihrisku

Komedie

Česko / Slovensko, 2019, 51 min

 • honajz
  *

  Hodně, hodně, hodně slabé. Scéna v autobuse svou nevypointovaností a délkou je snad to nejpitomější v tomhle dílu, když pominu blbost maminky a šéfa ostravské kriminálky usměrnit blbého Topinku u večeře nebo mu rovnou říct, že marjánka šéfa kriminálky netrápí, když pominu že Bartoškova postava neměla kde přespat do druhého dne atd. I ty etudy Hanáka a Nebřenského začínají být stále trapnější. Vážně slabý díl. A jednu věc nechápu - jednou tvůrci představí Topinku jako sice nešikovného ňoumu, kterému to ale přesto pálí a případ rozlouskne, a podruhé jako totálního pitomce, kterému by nedošlo ani to, že svítí sluníčko. Tyhle skoky nechápu. Raději mám ty díly s tou první verzí Topinky. Ale moc jich není.(9.2.2019)

 • Šandík
  ***

  Komisař Majer tentokrát naprosto excelentní: "Pohleďte, stopky ukazují jasně" "Sadistický sadař" "Naštěstí ho bude snadné v zahradě vystopkovat"... Všechno ostatní je žel bída a utrpení, byť "pokousání vzteklým krtkem" se cení alespoň za tu snahu... Celkový dojem: 55%(16.2.2019)

 • jackalsc
  odpad!

  Trošku jsem se zadíval, když to hrálo v pozadí v televizi. No musím říct, že větší hovadinu jsem už dlouho neviděl. Naprostý hybrid co se snaží jít všemi směry, ale každý směr dopadne katastrofálním fiaskem. A co si budem. Herecké schopnosti Mikluše by snad předčil i kdejaký Franta z pod kopca. Opravdu by mě zajímalo jak může vůbec někdo takový být v herectví.(13.2.2019)

 • troufalka
  **

  Škoda přeškoda, začínáme se posouvat do naivity, která už není zábavná.(8.2.2019)

 • IGATY
  *

  Já nevím, už několik epizod čekám, že se zástupce policie ukáže v trochu inteligentnějším světle, ale nějak se nemůžu dočkat. Tvůrci se asi rozhodli z policajtů dělat vetší a větší blbce s pocitem, že to tak asi bude veselejší a veselejší. I ten slovenský frajítek je lepší policajt, než ten náš pablb. Hvězdu dávám jen za pana Donutila alias Martina, který tam občas vnese trochu svéhlavé solidnosti, a za Jenovéfu, které ta poštovní uniforma moc sluší(24.2.2019)