poster

Banditi

 • USA

  Bandits

 • Slovensko

  Banditi

Komedie / Krimi / Drama / Romantický

USA, 2001, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Puyi
  ****

  Na film jsem se poměrně hodně těšil, hlavní důvod byl Billy Bob Thornton a jsem tedy rád, že mě jak film, tak Billy nezklamali. Je to sice jen příjemná, zábavná oddychovka, ale líbila se mi každopádně. :) Hlavní postavy jsou skvělé a hodně se mi líbil i závěr. :) Proto dávám za 4, takové slabší, ale i tak 4. :)(10.2.2012)

 • rudeboy
  ***

  SPOILER! Príjemný film pri ktorom sa dá vcelku dobre pobaviť a zjesť veľkú porciu pukancov. Billyho charakter je z hlavnej trojky podľa mňa asi najzábavnejší, k čomu prispieva aj jeho herecký talent. Koniec fimu je vcelku prekvapujúci, aj keď musím povedať, že som dopredu očakál, že to Bruce s Billym prežijú. Ešte raz, taký príjemný film...(4.5.2008)

 • A.Beech
  ****

  Parádne herecké obsadenie. Celý čas pozerám na tú ženu, že mi pripomína Cate Blanchett a to potom zistím, že ona JE Cate Blanchett ( :D). Námet veľmi originálny, miestami naozaj zábavné, len mám jednu výhradu - zbytočne dlhé. Chcel som dať pôvodne len 3* kvôli tej dĺžke, ale záver ma doslova uprosil, ako pohľad psa na jeho pána s jedlom v ruke, aby som ho predsa len o * zvýšil.(24.9.2013)

 • Slartibarkfast
  ***

  Dva trestanci se rozhodnou předčasně opustit zdi věznice a koupit si hotel v Mexiku. Aby si zajistili finanční nezávislost, vykrádají po cestě banky a to dosti neotřelým způsobem. Vcelku zábavná a nenáročná komedie s dobrými herci, u které se člověk nenudí, ale ani od toho nesmí čekat zázraky. Trochu divoký je milostný trojúhelník mezi bandity, ale skousnout se to dá. Pokus o inteligentní závěr je sice úctyhodný, ale znám lepší příklady, takže tohle beru jen jako zpestření. Sečteno, podtrženo. Dělá to u mne 70%.(31.3.2012)

 • Laxik
  *****

  Super oddychovka s bravůrními hereckými výkony. Už od prvních větších scén, útěkové a vařící, vidíte, jak si to herci užívají a jak jim ty role sednou. Pak přijde parádní scéna v autě a pak kupa dalších nezapomenutelných okamžiků táhnoucích se přes celý film. Bruce ale tentokrát zaostává, jeho cholerický frajer zůstává zastíněn jedním hypochodnrem a jednou znuděnou zrzkou, jejíž tanec u vaření večeře se mi vryl do paměti. Vážně, obvykle se takovým věcem moc nesměju, protože jsou děsně strojené, ale Cate opět nezklamala a je přirozená i v těch nejnepřirozenějších pózách. Ano, narážím na "vynikající" zpěv. :-) Konec maličko předvídatelný, i když vlastní finále i tak něčím překvapilo a pobavilo. A na závěr mám jen jedno varování: Pokud po shlédnutí tohoto filmu budete cítit spálené peří, zajděte si prosím neprodleně ke svému onkol... psychiatrovi.(11.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace