Moje máma vaří lépe než tvoje

(pořad)
  • Slovensko Moja mama varí lepšie ako tvoja

Rodinno-zábavná televízna show nielen o varení. Dve súperiace rodiny si navzájom skrížia varešky a bojujú svojimi "naj receptami", ktoré musia uvariť deti za pomoci svojej mamy či otca. Slovenská súťažná kuchárska show. (TV JOJ)

Maslord odpad!

Niekedy si poviete, že slovenské relácie už dopadli na úplné dno. Najväčšie komerčné televízie nám však majú snahu dokázať že dno na Slovensku sa nachádza ešte hlbšie. Len tak ďalej, snáď sa tým niekedy zničia, aj keď veľa šancí tomu nedávam. ()

Thomas_xxxxx odpad!

Stačilo mi vidieť asi 15 minút z toho kvalitného diela a mal som dosť. Jedna žena tam niečo varí a nejaký debil po nej vkuse vrieska, nadáva jej, hučí do nej, čo má robiť, potom začne ona vrieskať po ňom a dobre, že sa tam nepobijú. Primitivizmus najhrubšieho zrna. Fakt sa na toto niekomu páči a dobrovoľne na to pozerá? ()

AxelWers odpad!

OK, ako reality show dá sa, z určitého pohľadu trochu nedomyslené, jednotlivé rodiny sotva uznajú, že varia horšie ako ich súperi, ale je to vyvážené nezávislým hodnotením profesionálnych kuchárov. *** A po čase mením tiež na odpad. Evidentne tam pretláčajú jednu dvojicu. Prečo "špecialista" skritizuje ich žrádlo a potom ich pustí ďalej, hoci konkurenčná dvojica uvarila trochu lepšie? ()

emdvojka

Ja viem, že táto kulinárska show z moderátorom Fun rádia nieje žiadny zázrak a zasa je to zahraničný formát, a však pri sledovaní relácie sa neubránim pocitu že o varenie ani tak nejde, pretože stoho čo sa tam za 25 minút udeje si nezapamätáte nič okrem pokrikovania matiek, otcov na svoje ratolesti. Celé je to prezentované a v konečnom dôsledku aj zostrihané, ako kuchárska talkshow, ktorá ma baviť divákov prostredníctvom stresujúcich protagonistov, ktorý sa v úzkom časovom limite snažia v kuchyni vykúzliť to najlepšie a najchutnejšie aby ohúrili porotcu v podaní nejakých kvázi úspešných kuchárov a tým vyhrali 500 eur. Takže nič svetaborné, ale na odreagovanie dostačujúce...ale...dokedy?!! ()

Primavera odpad!

Relácia, ktorá dáva priestor pre škodoradosť, recepty sú nudné, scenár napísaný pre široké masy, ktoré jemnou manipuláciou doženiete aj k hromadnej samovražde.Ešte pár dielov a možno uvaria aj slepačie mozočky a na krk si zavesia bobkové listy, víťaz berie všetko, aj zdravý rozum... ()

balcazar

Reláciu vďaka priateľke sledujem viac pár mesiacov. Nejdem to zhadzovať len preto, že je to slovenské, ako to tu pri hodnoteniach a komentároch býva. Pozerám sa na to z viacerých hľadísk: kto sa snaží získať nejaké super recepty do svojej kuchárskej knihy, často nepochodí, treba variť rýchlo. Samotná relácia však má nápad, ktorý má skvelý potenciál. Obmedzený čas, ktorí majú súťažiaci na varenie, sa rýchlo míňa a pri zásahu rodičov/špecialistu ešte rýchlejšie, a tak vás núti tŕpnuť, či nedajú na tanier totálnu s*ačku, alebo či naň aspoň niečo dajú. Čo však musím vytknúť a čo ma donútilo znížiť hodnotenie zo 4 na 3 hviezdy, je neustále vyťahovanie postavičiek ako Heteš či Habo, ktorí sú buď psychicky mimo, alebo im JOJ-ka káže robiť šou, aby si zvýšila sledovanosť. Úrovňou sa však takto dostáva na úroveň Farmy a ostatných kravín. Napriek tomu to je za mňa relácia, z ktorej keď nestihnem v daný deň nejakú časť, som ochotný si zapnúť dodatočne večer a dopozerať ju. A o tom to zrejme je, no nie? ()

Kukolar

V prvom rade je to reality show a kto od toho očakával varenie a la Heston Blumenthal či Gordon Ramsey... sorry. Dve rodiny proti sebe a mladšia generácia varí podľa pokynov staršej generácie. A prečo nie? Zábavná oddychovka na podvečer pre tých, ktorí si aspoň čaj dokážu sami spraviť (pre domácich nekuchárov verím, že wtf?), niečo nové v TV a v porovnaní s Farmár hľadá ženu, Vyvolení a podobnými embólami sa na toto pozerať DÁ. Pre pseudointelektálov dnešnej doby radím prepnúť na iný omnoho kvalitnejší program.... napr. Riskuj alebo AZ kvíz. Tam sa zabavíte. Uvoľnené, nestrojené. Mňa to baví. ()

Uesbe

v tejto súťaži nejde o varenie, v tejto súťaži ide o decibely a hlášky vyprodukované pomedzi paru a kura na xy spôsob......skvelá ukážka rodín národa, ktoré varia v nesplniteľnom (resp. reštauračnom) čase, perfektné guilty pleasure, že aj na tú slaninu vás prejde chuť.....btw, nechápem hodnotenia, ved JOJ je sama osebe fast food a ja za prejav intelektu nepovažujem objednanie si kaviáru vo fast foode....a následné kričanie odpad!, ked toho jesetra nedostanete....ach jo ()

RigorMortis odpad!

Stačila mi jedna časť. Moderátor relatívne normálny, súťažiaci sa obvykle snažia a porotca vyzerá ako odborník. No je hnusné, že jedna rodina varí, zatiaľ čo sa jej druhá vo vedľajšej miestnosti vysmieva, kritizuje a zhadzuje ju. ()

PK Ivanhoe

Koukal jsem na souboj Davidovců a Hetešovců... Pochybuju že by to mohlo mít ještě lepší díl, tak za ně dávám tu jednu hvězdu... Prostě v porovnání s jakoukoliv jinou kuchařskou show se to porovnávat nedá (trash), ale tak zasmál jsem se.. "Jen aby! Jen aby!' ()

Kokutek odpad!

Vaření postavený na hlavu. Spěch se v kuchyni nevyplácí. A podle toho taky vypadají ty blafy, co vařej. ()

Swingie

Sprostá a trápna show, kde sa dokážu dod*bkať aj palacinky, ale mňa to skrátka baví. Pozriem si to ako oddychovku, keď potrebujem vypnúť, čosi pokomentovať... Najradšej som to pozerával kvôli nenávideným Habovcom (DAVID! Tú soľ! Ach do mačky!) pretože ma to jednoducho bavilo. Bodka. ()

Nominant

No je to seriál o jedle a jedlo mám rád, Preto dávam 1*. Inak je to nudná a nezáživná show pre ľudí bez mozgu, ktorí si toto tu pozrú, len keď prepínajú programy na televízii. ()

brasek

Moja mama varí lepšie ako tvoja, hm... relácia by bola zábavnejšia keby sa volala Moja mama trtká lepšie ako tvoja. Jednoducho ďalšia blbosť o varení, kde majú priestor nervózni ľudia, psychopati a choré indivíduá čo spravia najväčší krik. ()