"Knedlíky! Medvěd vaří ve škole knedlíky?"
Cirkusový klaun Cibulka, který slaví úspěchy se svým číslem s ochočenými medvědy, dostal výpověď z cirkusu. Medvědy totiž ředitel cirkusu vyměnil za cvičené vepře. Cibulka tedy na popud dětí nastupuje v ženském převleku jako kuchařka do školní jídelny. Problémy nastanou v okamžiku, kdy za Cibulkou do školy přicházejí uprchlí cirkusoví medvědi... (Bohemia MP)

solskjaer

Nejspíš se jedná o docela povedený film, mě ale nedokázala oslovit ani jedna z těch přehršlí repríz, které do nás naše televize do zblbnutí rvou! ()

klúčik

Výborná komédia. Lubomír Lipský si tu schuti zahral pod vedením svojho brata. Samozrejme, že je fantastický. Scény v riaditeľni sú nezabudnutelné!! Sovák, Kopecký, Libíček ako traja riaditelia a Filipovský ako inšpektor tak to je lahoda! Dnes sa len s úžasom dívam na ten herecký koncert. Fakt výborný detský film. 80%. ()

rozbris

Začátek je taový ten standard, ale jakmile se dostanou medvědi do školy a Lipský je jako školník a zároveň uklízečka a kuchařka je geniální a k popukání. Rozhodně se nudit nebudete. A jako vždy medvědi se vráti zpátky a vše dobře dopadne. ()

xaver

Komedie skutečně rodinná. Scény se zvířaty, vyloženě pro děti, zbytek spíš pro dospělé, zejména inspekce ve škole nemá chybu. Vynikající výkon Lubomíra Lipského a vůbec všech protagonistů. Bezva zábava i po letech. Ale Oldřich Lipský natočil i lepší snímky, a proto dávám "jenom" 4*. ()

see_sawandrew

Dětský film je to jen na povrchu - z perfektních dialogovek našch hvězdných herců (naprosto dokonalý Sovák) je naopak cítit stará dobrá crazy komedie se spoustou inteligentních narážek. 70% ()

eagle-eye

Což o to, film je to hezký, ale ani takový mistr, jakým je pan Lipský asi neudělá s medvědy zázraky, kteří tak trochu ubírají svižnosti snímku. ()

wosho

Kvalita made in bři Lipský se vším co k ní patří. Hvězdné a dokonalé sehrané obsazení. Spousta humoru, gagů, klauniád a hravosti. Film je sice silně zaměřen hlavně na dětské publikum, což v očích dospělého diváka může na tomto filmu ubrat. ()