"Knedlíky! Medvěd vaří ve škole knedlíky?"
Cirkusový klaun Cibulka, který slaví úspěchy se svým číslem s ochočenými medvědy, dostal výpověď z cirkusu. Medvědy totiž ředitel cirkusu vyměnil za cvičené vepře. Cibulka tedy na popud dětí nastupuje v ženském převleku jako kuchařka do školní jídelny. Problémy nastanou v okamžiku, kdy za Cibulkou do školy přicházejí uprchlí cirkusoví medvědi... (Bohemia MP)

Paity

Kdo by to neznal a kdo se na to nedíval alespoň pětkrát. Občas je to sice taková hloupoučká záležitost, ale vždy potěší, když filmaři vymyslí nějakou záměnu osob, navíc v tomhle případě si zahrál Lubomír Lipský čtyř roli a navíc rozhodně lépe, než Edie Murphy ve svých filmových pitomostech. ()

farfalla

Komedie založená na humoru cirkusových klaunů. Lubomir Lipský v nekolika převlecích. Raději mám tu část ve škole. ()

Ještěřák

Nemám rád cirkusy, nemám rád bajky na stříbrným plátně a to včetně nepříliš zajímavých živočichů - medvědů. Ale jinak je tohle velmi neurážející a children-combatible komedie (?). ()

Damielka

Jako děti jsme tenhle film milovali. I po letech má své kouzlo. Jediné, co mi tam ale dnes už tolik nesedí, jsou ty zdlouhavé záběry na exhibující se medvědy (nic proti medvědům, to je věcí rejži). ()

Delaney

Prostě nemůžu dát mín, film na kterém jsem vyrůstal a do teď si ho rád pustím. Skvělý Lubomír Lipský jako ďábelská uklízečka gymnastka. Dokonalost:) ()

mira007

Medvědi, artistické čísla a nostalgie školních let - Lubomír Lipský jako cirkusák, který v roli školníka ukryje do základní školy grupu svých medvědů. Celkem originální záležitost, ikdyž jako děcko jsem moc nemusel Lipského. ()

laserr

Klasická česká crazy komedie, vyniká pouze Sovák jako ředitel školy, který "umí jednat s lidmi", ale hlavně už na to nemá nervy. Zbytek je suchý průměr. ()

Emzet

Tato taškařice s medvědy mi říká asi tolik, jako Maxim Turbulenc - ano, slyšel jsem, že jisté lidi to opravdu baví... ()

Hepy13

Ztvárnit tři školní profese (kuchařka, školník, uklízečka) a k tomu ještě navíc přidat klauna z cirkusu umí jen Lubomír Lipský! Společně s medvědy se mu to povedlo nezapomenutelným způsobem. Dětská klasika ke které se vždy rád vracím. "Hadrabo proč mi to děláte?" ()

Vesecký

Bratři Lipští opět jako milovníci (na rozdíl ode mě) cirkusu, tentokrát veselohra pro děti, která se nám tolik líbila, jeden z těch filmů, které předznamenávali řadu crazy komedií Oldřicha Lipského, ovšemže s milouc šesticí medvědů a dalších zvířátek, chaptivým ředitelem, který chtěl vyměnit svá prasata za medvědy, blázinec ve škole způsobený neustálými převleky Cibulkovými, milá uklízečka Hajská... Takže až na to téma cirkusu... ()