"Knedlíky! Medvěd vaří ve škole knedlíky?"
Cirkusový klaun Cibulka, který slaví úspěchy se svým číslem s ochočenými medvědy, dostal výpověď z cirkusu. Medvědy totiž ředitel cirkusu vyměnil za cvičené vepře. Cibulka tedy na popud dětí nastupuje v ženském převleku jako kuchařka do školní jídelny. Problémy nastanou v okamžiku, kdy za Cibulkou do školy přicházejí uprchlí cirkusoví medvědi... (Bohemia MP)

buldock

One man show Lubomíra Lipského , ale to je tak všechno. Zbytek pouze silně infantilní určený pro děti do 10.let. Film: 55% ()

blackrain

Nejvíce si užívám tu bláznivou pasaž ve škole. To prostě nemělo chybu. Vždycky při sledování počítáme, kolik těch rolí Lubomír Lipský vlastně zahrál. Taková převleková komedie tu snad ještě nebyla a nebo jsem ji neměla možnost zaznamenat. Je to klasika, na kterou se moc ráda podívám znovu a znovu. Samozřejmě jsem ovlivněná velkou dávkou nostalgie a vzpomínkami na dětství, ale kdo ne. ()

topi

Ztřeštěná crazy komedie, určená přece jen především dětem. Mě nikdy moc nebavila, možná je to i tím, že nemám moc v lásce cirkusy, klauny a ani drezury zvířat. Mě tak vše vynahrazovaly zápletky a převleky Lubomíra Lipského, ať už za uklízečku, školníka anebo za kuchařku. Hodně mu sekundovali i Jiří Sovák jako ředitel školy, František Filipovský hrající inspektora, nebo Jan Libíček a Milda Kopecký v rolích ředitelů cirkusů. Jinak jo to slabší kousek ve filmografii Oldřicha Lipského. ()

L_O_U_S

Mezi staršími českými komediemi spíše průměr, ale ve srovnání s dnešní produkcí perla. "Hadrabo! Tohle vás bude mrzet!" (251.) ()

Aleee89

Kdysi jsem se u filmu strááášně nařezala a pokaždé mě to bavilo a opravdu jsem tenhle film milovala, ale dneska se bohužel obávám, že právě to, že jsem ho viděla tolikrát a znám ho takřka zpaměti, mu ubírá na kouzlu. Možná časem se zase kouknu, ale momentálně mě to opravdu nebere. I když pan Lipský, Sovák, Kopecký, Libíček a další jsou herecké legendy a tady v tomto filmu byli opravdu skvělí, dneska mi ten film zkrátka nepřipadá tak úžasný. Avšak převlek muže v ženu, myslím, že v tomhle filmu to bylo jako v jednom z prvních, a to je zase plus... ()

dyfur

......i po rokoch fajn, aj keď v detskom veku mňa to bralo viac.....dobrí herci-dobré výkony.....PS: cirkusy so živými zvieratami by mali byť zakázané. ()

easaque

klasika z dětských let. Po nedávném zopakování to už není ono, ale pro děti je tam zábavy až až a pro ně je to přece určené. [ PŘÍBĚH: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

balba

Veselý a zábavný film pro děti i dospělé.L.Lipský co by Cibulka byl perfektní.Šimpanze Tondu bych taky brala. ()

lekr

Když jsem byl malej, tak jsem na tom ujížděl..a dá se říct že ujíždím pořád dodnes...výkon Lubomíra Lipského mě zas až tak neoslovil, ale medvědi na motorce nebo na koloběžce jsou prostě úžasní!! Asi jedna z nejlepších českých komedií 70. let!! ()

rakovnik

Mně nikdy cirkusové estrády nepřirostly k srdci, čili mě tento film příliš neoslovil. Film je hvězdně obsazený a Lubomír Lipský ve svých rolích kouzelný, ale pro mě průměrný film, jehož reprízy nevyhledávám. ()

Figu

Česká nostalgická klasika, která nám dá trochu i přičichnout k tolik již neviditelným cirkusům. Luba Lipský zde válí a přesně tahle postava šaška je mu šitá na tělo. Další plusový body medvědů s cibulí jsou i v obsazení velkých hereckých osobností. Sovák, Kopecký, Filipovský, Libíček atd... Jak píšu, prostě klasika. 60% ()

cariada

Svého času mě to bralo ,ted už né. Nák mě cirkus vypadl z obliby. I když L.Lipský je tu skvělý. Spousta přeleků a bláznivých situací. ()