Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Čtveřici dlouholetých kamarádek pojí kromě pevného přátelství společná záliba v knihách. Pravidelně se scházejí ve svém dámském knižním klubu. Jednoho dne se ponoří do lechtivě erotického románu „Padesát odstínů šedi“. Tahle volba se ukáže jako více než inspirativní… Diane (Diane Keaton) totiž nedávno ovdověla po 40 letech manželství. Vivian (Jane Fonda) si užívá společnost mužů, ale závazkům se důsledně vyhýbá. Sharon (Candice Bergen) se i po desetiletích stále snaží vzpamatovat z rozvodu. A manželství Carol (Mary Steenburgen) spěje po 35 letech neodvratně ke konci. Vášnivý a živočišný svět pana Graye doslova obrátí jejich unavené životy vzhůru nohama. V dámách se opět naplno rozhoří touha po romantice a dobro-družství. Nová kapitola je nejen v knihách vždycky ta nejlepší… (Bioscop)

(více)

Videa (5)

Trailer 1

Recenze (142)

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Na to, jak je to špatný film, jsem si na něj překvapivě uchovala jen dobré vzpomínky. Slavné herečky v seniorském věku společně čtou Padesát odstínů šedi. Co může být banálnější? Přesto to má svoje relaxační kouzlo a nostalgickou hodnotu v podobě vzpomínky na ty včera i dnes báječné ženské. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Zenska obdoba tych chlapskych filmov so starymi pardalmi, ktori si aj vo vyssom veku chcu trochu uzit alebo konecne najst stastie. Je dobre ze take filmy vznikaju aj pre zeny a tento si bez nejakeho utrpenia bez problemov uziju aj chlapi. Ja som sa niekolkokrat aj dobre zasmial. Najviac sa mi pacilo, ze humor nie je infantilny, ale skôr decentny a aj ked padne nejake to sprostejsie slovo alebo sa vtip toci okolo sexu, tak to nepôsobi nechutne. Pribeh sa toci okolo styroch zien a ich muzov, z ktorych ma najviac bavila dvojica Diane Keaton a Andy Garcia. S miernym odstupom Mary Steenburgen a Craig T. Nelson, Jane Fonda (ktora aj ked je najstarsia, tak prekvapivo vyzera najzachovalejsie) a Don Johnson (ten v poslednych rokoch toci same dobre filmy). Najmenej ma bavila Candice Bergen a jej kocur? Ha,ha. Nejake rande tiez absolvuje. Vysledkom je prijemna komedia ktorej davam silne 3*, ale keby som bol o 40 rokov starsia zena, tak pravdepodobne dam plny pocet. 7/10. ()

Reklama

jezurka42 

všechny recenze uživatele

Maybe it is time you did take a hike and try to reconnect with your own true self. Jak jedna kniha změnila životy rovnou čtyř žen. Každá je jiná, a přesto po jednom toužící – po pravé lásce, která přinese spokojenost, stálost, sílu. Skrze celý snímek měla jsem úsměv od ucha k uchu, ačkoli někdy do toho koutku úst dopadla trpká slza smutku. Zabalila jsem těm ženách jejich batohy na cestu, dala jim pusu na čelo a poslala je do světa, aby našly to své místo. Tak snad už ty věci z batůžku začaly vybalovat. PS: Andy Garcia má neskutečné charisma, Jane Fonda snad ani nestárne, na úsměv Candice Bergen bych se mohla koukat celý den, ale u mne na plné čáře vyhrála Diane Keaton v té své nejčistší, nejšílenější formě. ()

Copacabana 

všechny recenze uživatele

Panebože!🙏Čo to bolo?!😳Sex v meste po 30-tich rokoch?😂Nie!nie!nie!Viac už nechcem vidieť vo filme partu nadržaných babičiek🙈. Navyše ešte jednu z nich bozkávať sa s Andym Garciom! To bol vrchol velebnosti...🤢Jedna vec je, že láska sa áno dá prežívať v každom veku ale...Moj názor je, že na plátne funguje jedine keď mladí herci prežívajú svoje lovestories, prenechajme to prosím výhradne im. ()

milwaukee 

všechny recenze uživatele

Kruté a nelidské. Jednu hvězdu za Claru, která tentokrát nebyla na lokomotivě a z toho kvarteta vypadala nejlépe. A když jsem si uvědomil, že šukajíci stařík v autě je Richard Dreyfuss, kterého jsem vídal v Čelistech, došlo mi, že fakt nikdo nemládneme. A to jsem měl ještě obavy, že mu při líbací akci čelisti brzy vypadnou. Ale dál už jsem fakt neměl sílu a uchopil jsem dálkový ovladač. ()

Galerie (29)

Zajímavosti (13)

  • Ve scéně, kdy Diane (Diane Keaton) čte „Padesát odstínů šedi“, je jasně vidět, že listy knihy jsou úplně prázdné, nepopsané. V dalším záběru je již patrné, že tam nějaká písmenka jsou. (Timak)
  • Súprava pre obchod so spodnou bielizňou musela byť improvizovaná vo veľmi krátkom čase. Všetky zobrazené kusy spodnej bielizne patria preto scenáristke/producentke Erin Simms. (Arsenal83)

Související novinky

Startuje BEST FILM FEST

Startuje BEST FILM FEST

11.07.2018

Pražská kina Atlas, Evald, Lucerna a MAT pořádají od 12. do 18. července BEST FILM FEST, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů druhé poloviny roku 2018. Kina v době léta potěší… (více)

Reklama

Reklama