Čtveřici dlouholetých kamarádek pojí kromě pevného přátelství společná záliba v knihách. Pravidelně se scházejí ve svém dámském knižním klubu. Jednoho dne se ponoří do lechtivě erotického románu „Padesát odstínů šedi“. Tahle volba se ukáže jako více než inspirativní… Diane (Diane Keaton) totiž nedávno ovdověla po 40 letech manželství. Vivian (Jane Fonda) si užívá společnost mužů, ale závazkům se důsledně vyhýbá. Sharon (Candice Bergen) se i po desetiletích stále snaží vzpamatovat z rozvodu. A manželství Carol (Mary Steenburgen) spěje po 35 letech neodvratně ke konci. Vášnivý a živočišný svět pana Graye doslova obrátí jejich unavené životy vzhůru nohama. V dámách se opět naplno rozhoří touha po romantice a dobro-družství. Nová kapitola je nejen v knihách vždycky ta nejlepší… (Bioscop)

Trailer 1

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Moje vnitřní bohyně říká - Rozhodně ANO!" Jak si čtyři stárnoucí kamarádky, které všechny překročily 70tku přečetli trilogii Padesát odstínů. Poté chtěla každá bejt Anastazie Steelová. Legendární hollywoodské herečky hovoří o choulostivých věcech a partnerech... A přitom pijí víno. Má to svižné tempo, které na několika místech citlivě zpomalí a dá prostor skutečně smysluplným životním moudrům. Nenucená milá komedie s humorem, který je jemný a mnohdy i příjemně nečekaný. - 70%. ()

emma53

Od začátku je jasné, kam to všechno bude směřovat a já měla jen obavy, aby se to nezvrtlo něčím trapným, co bych neunesla a šel by celý klub do kopru. Ne nestalo se tak, bavila jsem se téměř celou dobu až na pár hlušších místeček, ale ať....Na každé dvojce bylo něco šmrcovního, ale asi nejvíc jsem přilnula k Dianě a Andymu. Těm to slušelo nejvíc a Andy tady byl super štramák. Nevím jestli to osloví …..nácky, asi ne, ale pro mě to byl příjemný relax. Ta labuť neměla chybu. ()

Fr

,,AŤ SE O ŽENÁCH NAŠEHO VĚKU ŘÍKÁ COKOLIV, SEX NESMÍ PŘIJÍT ZKRÁTKA.…“ /// Osamělý život starších žen…teda aspoň těhle čtyř, není tak strašnej. Krom toho, že mají svojí „povinnou“ četbu, maj taky starosti, přátele, rodinu… ale stejně řešej hlavně chlapy. Takže spíš film pro holky (nebo báby?). Randěj, oživujou vztah… prostě prožívaj dobrodružství, na který už dávno zapomněly. Máte to podobně? (nebo nemáte, ale chtěly byste?) Film pro vás. My ostatní aspoň můžeme zjistit, jak to holky máte… Seniorská romanťárna… na kterou jsem ještě (snad!) mladej. (nebo málo ženská) Ale důležitý je, že nikdy není pozdě! Pro nikoho a na nic. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Vod prdele se držím dál. Smrdí hovnama. 2.) Čekal jsem, kdy a koho napadne dát závěrečný titulky na začátek, úvodní doprostřed…. 3.) Thx za titule „samo133“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

T2

Rozpočet $10miliónovTržby USA $68,566,296Tržby Celosvetovo $94,849,000Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Až nečakane pikantné, či perverzné na to že tu máme klub dôchodkín a hlavný chod sú ich odtieňové pochody erotických fantázii. Miestami to má celkom dobru šťavu a stále šikovnú skoro nestárnúcu žabu Jane Fondovú. /60%/ ()

NinadeL

Na to, jak je to špatný film, jsem si na něj překvapivě uchovala jen dobré vzpomínky. Slavné herečky v seniorském věku společně čtou Padesát odstínů šedi. Co může být banálnější? Přesto to má svoje relaxační kouzlo a nostalgickou hodnotu v podobě vzpomínky na ty včera i dnes báječné ženské. ()

• Ve scéně, kdy Diane (Diane Keaton) čte „Padesát odstínů šedi“, je jasně vidět, že listy knihy jsou úplně prázdné, nepopsané. V dalším záběru je již patrné, že tam nějaká písmenka jsou. (Timak)