Moje tlustá řecká svatba 2

• USA My Big Fat Greek Wedding 2 (více)

Toula, Ian a jejich rodina se vracejí, aby si v pokračování nejlepší romantické komedie všech dob užili ještě více smíchu, jídla a především další velké řecké svatby! (Freeman Ent.)

RoyBatty444

Cez kopírak jednička s pár novinkami samozrejme po 17 rokoch. Veselé to stále je a dodáva to optimizmus veľkej šťastnej rodiny. ()

KraLuban

Setkání se starými přáteli, nic méně, ale nic víc. Toulina rodina je pořád hlučná a skvělá, hlavní hrdinové ale notně zestárli. Film, který nic neřeší a vlastně se nikam neposouvá. Postrádá svěžest prvního příběhu, přesto není špatný. Hlavní postavy pořád táhnou, dcera hlavního páru je ale opravdu marná, pouhým vzdorem a trapností se těžko něčím vymyká. Letní pohodovka, žádný zázrak, ale ani průšvih, přece jen ale o úroveň níže, než originál. 60%. ()

Colomba666

Zápletka o ničem, po sto letech manželství se "najednou" přijde na to, že sňatek Marie s Gasem není právoplatný... óóó Bóže, jdeme se z toho všichni oběsit, ani se nedivím, že si Toula do staříků rýpla, já bych byla asi stejná, neboť to je prostě vtipné... Všudypřítomnost temperamentních Řeků je zábavná, hlavně scény ze školy a z koupelny mne velmi pobavily. Mohlo se to posunout trošku dál, místo zabřednutí v původním duchu, přeci jen, uplynulo 14let od prvního dílu, a žádný "improvement" se nekonal, bohužel. ()

tmwork

Jsem takový český Ian. Jsem manželem v řecké rodině a pro mne to není komedie, toto je dokument. Sebe více divné situace nejsou snahou pobavit diváka. Toto je realita. A věřte že mnohdy velmi drsná a to, co někteří považují za humor, je horor (viz. scéna na koleji). Pokud jste to nepoznali, neuvěříte, že příběh který se odehrává tisíce kilometrů v USA se může odehrávat u nás v ČR. Kdo nevěří, ať se u nás zastaví :o P.S. Trošku hodně kecám;-) Hodně jsem se bavil. A tolik pospolitosti,radosti a smíchu nejen v kině, ale hlavně v rodině, bych přál každému :-) ()

Pcermis

Dobře jednička to není ok ale rozhodně si to zaslouží lepší hodnocení. Svůj půvab a Řeckého ducha z jedničky si to nechalo. Dobře jsem se pobavil, nečekal jsem nic a dostal dost. možná o hodně více než od dnešních filmů. ()

d-nao

Sorry, ale pochybujem v logickosť filmu ako takého. Tatko šmoula sa nepoučil po tom všetkom a stále neprestane pchať nos do vydaja (tentokrát vnučky) svojich potomkov. A banálnosť zápletky? No fajn.. ()

gearbox

Dal by som dve hviezdy, keĎže film bol oproti prvej časti slabý, bez nejakého prekvapenia, zápletky... Ale jednu hviezdu naviac si určite zaslúži ohajoba konzervatívnych hodnôt, manželstva. To je dnes vzácne a pre mňa sympatické. ()